Keystone logo
Індонезія

Дослідження Право в Індонезія 2024

Навчання в Індонезія

Що таке вищу юридичну освіту в Індонезії? Ступінь індонезійська закон вступає в три яруси. По-перше, що еквівалентно ступінь бакалавра права, називається "Sarjana Hukum / SH " Це може бути досягнуто безпосередньо з середньої школи. Другий ярус включає в себе фірмові страви законній професійній вчитися будуть. Це називається "Магістр Hukum / MH ", або магістр права. Іноді його називають "Megister Kenotariatan / M.Kn. ", Або Майстер в нотаріаті. Нарешті, третій ярус доктор юридичних наук. Перший ярус є обов'язковим для будь-якого юридичної професії Закон про вищу освіту в Індонезії основний ступінь першого рівня законодавство вимагає 6:56 років навчання в Індонезії. Кількість часу, другий і третій яруси, залежить значною мірою від курсу навчання і кількість курсів в семестр, що він студент в змозі прийняти. Для того, щоб стати адвокатом або юристом в Індонезії, студенти повинні відвідувати 1:59 місяць Адвокат Спеціальний курс і пройти іспит бар.Навчальний рік в Індонезії не слідувати будь-якої встановленим розкладом, але деякі школи слідують непарне і навіть семестру програми. Дивні семестру проходять з вересня по січень. Навіть семестру працювати з лютого по червень. Ці дати співвідносяться з релігійними святами деякі з основних релігійних груп в країні. Юридичні дослідження в Індонезії відбуваються в країні 'и великих університетів або юридичні школи, які знаходяться на великих островів і основних міських районах країни. Хоча кожна школа має свої власні правила і положення, дослідження є строгим і тестування протягом всієї програми, щоб показати, що студент в змозі завершити курс навчання є поширеним явищем. Вартість юридичної ступенем в Індонезії буде змінюватись в залежності від довжини програми та університету обрали. Державні університети мають збори, які є дуже низькими, але приватні університети мають більш високу плату. Типовий студент буде витрачати близько $ 4500 за семестр курсових в Індонезії.Вивчення закону в Індонезії відкриває двері в житті службі в зростаючій країні з величезним населенням. Індонезійська ступінь Закон може також відкрити двері для легальної роботи в інших, більш дрібних країнах по всьому Океанії та Азії. Студенти, які вибирають для вивчення права в Індонезії отримаєте введення в багату культуру островів і отримати більш глибоке розуміння культури різних його груп людей.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  229
 • Частка комунальних послуг

  20
 • Підписка на Інтернет

  26
 • Місцевий транспорт

  9

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  3
 • Квиток в кіно

  3
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Індонезія

Введення в Індонезії Республіка Індонезія являє собою архіпелаг з більш ніж 13400 островів у Південно-Східній Азії та Океанії. Понад 238 мільйонів людей живуть в Індонезії, що робить його світ 'и четвертим за чисельністю населення країни. Протягом століть, Індонезія була важливим торговим шляхом, і багаті природні ресурси регіону продовжували малювати торгівлі в сучасній історії. Індонезія відома своїм чітко різноманітною культурою, з сотнями мов і етнічних груп на всіх островах. Вона також має світ правова система з наступним "и другим за рівнем біорізноманіття та великою кількістю дикої природи і джунглів, які роблять його прекрасним місцем для відвідування. Що таке правової системи в Індонезії Індонезія ? Системі цивільного права, насамперед ,. Різноманітність країни приносить звичаєвим правом багатьох аспектів системи, а деякі Роман Голландський Закон також змішані в систему.Країна 'и Цивільний кодекс значною мірою слід голландської колоніальної традиції, і його перший юридична школа була розпочата голландцями.

Вимоги щодо візи

 1. Social Visit Visa - найкраща для студентів по обміну, одноразова.
 2. Віза з обмеженим терміном перебування - лише для довгострокового навчання.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (соціальна віза; віза з обмеженим терміном перебування)

Ціна та валюта

USD 45

Вартість студентської візи становить приблизно 45 доларів США, але вона може змінюватись і залежить від країни, з якої ви подаєте заявку.

Хто може подати заяву на візу?

Усім іноземним студентам, прийнятим для навчання в індонезійському університеті, необхідно отримати студентську візу.

Громадяни деяких країн можуть перебувати в Індонезії в цілому 30 днів без візи. Проте безвізовий режим поширюється лише на відпочинок і не дає права, наприклад, на навчання чи роботу.

У деяких посольствах Індонезії (наприклад, Фінляндії, Австрії) можна було подати заявку на візу типу 211 (туристична віза). Цю візу можна перетворити на спонсоровану соціальну візу після прибуття до Індонезії. Зверніться до місцевого посольства Індонезії щодо можливості подати заяву на цю візу.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Індонезії

Найкраще подавати документи на отримання візи в посольстві або консульстві Індонезії у вашій країні. Департамент імміграції Індонезії тепер також дозволяє подавати онлайн-заяву на візу через свій веб-сайт.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Необхідні документи для студентської візи в Індонезію включають:

 • Дійсний паспорт із принаймні однією порожньою сторінкою для візи (паспорт має бути дійсним щонайменше 6 місяців після виїзду з Індонезії)
 • Копія ідентифікаційної сторінки вашого паспорта
 • А заповнив анкету
 • Дві кольорові фотокартки на паспорт 4х6 см
 • Копія авіаквитка або електронного квитка
 • Офіційний лист про прийняття від приймаючого університету
 • Квитанція або копія квитанції про сплачений візовий збір
 • Посольський лист. Листи посольства, підготовлені приймаючим університетом, підтверджують, що певному студенту потрібна віза Social Visit. Лист від посольства завжди адресується до посольства або консульства Індонезії певної країни: за замовчуванням це буде рідна країна студента.

Після прибуття власник візи повинен повідомити про свій в’їзд до найближчого офісу імміграційної служби протягом 7 днів.

Коли слід подавати заявку?

Рекомендується подавати документи на отримання студентської візи принаймні за 14 днів до від'їзду до Індонезії. Найкраще подавати документи на отримання візи відразу після отримання офіційного листа про прийняття.

Ви повинні прибути до Індонезії протягом 90 днів з дня видачі візи.

Максимальна тривалість перебування в Індонезії з візою Social Visit становить 60 днів, і візу необхідно продовжити в місці призначення відповідно до інструкцій, наданих приймаючим університетом. Візу можна подовжувати на один місяць за раз, а вартість становить близько 50 доларів США.

Віза з обмеженим перебуванням дійсна протягом 5 років і потребує поновлення кожні 1 рік.

Час обробки

14 Days

Можливості роботи

Іноземним студентам зазвичай не дозволяється працювати під час навчання в Індонезії.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.