Keystone logo
Японія

Дослідження Право в Японія 2024

Навчання в Японія

Заробіток вищу юридичну освіту в Японії в 2004 році, Японія реалізувала новий закон шкільній системі, заснованого більше на формальне шкільне ніж просто комплексних і складних річних іспитів. Ще кілька років тому, японський бар іспит не був коефіцієнт проходження всього три відсотки; більшість студентів були скласти іспит кілька разів, перш ніж успішно досягти необхідний ступінь. Справді, забороняють екзамен був настільки відомо, строгий, що багато так звані "втиснути шкіл " з'явилися в Японії, яка спеціалізується на наданні допомоги потенційним юристів, які планували прийняти іспит бар. Уряд Японії прийняв закон в 2004 році дозволів на розробку юридичних шкіл на рівні випускника, що пропонують доктор юридичних наук градусів. Заробіток вищу юридичну освіту в Японії в даний час займає від п'яти до семи років. З 2006 року японські бар іспити вимагають від студентів мати ступінь юридичної школи, перш ніж приймати іспит. Крім того, оскільки перегляд старого бару іспит, ціни на проїзд зросли майже на 50 відсотків.Тим не менш, студенти не можуть здати іспит більш ніж в три рази за останні п'ять років. Вартість навчання Семестр за навчання для заробляння диплом юриста в Японії вище, ніж в США і Європі. Середні збори, що стягуються японського університету становить близько 600 тисяч ієн (4500 євро, $ 6000 доларів США). Іноземні студенти, які вибирають щоб заробити диплом юриста в Японії повинні чекати, щоб заплатити $ 60 000 USD (45 000 євро) тільки в школі витрат (вхід "Обладнання " та Фонду зборів). Крім того, витрати на проживання в Японії також вище, ніж в інших західних країнах, особливо в Токіо та інших великих містах. Стипендії надаються з університетів, але конкуренція жорстка, і тільки кращі студенти право на допомогу з навчанням.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  344
 • Частка комунальних послуг

  45
 • Підписка на Інтернет

  30
 • Місцевий транспорт

  33

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  11
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Японія

Японія Азії острівна держава лежав на схід від Північної і Південної Кореї, Китаю та Японського моря. Технічно "Архіпелаг " (велика група островів), народ Японії складається з майже 7000 островів, найбільші чотири острови будучи Хоккайдо, Сікоку, Хонсю (додому, в Токіо, найбільше місто Японія 'ов) і Кюсю , Токіо в даний час світ 'найбільшої агломерації, де проживає 35 мільйонів чоловік і процвітаюча економіка грунтується на виробництві високотехнологічних продуктів та експорту Короткі відомості про Японію -. Японія має один з найвищих тривалості життя в world-- 80 років для чоловіків і 83 для жінок. - Буддизм, синтоїзм і різні форми християнства є основними релігіями Японія 'и. - Японія гори, лісові країна славиться величним Mt. Fuji, напів- активний вулкан піднімається майже 12 500 футів (3800 метрів), але часто увінчані глибокому снігу. - Японія 'и валюта йен. Один ієна дорівнює 100 SEN.Йен монети доступні в один, п'ять, десять, 50, 100 і 500 деномінацій. - Студенти, які планують вивчати право в Японії повинні знати, що більшість банкоматів закриті по вихідним. Крім того, тільки банкомати, знайдені в поштових відділеннях та у деяких зручних магазинів приймають іноземні карти банкомат. - Японія має три окремі системи листи, які інтегровані в одному: хирагана, кандзі і катакана. Діти вчаться в систему хирагана і катакана спочатку, потім навчають кандзі всієї середньої і вищої школи. - Японія 'лідер років є прем'єр-міністр, який призначається імператором і з "Довіра " з Японії ' и Палата представників Японії 'и правової системи Японії, прийнятої в 1945 році Конституції, що містить 31 статей, що описують. прав людини і забезпечення поділу судової, законодавчої та виконавчої влади.Японський уряд складається з двох парламентів - в "Shuugi-В " (нижче дієта) і "Sangi-В " (верхня дієта), а судова система підтримується однією Верховного суду, вісім вище суди і 50 сімейних і районних судів. Цивільні позови і невеликі злочини вирішив один з майже 500 коротких судів, які мають юрисдикцію конкретних префектур. З швидким розвитком Японія 'и економіки за останні 30 років, країна ' и контракту закони, які в першу чергу на основі Цивільного кодексу, були предметом повторного огляду та ревізії. Насправді, Японія відчуває брак юристів, що спеціалізуються в договорі і цивільного права у зв'язку з економічного зростання і акцент на проведенні міжнародних ділових операцій. Кримінальне право в Японії класифікується за злочинів проти осіб, злочини проти держави та злочини проти суспільства. Злочини проти громадян і їх свободи включають вбивства, тілесні ушкодження, зґвалтування, викрадення і нападу.Майнові злочини включають грабіж, розкрадання, злодійство, вимагання та шахрайство. Підпал і непристойно суспільної поведінки розглядаються злочини проти суспільства. У Японії, хто молодше 20 років і раніше праву вважається неповнолітніх і підкоряються законам, відрізняється від законів, що стосуються дорослих.Сімейний суд вирішує у справах неповнолітніх та ініціює

Вимоги щодо візи

Яка віза вам потрібна, залежить від того, як довго ви збираєтеся навчатися в Японії:

 1. Короткострокові курси до 90 днів: громадяни багатьох країн можуть відвідувати Японію на термін до 90 днів без візи. Коли ви приїдете до Японії, ви отримаєте наклейку в паспорті, яка показує, що ви можете залишатися в Японії протягом 90 днів. Якщо ви подорожуєте за безвізовим режимом, ви повинні мати зворотний квиток протягом 90 днів.
 2. Довгострокові курси тривалістю понад 90 днів: для курсів тривалістю 20 тижнів (два квартали) або довше вам слід подати заявку на студентську візу. Студентська віза в Японії також відома як Рюгаку».

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

JPY 3000

Плата за оформлення візи становить близько 3000 ієн за одноразовий в’їзд і 6000 ієн за дворазовий або багаторазовий в’їзд.

Зверніть увагу, що плата за подачу візи не є фіксованою та залежить від громадянства студента та курсу, який навчається. Найкраще звернутися до найближчого до вас консульського відділу посольства чи генерального консульства Японії.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти, які приїжджають на повну форму навчання в Японію на термін більше 3 місяців, повинні мати візу.

Де можна подати заявку?

Посольство Японії

Перша частина процесу подання заявки здійснюється через ваш університет. Ви отримаєте візу в посольстві Японії у своїй країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Подача заявки на отримання студентської візи в Японію складається з кількох етапів.

1. Спочатку ви заповнюєте різні документи для отримання візи та подаєте їх до школи. Після того як ви подасте заяву до школи, вам надішлють такі документи, які вам потрібно буде заповнити та надати до школи:

 • Анкета, де ви заповнюєте дані про себе та курс.
 • Форма особистої історії, де ви заповнюєте свою освітню та професійну історію.
 • Есе про заяву - мотивуйте, чому ви хочете навчатися в Японії.
 • Диплом і стенограма останньої школи, яку ви закінчили, перекладені англійською або японською мовою.
 • Сертифікат попереднього вивчення японської мови, якщо є.
 • Копія паспорта
 • Фотографії на паспорт
 • Історія хвороби – деякі школи вимагають надати вашу історію хвороби або перевірку на туберкульоз, але багато шкіл цього не роблять.
 • Вам також потрібно довести, що ви можете оплатити свій курс і утримувати себе в Японії.

2. Школа перевіряє, чи ваша заява повна, перш ніж вони перепишуть її та подадуть до імміграційної влади в Японії. Приблизно за місяць до початку вашого курсу вони видадуть сертифікат про зарахування (CoE). Школа надішле вам CoE, щойно він буде виданий і ви оплатите свої перші семестри.

3. Останнім кроком для отримання студентської візи до Японії є подання візової заяви в посольстві Японії у вашій країні. Для цього необхідно подати:

 • Ваш Рада Європи
 • Ваш паспорт
 • Фото на паспорт
 • Візова анкета, заповнена цифровим способом або від руки друкованими літерами.

Коли слід подавати заявку?

Крайній термін подачі заявок на візу в університеті зазвичай становить приблизно п’ять місяців до початку курсу, тому подавай заяву раніше. Високопоставлені мовні школи та університети іноді також можуть прийняти пізніші заявки.

Оформлення візи займає мінімум 5 робочих днів, включаючи дату подання. Ви також не повинні подавати заявку раніше, ніж минуло 90 днів із передбачуваної дати подорожі.

Час обробки

5 Days

Можливості роботи

Японська студентська віза дозволяє працювати неповний робочий день до 28 годин на тиждень.

Будь-яка особа зі студентською візою, яка проживає довше 6 місяців і бажає працювати, повинна подати заяву на «Дозвіл на заняття діяльністю, відмінною від тієї, що дозволена раніше наданим статусом проживання». Це можна зробити відразу після прибуття в аеропорт або пізніше в місцевому міграційному бюро. Комісія не стягується, тому обов’язково зробіть це, якщо плануєте працювати.

Години на тиждень

28

Для чого потрібна така віза?

Якщо ви подасте повну заявку, ви майже завжди отримаєте візу в посольстві Японії. Однак вам можуть відмовити, якщо інформація неповна або якщо ви, наприклад, маєте серйозну судимість.

Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, щоб уникнути відмови у видачі японської студентської візи:

 • Можливо, найбільший ризик відмови пов’язаний із недостатніми вимогами до спонсорства.
 • Тільки одна школа може подати заявку від вашого імені на студентську візу! Якщо ви спробуєте застрахувати свої ставки, подавши заявку через кілька шкіл, вам, ймовірно, буде відмовлено.
 • Пам’ятайте, що не скріплюйте свої документи скобами.
 • Неповний файл буде відхилено, не забудьте ретельно перевірити свою заявку.