Ірландія

Дослідження Право в Ірландія 2024

Навчання в Ірландія

Що таке вищу юридичну освіту в Ірландії? Є різні програми вищу юридичну освіту, доступних в Ірландії. Будучи студентом, студенти можуть отримати ступінь бакалавра права (LLB) в бізнесі, політичних наук, а також у різних міжнародних правових досліджень. Випускник програми Поштові включати магістра права (LLM), а також "Interrogational та порівняльного правознавства " ступінь і "Міжнародне та європейське підприємницьке право " ступеня. Кандидат юридичних наук також доступна після завершення в LLM. Існує велика кількість спеціалізацій, доступних в ірландських досліджень права. Вища освіта в Ірландії Є численні юридичні школи і університети в усьому Ірландії, що пропонують юридичну освіту. Студенти повинні конкурувати, щоб отримати визнання в цих школах, в середньому лише верхній сім відсотків набирає прийому. Тим не менш, іноземні студенти, які можуть отримати дозвіл, прийняття школу, і візу в країну чекають в цих юридичних вузів.Вимоги до кандидатів мають тенденцію бути менш важким для іноземних студентів. Студенти можуть провести від п'яти до шести років у разі отримання їх утворення для здачі іспит на отримання ліцензії. Студенти зі ступенем бакалавра може також бути в змозі завершити свою освіту в юридичній школі, яка, як правило, вимагає більше трьох років навчання. Після закінчення школи, студенти можуть знайти роботу по всій Ірландії. Студенти повинні будуть працювати в юридичній фірмі до отримання професійного ліцензування. Попит на кваліфікованих фахівців в Ірландії помірної до високої, з новим акцентом на більш спеціалізованих юристів, ніж будь-коли. Іноземні студенти можуть знайти правову систему в цій країні 'и бути корисним вибором для тривалого, міцного кар'єри.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  833
 • Частка комунальних послуг

  70
 • Підписка на Інтернет

  49
 • Місцевий транспорт

  100

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Ірландія

не там 'и нічого подібного Ірландії, країні, яка ' и частина Європи, сидячи на північно-західній частині континенту. Ця острівна держава є домом для більш ніж 6,4 млн людей, близько 4,6 мільйона з них, що проживають в Республіці Ірландії. Через низькі гір до відкритих зелених рівнин, Ірландія прекрасна країна. Це також важливо і потужний економічний фактор в Європі. Область має багату культуру, живий, сучасний стиль життя, і багато традицій. Для студентів, які розглядають вивчав право в Ірландії, є численні переваги цьому, у тому числі з вимогою правового поля, що потребує сучасних, повністю освічених студентів. Іноземні студенти часто вітати, якщо є в наявності отвори в юридичних школах Ірландія 'и. Що таке правової системи в Ірландії? Правова система в Ірландії базується на конституційних, загальної та статутного права. Закони країни проводяться в Конституції Ірландії.Система країна 'и загального права заснована на парламентській стилі, знайденого в британській системі. Система права ламається далі з місцевими законами, які набагато більш традиційним і на основі культурних впливів. Країна 'и Конституція передбачає наріжним каменем усіх ірландського правової системи, хоча, правове дослідження в цій області зосереджена на цій конкретній області.

Вимоги щодо візи

 • Навчальна віза категорії C - якщо ви бажаєте навчатися в Ірландії менше 3 місяців
 • D навчальна віза - якщо ваш курс триває більше 3 місяців

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (навчальна віза C; навчальна віза D)

Ціна та валюта

Вартість ірландської студентської візи залежить від країни походження. Стандартна плата за розгляд заяв на отримання візи становить 60 євро (80 доларів США) для одноразової візи та 100 євро (135 доларів США) для багаторазової візи.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином ЄС або ЄЕЗ (включаючи Ісландію, Норвегію та Ліхтенштейн), вам не потрібна студентська віза до Ірландії, щоб навчатися в Ірландії. Є низка інших країн, для яких не потрібні ірландські студентські або в’їзні візи, і їх список наведено тут: http://www.citizensinformation.ie/en/moving_country/moving_to_ireland/coming_to_live_in_ireland/visa_requirements_for_entering_ireland.html

Громадяни країн, що не входять до ЄЕЗ, які приїжджають навчатися в Ірландію, повинні бути зараховані на денний курс за програмою здобуття ступеня (для вищої освіти) або мовною програмою та програмою без здобуття ступеня Ірландії.

Незалежно від того, чи потрібна вам студентська віза до Ірландії, якщо ви є студентом з країни, що не входить до ЄЕЗ, ви повинні з’явитися до офіцера імміграційної служби після в’їзду в Ірландію, щоб отримати дозвіл на в’їзд. Ви повинні зробити це в межах району, де ви збираєтеся жити.

Зверніть увагу: Ірландія не є членом Шенгенської угоди. Таким чином, вам все одно доведеться подавати документи на отримання ірландської візи, навіть якщо у вас є віза до країни Шенгенської угоди.

Де можна подати заявку?

Онлайн-засіб AVATS

Ви повинні подати заявку на отримання візи онлайн за допомогою онлайн-засобу AVATS. Онлайн-заявка на візу доступна в усьому світі, і нею повинні користуватися всі заявники.

Веб-сайт:https://www.visas.inis.gov.ie/avats/OnlineHome.aspx

Як оформити заявку?

Ви повинні подати заявку на візу онлайн. Завершивши процес онлайн-заявки, ви повинні слідувати інструкціям у формі короткої заявки, створеної онлайн-системою. Коротка форма міститиме інформацію про те, куди ви маєте подати підтверджуючу документацію. Форму резюме, яку ви повинні роздрукувати, підписати та поставити дату, необхідно надати разом із підтверджуючими документами.

Вам потрібно буде надати наступне разом із заявою на отримання візи (потрібні оригінали документів, які мають бути англійською мовою або супроводжуватися нотаріально завіреним перекладом):

 • Лист про прийняття від визнаної школи/коледжу/університету в Ірландії, який підтверджує, що вас прийнято на курс навчання. Цей курс навчання має бути денним (тривалістю один навчальний рік) і мати мінімум 15 годин на тиждень.
 • Підтвердження вашої академічної здатності продовжувати вибраний курс за допомогою англійської мови (якщо це не курс англійської мови).
 • Підтвердження повної сплати вартості курсу.
 • Підтвердження того, що у вас достатньо коштів (7000 євро), щоб утримувати себе протягом початкової частини перебування.
 • Підтвердження того, що ви або спонсор маєте доступ до щонайменше 7000 євро за кожен наступний рік навчання, на додаток до плати за курси за кожен із цих років.
 • Доказ того, що у вас є приватна медична страховка.
 • Пояснення будь-яких прогалин у вашій історії навчання.
 • Підтвердження того, що ви маєте намір повернутися до країни постійного проживання, коли залишите Ірландію.

Коли слід подавати заявку?

Ви можете подати заяву на отримання візи для навчання не пізніше ніж за 3 місяці до дати поїздки до Ірландії. Вам потрібно буде подати заявку на отримання студентської візи принаймні за кілька місяців до поїздки до Ірландії.

Студенти з країн, що не входять до ЄЕЗ, які мають намір навчатися в Ірландії протягом більше ніж 3 місяців, після прибуття повинні зареєструватися в місцевому офіцері імміграційної служби округу, в якому вони проживають. У їхньому паспорті буде вказано умови та період часу, на який вони мають дозвіл залишитися. Студенти, яким не потрібна віза, повинні мати 3000 євро під час першої реєстрації.

Майте на увазі, що ірландська студентська віза не дозволяє автоматично багаторазовий в’їзд до країни. Якщо ви вважаєте, що вам доведеться залишити країну та повернутися під час навчання, вам потрібно буде подати заяву на візу для повторного в’їзду.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Якщо ви відвідуєте курс за Тимчасовим списком прийнятних програм (ILEP), під час реєстрації в місцевому офіцері імміграційної служби у вашому паспорті буде поставлено штамп № 2. Вам буде дозволено тимчасово працювати до 20 годин неповний робочий день на тиждень під час семестру або до 40 годин на тиждень під час канікул у коледжі, тобто з червня по вересень включно та з 15 грудня по 15 січня. .

Якщо ви не відвідуєте такий курс, ви не матимете права працювати неповний робочий день або займатися будь-яким бізнесом чи професією. Тоді ви отримаєте штамп номер 2А у вашому паспорті.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Деякі з причин, чому студентська віза в Ірландію може бути відмовлено в наступному:

 • Якщо немає достатніх коштів для оплати всього візиту/навчання в Ірландії.
 • Якщо запропоноване дослідження не мало логічного шляху.
 • Якщо є невідповідності, інформація, що вводить в оману, або фальшиві документи.