Ісландія

Найкращі університети для Право Програми в Ісландія 2023

Кількість установ: 6
  • Reykjavík, Ісландія

  Технічний коледж Рейк'явік був заснований в 2008 році, але його історія сягає 19 століття. Технічний коледж Рейк'явіка складається з 8 шкіл та Технічної академії, пропонуючи близько 50 навчальних програм та 800 курсів кожного семестру. Кожна школа має свого директора, а також освітню самостійність.

  • Hvanneyri, Ісландія

  Agricultural University of Iceland (AUI) був заснований 1 січня 2005 року. Це навчальний і дослідницький заклад у галузі сільського господарства та екологічних наук. Основна увага приділяється збереженню та стійкому використанню земельних та тваринних ресурсів, включаючи традиційне сільське господарство, садівництво та лісове господарство, екологічне планування, реставраційні науки, розвиток сільських територій та сталий розвиток.

  • Brattleboro, США
  • Washington, DC, США
  • + 13 Більше

  SIT Graduate Institute пропонує міжнародні ступені магістра, сертифікати та програми професійного розвитку в сферах трансформації конфліктів, міжнародної освіти, сталого розвитку та TESOL. З 1964 року SIT готує професіоналів для досягнення успіху в міжкультурному та міжнародному середовищах.

  • Isafjordur, Ісландія

  Університетський центр Вестфьордів - це некомерційна організація, створена в березні 2005 року. Вона налічує 40 членів-засновників, включаючи всі вищі навчальні заклади країни. Центр розпочав свою діяльність у Вестрахусі в Осафьордурі в січні 2006 року. У цій же будівлі, серед інших, розміщуються офіси Інституту морських досліджень, Ісландських лабораторій рибного господарства та Ісландського центру досліджень сніжних лавин. Тут також знаходиться Центр регіонального розвитку Вестфьордів, і всі організації, представлені в будівлі, мають спільні приймальні.

  • Borgarnes, Ісландія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Reykjavík, Ісландія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...