Keystone logo
Ізраїль

Дослідження Право в Ізраїль 2024

Навчання в Ізраїль

Адвокатуру в Ізраїлі легально практикувати закон в Ізраїлі, ви повинні бути офіційним членом палати адвокатів. Вимоги до прийняття в Палаті адвокатів відносяться: - Мабуть жителем Ізраїлю, які, принаймні 23 років - Закінчив юридичний факультет університету, визнаного Ізраїль 'и Департамент освіти - Закінчив юридичний інститут, який був визнаний Міністр юстиції - закінчив визнаного права установи за межами Ізраїлю - Пройшла один рік стажування - склав іспити, надані палати адвокатів суддів в Ізраїлі також повинні бути громадянами Ізраїлю, і мають кваліфікації, необхідної для включення в палаті адвокатів. Юристи, які хочуть бути розглянуті для магістратів або районного суду посади суддів повинні були практикується принаймні сім років в тій чи іншій галузі права. Заробіток Ступінь закон в Ізраїлі Ізраїль має кілька юридичних шкіл.Студенти, що входять в ці юридичні школи повинні мати докази відмінними оцінками і бакалаврату або попередньо диплом юриста, від акредитованого вищого об'єкта освіти. Крім того, студенти повинні пройти психометрический вступний іспит і отримати рахунок на іспиті 600 до зарахування на програму в галузі права. Ступеня, отримані потенційними адвокатів включають ступінь бакалавра права (бакалавр права), в LLM (магістр права) і докторську ступінь у галузі права. Час, необхідний для отримання ступеня в галузі права в Ізраїлі порівнянна з США та європейськими стандартами -. Від п'яти до шести років Вартість витрат в залежності від типу закону вивчав іноземні студенти, такі, як патентні права або іншою спеціалізованою області, навчання може бути значно вище, ніж традиційних правових курсів. Знову ж, навчання може варіюватися від одного юридичної школи в іншу.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  517
 • Частка комунальних послуг

  68
 • Підписка на Інтернет

  25
 • Місцевий транспорт

  56

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  14
 • Квиток в кіно

  11
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Ізраїль

Розташований у Західній Азії на узбережжі Середземного моря 'и південно-східній березі, Ізраїль межує з кількома країнами та державами, включаючи Ліван, Йорданія, Єгипет і Сирію. Політично й етнічно, Ізраїль ставиться до себе як демократичну і єврейської держави. Ізраїль 'и найбільш густонаселений місто Єрусалим і Тель-Авів країна ' фінансовий центр с. Ізраїль 'и уряд представницька демократія управляється парламентської системи і прем'єр-міністра. Серед Ізраїль 'досягнення з є його тривалість світське життя, велика економіка і виняткові стандарти життя, вважається кращим на Близькому Сході Основні факти про Ізраїль -. Ізраїль ' и економіки вважається найміцнішим економіка серед інших розвинених країнах і має також посіла перше місце в розробці та науковому центрі інвестицій. - Комплексний зростання промислового та сільськогосподарського секторів Ізраїль 'и дозволили цій країні стати головним самодостатнім щодо виробництва продуктів харчування.- Ізраїль є світовим лідером в розробці сонячної енергії, а також лідером в геотермальної енергії і води. - Тому що Ізраїль регулярно відчуває нестачу води. вони мають розвинену техніку вода промисловості, що робить їх одним зі світу 'провідних фахівців з в техніці збереження водних ресурсів і повторного використання води. Ізраїль ' и Правова система, схожі на західному стилі правових систем в деяких аспектах, правова система Ізраїль 'и в першу чергу гібрид історичних та релігійних правових принципів, що розвиваються під британським та Османської суверенітету. В "Кнесет " статути і "Основні закони Ізраїлю " підтримує основу для Ізраїлю 'и законів, які додатково підтверджено юриспруденції та політичної прецеденту. Нещодавно ізраїльські суди були у виставці характеристики канадського та американського права, а не континентального права.Ізраїль 'и Суд Структура і правова система Верховний суд, окружні суди і судді ' суди мають загальну систему Ізраїль 'и суду, з Верховний суд існує як вищої судової інстанції в країні. Ізраїль також має "як " суди, які займаються релігійною, праці та питань військової юстиції. Ці суди керуються апеляційних трибуналів, які можуть отримувати обмежене розгляд Верховним судом в деяких складних випадках. Ізраїль має п'ять судових округів: Назарет, Тель-Авів, Беер-Шева, Єрусалим і Хайфа, в окружних судах і магістрати пануючи над їх відповідних районах. Будь-які дії, що виходять за ці судових округів передаються до районного суду Єрусалиму.

Вимоги щодо візи

Віза A/2. Ця віза надається тим, хто хоче приїхати до Ізраїлю для навчання в акредитованому закладі.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (віза A/2)

Ціна та валюта

USD 50

Плата за заяву на отримання студентської візи до Ізраїлю залежить від вашої країни проживання та може бути змінена в будь-який час. Комісія може становити близько 40-50 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Усім іноземним студентам, які беруть участь у програмах від одного семестру або довше, необхідно отримати студентську візу (A-2) перед прибуттям до Ізраїлю.

Студентська віза надається тим, хто бажає навчатися в початкових і старших школах, академічних установах, єшивах і молодіжних установах Єврейського агентства.

Де можна подати заявку?

Ізраїльське консульство або посольство Ізраїлю

Ви повинні особисто з’явитися в місцеве ізраїльське консульство або посольство Ізраїлю до прибуття, щоб отримати студентську візу.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Заявник на отримання ізраїльської студентської візи зазвичай повинен надати наступне:

 • Заповнена та підписана заява на візу для в'їзду в Ізраїль. Ви можете завантажити форму заявки тут: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA %20Gallery/Consular% 20forms/EntryVisa.pdf
 • Паспорт (повинен бути дійсним більше одного року з дати передбачуваного візиту).
 • Дві картинки на паспорт.
 • Оригінал листа про прийняття на навчання в визнаному навчальному закладі в Ізраїлі.
 • Виписка з банку про те, що у вас є кошти для підтримки перебування в Ізраїлі під час навчання (виписка з банку за останні три місяці).
 • Авіаквитки туди й назад АБО оплата наступного навчального року в штатах (у випадку студента по обміну).
 • Виписка з банківського рахунку за останні 3 місяці.
 • Вам може знадобитися надати оригінал свідоцтва про народження

Коли слід подавати заявку?

Подайте заявку на отримання студентської візи відразу після того, як ви отримаєте офіційний лист про прийняття від приймаючого ізраїльського навчального закладу.

Віза дійсна до одного року (і дозволяє багато в’їздів до країни) і може бути продовжена в офісі Департаменту народонаселення на додатковий період.

Час обробки

Можливості роботи

Власники візи A/2 не мають права працювати в Ізраїлі.

За певних умов власники візи A/2, які мають право на алію відповідно до Закону про повернення, можуть працювати неповний робочий день.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.