Іспанія

Дослідження Право в Іспанія 2024

Навчання в Іспанія

Ступінь іспанська закон мирської відомо. Багато іспанських юридичні програми націлені на іспанською мовою, Європейського союзу і Сполучених Штатів правових систем, хоча деякі з них будуть вчити тільки цивільне право. Це мульти-системний підхід забезпечує різнобічний підхід до правового виховання. Заробіток вищу юридичну освіту в Іспанії Застосування в юридичну школу потрібно базове навчання в галузі права. Після завершення необхідного бакалавра курсові роботи, ви можете звернутися в юридичну школу за вашим вибором. Для вивчення права в Іспанії, планують витратити п'ять років вивчав право, так як це вважається стандартної довжини часу Іспанська диплом юриста приймає. По закінченні студенти іспанського законодавства необхідно ввести період навчання два роки. Після завершення цієї підготовки, студент повинен пройти державний іспит перед юридичної практики. Однією з переваг вивчення права в Іспанії вартість.Якщо ви відвідуєте громадський університет, ви повинні будете заплатити "Matricula ", який може бути кілька сотень євро, але інша частина оплати за навчання за рахунок держави. Це означає, що ви можете досягти ступінь у галузі права в Іспанії з мінімальним зовнішнім проживання та харчування. Знову-таки, збори варіюються від однієї установи до іншої. Іспанія 'и акцент на цивільному праві приносить відмінні можливості для працевлаштування випускників, як в країні, так і в багатьох сусідніх європейських країн. Це той же тип права практикується в Нідерландах, наприклад, який вважається центром для світового 'и судочинства. Крім того, при вивченні в Іспанії, яка вимагає вільного володіння іспанською та англійською мовами, студенти навчаються у двох світових 'и найбільш поширених мов. Це поєднання юридичної освіти та лінгвістики забезпечує міцну основу для майбутнього юридичної кар'єри.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  416
 • Частка комунальних послуг

  42
 • Підписка на Інтернет

  33
 • Місцевий транспорт

  34

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  8
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Іспанія

Іспанія, з її середземноморському стилі і вишуканим архітектурним пропозицій, є одним зі світу 'и найпопулярніших місць для відвідування. Розташований на Піренейському півострові і оточений водою і горами, а також країни Португалія, Іспанія пропонує багато для іноземного студента. Країна має довгу і багату культурну історію і має широкий спектр місцевості, включаючи пляжі, пасовищ, гір і пустельних районах. Відомий мистецтва, музики, кухні та інших культурних заходів, Іспанія також є лідером у розробці поновлюваних джерел енергії, зокрема, в таких областях, як сонячна енергія та енергія вітру. Поєднання хороших університетів, мовою по всьому світу і привабливим космополітичний спосіб життя іспанського народу роблять його привабливим місцем для тих, хто хоче вчитися за кордоном. Ті, хто зацікавлений у вивченні закону побачите, що країна 'и провідних університетів пропонують відмінні програми правової для розгляду.Правової системи в Іспанія слід цивільно-правової традиції і у своїй діяльності керується Конституцією Іспанії в якості основного джерела права. Коли інтерпретація зроблено, Трибунал конституційного буде займатися питаннями. Судова система включає Верховний суд, національний суд, обласні суди, міські суди і трибунали, які відвідують цивільних потреб в автономних спільнотах.

Вимоги щодо візи

Для студентів за межами ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії, які бажають взяти участь у студентському обміні, провести дослідження чи навчання або працювати як неоплачуваний стажер чи волонтер в Іспанії більше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (тип D)

Ціна та валюта

EUR 160

Ціни на студентську візу до Іспанії становлять близько 160 євро. Плата за подачу візи може бути змінена в будь-який час.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії студентська віза не потрібна незалежно від тривалості їхнього перебування в Іспанії. Студентам із ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії не потрібна віза, щоб жити в Іспанії, але їм доведеться зареєструватися в місцевих органах влади та отримати посвідку на проживання.

Громадянам усіх інших країн потрібна студентська віза, якщо вони планують залишитися та навчатися в Іспанії більше 90 днів. Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу в визнаний навчальний заклад в Іспанії.

Де можна подати заявку?

Консульство або посольство Іспанії

Ви можете подати заяву на отримання візи для навчання в консульстві або посольстві Іспанії у вашій країні.

Веб-сайт:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Як оформити заявку?

Перш ніж ви зможете подати заявку на візу для навчання, ви повинні знайти курс або програму в офіційно визнаному закладі в Іспанії. Після цього вам потрібно буде отримати офіційне підтвердження від організації, у якому вказано, що вас прийнято на курс або програму, у формі сертифіката або листа про прийняття. Отримавши це, ви можете зв’язатися з посольством або консульством Іспанії у своїй країні та подати заявку на отримання студентської візи.

Конкретні вимоги можуть відрізнятися від консульства до консульства, але загалом вам потрібно буде пред’явити свій паспорт, а також таке:

 • деталі навчання, тренінгів або досліджень, які ви будете проводити в Іспанії, включаючи години навчання на тиждень (принаймні 20);
 • підтвердження наявності медичної страховки;
 • медичну довідку про відсутність у вас захворювань, які вимагали б перебування на карантині;
 • підтвердження того, що у вас є кошти, щоб утримувати вас протягом усього періоду вашого перебування в Іспанії (наприклад, дані про стипендію, іспанський банк, який показує достатні кошти, або лист від батьків/опікунів про повну фінансову відповідальність);
 • інформація про те, де ви будете жити;
 • довідка про судимість, видана за останні п'ять років відповідними органами у вашій країні.

Якщо ви перебуваєте в Іспанії більше ніж на шість місяців для навчання, ви повинні подати заяву на дозвіл студента на проживання протягом 30 днів після в’їзду в Іспанію. Ви подаєте заяву на це в місцеве управління у справах іноземців (Oficina de Extranjeros) або поліцейську дільницю. Картка дійсна протягом року, і ви можете оновлювати її щороку протягом п’яти років, поки ви продовжуєте навчання.

Коли слід подавати заявку?

Вам потрібно буде подати заявку на отримання візи за два-три місяці до того, як ви збираєтеся поїхати до Іспанії, щоб мати час для розгляду вашої заявки.

Як правило, студентська віза в Іспанію видається на весь термін навчання. Ви можете продовжити студентську візу, щоб продовжити навчання або почати новий курс навчання в Іспанії. Не намагайтеся подати заявку на студентську візу більш ніж за чотири місяці або менше ніж за 7 тижнів до дати від'їзду, інакше заявку не буде прийнято.

Якщо ваше навчання в Іспанії триває більше шести місяців, ви повинні подати заяву на дозвіл студента на проживання на один рік. Студентський дозвіл на проживання потрібно продовжувати щороку.

Час обробки

Можливості роботи

Іспанський вид на проживання дає вам право працювати неповний робочий день або на тимчасовій посаді, якщо ви не використовуєте гроші, які заробляєте, щоб підтримувати себе під час перебування в Іспанії. Вам дозволяється працювати до 20 годин на тиждень під час навчання, якщо це не заважає навчанню. Компанія, яка наймає вас, повинна буде отримати для вас дозвіл на роботу в Управлінні у справах іноземців. Ваш трудовий договір не може перевищувати термін дії візи для навчання.

Якщо ви збираєтеся проходити стажування в рамках курсу, для якого ви отримали дозвіл на проживання, вам не потрібен дозвіл на роботу.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Ось деякі з причин, чому може бути відмовлено у студентській візі до Іспанії:

 • Минулі або поточні кримінальні дії
 • Недостатнє пояснення мети та обставин запланованого перебування
 • Недостатні засоби до існування
 • Недійсне туристичне страхування
 • Відсутність підтвердження проживання
 • Несприятлива ситуація з шенгенською візою – недотримання попередніх обмежень щодо шенгенської візи (тобто перевищення терміну перебування в шенгенській зоні, невиконання представленого маршруту подорожі – через пропуск перебування переважно в головній країні призначення в шенгенській зоні тощо).