Keystone logo
Швеція

Дослідження Право в Швеція 2024

Навчання в Швеція

Шведський закон отримання ступеня, щоб займатися юридичною практикою в Швеції, випускники повинні провести або ступінь бакалавра права (LLB) ступеня чи магістра права (LLM). LLM, як правило, допоміжний характер і пропонує додаткову кваліфікацію одержувачам, починаючи від міжнародних корпоративних податкового законодавства з морським правом європейському законодавству. У сукупності ці два градуси, як правило, охоплюють 4-5-річний період навчання. Вища освіта в Швеції шведських університетів всесвітньо відомі за їх відданість до самостійного мислення, слідчого досліджень і вимогливий контроль якості. На додаток до світового класу репутацію, Швеція визнаний за його прихильність вітаючи студентів з усього світу. Ці властивості роблять його привабливим місцем для студентів в пошуках міжнародної юридичної ступеня, а також в інших областях дослідження.Для того, щоб займатися юридичною практикою в Швеції, одержувачів мірі повинні заповнити додаткові п'ять років юридичної роботи в юридичній фірмі або в приватній практиці. Вони також повинні продемонструвати гідний характер і проходять суворі академічні тест. У кінцевому рахунку тільки свої власні жителі, на додаток до кандидатів з інших країн ЄС, а також Швейцарії, мають право стати юристами в Швеції. Бакалаврат плата за навчання і витрати залежать від установи. Численні можливості стипендію фінансування доступні для іноземних студентів, щоб допомогти покрити витрати. Там вже не якісь пости публічного права в Швеції; Адвокати працюють виключно на приватній практиці. Як правило, юристи в Швеції надавати юридичні консультації, але юридичні фірми також охоплюють широкий спектр юридичних обов'язків, у тому числі корпоративного управління, фінансової реструктуризації, нерухомості, податки, інвестиції, економічний розвиток та багато іншого.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  428
 • Частка комунальних послуг

  30
 • Підписка на Інтернет

  28
 • Місцевий транспорт

  74

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  13
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Швеція

Швеція розташована в Північній Європі і межує з Фінляндією, Норвегією та Балтійського і Північного морів. Від технології до політики в області комерції, скандинавська країна, відома своїми інноваціями і технології, сповістив за його багатьох важливих глобальних внесків, починаючи від Нобелівської премії Ikea. Основні шведські галузі промисловості включають деревину, залізну руду, телекомунікації, автомобілі та фармацевтичних препаратів. Швеція відомо з літератури, кіно, моди і універсальної системи охорони здоров'я. Це не дивно, тому, що Швеція також сяє в галузі вищої освіти. Киньте в тому, що англійська мова широко поширений - і справді приймаються режим університетського викладання, а також офіційною мовою низки шведських корпорацій - і Швеція стає справжнім центром міжнародного дослідження для студентів з усього Глобус.Закони Швеції правова система Швеції створюються парламентом країни і залишив у силі ряд державних відомств, відповідальних за все, починаючи від правоохоронних органів до виправних установ. Країна має як кримінального, так і цивільного права, а також комплексну систему адміністративного права.

Вимоги щодо візи

 1. Короткострокова віза - якщо ви приїжджаєте до Швеції менш ніж на три місяці.
 2. Довгострокова віза типу D (Дозвіл на проживання для навчання) – якщо ви плануєте залишитися у Швеції довше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Короткострокова віза; Довгострокова віза типу D

Ціна та валюта

SEK 1000

Плата за заяву на студентську візу зараз становить 1000 шведських крон.

Хто може подати заяву на візу?

Громадяни ЄС/ЄЕЗ/Скандинавських країн можуть проживати та навчатися у Швеції без дозволу на проживання чи візи.

Громадяни Швейцарії повинні подавати документи на отримання візи, якщо навчання триває більше трьох місяців. Однак вони можуть розпочати навчання відразу після прибуття до Швеції або подати заяву до оголошення вступу до університету.

Студенти, які є громадянами країн за межами ЄС або ЄЕЗ і хочуть навчатися у Швеції, потребуватимуть студентську візу або дозвіл на проживання. Якщо ви маєте намір залишитися у Швеції менше трьох місяців, вам знадобиться віза, якщо ви не є громадянином жодної з тих країн, які звільнені від візових вимог у Швеції. Якщо ваш курс навчання триватиме більше трьох місяців, вам знадобиться дозвіл на проживання для в’їзду та навчання у Швеції.

Щоб мати право на отримання дозволу на проживання, ви повинні бути прийняті на денну форму навчання за програмою або курсом, який вимагає від вас бути присутніми в університеті чи університетському коледжі.

Де можна подати заявку?

Онлайн / Посольство або консульство Швеції

Після завершення процесу подання візової заявки онлайн вам потрібно записатися на співбесіду в посольство або консульство Швеції, щоб вас сфотографували та здали відбитки пальців, а також отримали картку дозволу на проживання.

Веб-сайт:https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden.html

Як оформити заявку?

Щоб подати заяву на дозвіл на проживання для навчання, вам потрібно:

 • Сплатіть свій перший внесок за навчання.
 • Підготуйте супровідну документацію. Це включає копії вашого паспорта та листа про вступ, а також підтвердження того, що ви можете фінансово підтримувати себе під час навчання у Швеції. Якщо ви збираєтеся перебувати в Швеції менше одного року, вам також знадобиться підтвердження повного медичного страхування.
 • Надішліть заявку онлайн.
 • Сплатіть внесок.

Ви можете знайти повний огляд необхідної документації тут: https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college.html

Коли слід подавати заявку?

Оскільки процес подання заяви на отримання дозволу на проживання може бути тривалим, ви повинні подати заяву, як тільки ви отримаєте повідомлення про прийом. Поточний час очікування на дозвіл на проживання для навчання становить три місяці або більше, тому не забудьте подати заяву якомога швидше після сплати першого внеску за навчання. Паперова заявка займає набагато більше часу, ніж онлайн-заява, тому подайте заявку онлайн, якщо це можливо.

Візи та дозволи на проживання для іноземних студентів у Швеції залежать від тривалості вашого курсу навчання.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Як громадянин ЄС ви маєте право працювати в Швеції без дозволу на роботу.

Громадянам країн, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, знадобиться дозвіл на роботу. Роботодавець у Швеції подасть заявку на отримання дозволу на роботу від вашого імені.

Вам дозволено працювати без погодинних обмежень, але вам рекомендується не нехтувати навчанням. Вам доведеться довести, що ви досягли успіхів у навчанні та показати задовільні академічні результати.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.

Програми