Keystone logo
Швейцарія

Дослідження Право в Швейцарія 2024

Навчання в Швейцарія

Юридичних наук в Швейцарії, щоб стати адвокатом в Швейцарії, студенти повинні заповнити три роки бакалавра права (LLB). Тим не менш, для того, щоб бути допущений в бар і введіть практики, наступні два роки магістр права також потрібно. Альтернативний варіант, який користується популярністю у багатьох іноземних студентів коротше і спеціалізовані LLM, який пропонує можливість отримати цільовий знання в одній конкретній галузі права, таких, як арбітраж або банківського права. Можна також проводити докторську ступінь у галузі права після завершення ступінь бакалавра права, магістр права та / або професійної ступеня магістра права. Випускники також мають завершити 1:59 річного навчання в юридичній фірмі або в суд - переважно в кантоні, в якому вони планують займатися - і здати письмовий і усний іспит, що проводиться по завершенні їх підготовки для того, щоб бути допущені до бар.Вища освіта в Швейцарії Швейцарія не має приватних установ з метою підготовки юристів: всі дев'ять юридичні школи пов'язані з кантональних університетів країни. Вони включають в себе Лозаннський університет, Університет Базеля, Бернський університет, Університет Фрібург, Женевський університет, Університет Люцерна, Університет Невшатель, Університет Санкт-Галлена та Університет Цюріха. Тому що Швейцарія є домом незліченних міжнародних організацій і банківських установ, і через його статусу як батьківщина значного прогресу в багатьох областях гуманітарного характеру, а також бізнесу та банківської справи, Швейцарія надає студентам з усього світу з новою всеосяжної глобальна перспектива. Крім того, країна 'и прихильність передових досліджень пропонує іноземним студентам більш глибоке розуміння юридичних світових справах.У той час як вартість життя в Швейцарії, як відомо, висока плата за навчання є відносно низькими - особливо в порівнянні з США і Великобританією Крім того, існує ряд можливостей стипендій, доступних для іноземних студентів. Знову ж таки, плата за навчання може варіюватися від одного навчального закладу до іншого. Через свою глобальної популярності в сфері бізнесу та фінансів, є багато можливостей для кар'єрного росту для юристів в Швейцарії, особливо в основних секторах, таких як банківська справа, фінанси і прав інтелектуальної власності.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  1030
 • Частка комунальних послуг

  81
 • Підписка на Інтернет

  52
 • Місцевий транспорт

  84

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  16
 • Квиток в кіно

  21
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Швейцарія

Офіційно називається Швейцарська федерація, Швейцарія лежить в західній Європі і межує з Італією на заході, Німеччини на півночі, Ліхтенштейном та Австрією на сході та Франції на заході. Берн є столицею Швейцарії, має виходу до моря країни, яка складається з 26 кантонів, або територіальних підрозділів, трохи відрізняються в процедурах управління. Більшість населення Швейцарії 'S (близько восьми мільйонів чоловік) живуть на площі, званої "плато ", де густонаселені міста Женева і Цюріх розташовані. Швейцарія славиться як один з найбагатших країн у світі. Жителі володіють найбільшу кількість нефінансових і грошових коштів на людину в порівнянні з будь-якими іншими громадянами в світі. Крім того, в Женеві та Цюріху послідовно займають місце як двох містах, які проявляють кращі стандарти життя серед всіх інших світових міст.Швейцарія 'стабільна економіка пов'язано з його самодостатності фермерством і ефективних виробничих методів, які дозволяють йому експортувати більші обсяги товарів. Інші області, Швейцарія демонструє відмінні економічна експертиза є туризм, міжнародних банківських, транспортних, біотехнології та досліджень і розробок. Готель розташований в самому серці Європи, Швейцарія славиться своєю ефективності і продуктивності, не кажучи вже про його приголомшливою географії та багату історію нейтралітету. З трьома рідними мовами, німецькою, французькою та італійською, поряд з великою кількістю англомовних можливості вчитися, Швейцарія прем'єра призначення для іноземних студентів. Закон система Швейцарії заснована на традиції цивільного права, Швейцарія має статуту основі правову систему, яка не залежить від усіх інших гілок влади.Всі правотворчість влада знаходиться в 26 штатах країни, відомих як кантонів, крім випадків, коли прямо зазначено в її Статуті як належать до федеральної влади. Федералізм залишається основним компонентом швейцарської правової системи.

Вимоги щодо візи

 1. Віза C – на короткі курси (літні школи, мовні школи) тривалістю до трьох місяців.
 2. Віза D – для курсів, які тривають більше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза С; Д віза

Ціна та валюта

EUR 0

Для студентської візи заявка безкоштовна; проте можуть бути деякі винятки.

Хто може подати заяву на візу?

Хоча Швейцарія не є членом ЄС, вона дозволяє громадянам ЄС навчатися в університетах країни. Студенти, які не мають громадянства ЄС/ЄЕЗ, повинні зв’язатися з посольством або консульством Швейцарії у своїй країні, щоб подати заяву на отримання візи до в’їзду в країну.

Для курсів до трьох місяців – літніх курсів, мовних шкіл – вам може знадобитися короткострокова шенгенська віза С; для курсів, які тривають більше трьох місяців, вам може знадобитися довгострокова національна віза D.

Ви не можете приїхати до Швейцарії за тримісячною туристичною візою та змінити її на дозвіл на проживання після прибуття до Швейцарії. Таким чином, навіть якщо ви звільнені від необхідності отримання в’їзної візи, як-от громадяни Австралії, Канади, Нової Зеландії, Японії, Малайзії чи Сінгапуру, вам все одно потрібно буде подати заяву на отримання дозволу на проживання до прибуття, якщо ви плануєте залишитися довше ніж 90 днів.

Усі іноземні студенти, включно з громадянами ЄС/ЄАВТ, повинні будуть подати заяву на отримання дозволу на проживання в офісі реєстрації мешканців протягом 14 днів після прибуття до Швейцарії.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Швейцарії

Вам потрібно буде подати заявку на отримання візи через посольство або консульство Швейцарії у вашій країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли ви отримаєте підтвердження про прийняття швейцарським університетом або приватною школою, вам потрібно буде зв’язатися з посольством Швейцарії у вашій країні, щоб отримати інформацію про вступні формальності до Швейцарії. Ви повинні будете надати підтвердження того, що у вас є достатні фінансові можливості, щоб підтримувати себе під час навчання.

Вам потрібно буде заповнити форму заявки та надати супровідну документацію французькою, німецькою чи англійською мовами, тому вам може знадобитися переклад документів.

Для короткострокових шенгенських віз C документація включає:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для покриття витрат під час перебування у Швейцарії;
 • медичне страхування/страхування від нещасних випадків;
 • підтвердження заброньованих курсів, включаючи сплачені збори;

якщо вам менше 18 років, свідоцтво про народження та дозвіл на поїздку, якщо ви приїжджаєте до Швейцарії самі, або копії віз батьків, якщо вони супроводжуватимуть вас.

Для довгострокової візи D документи будуть включати:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для покриття ваших витрат під час перебування у Швейцарії, як у вас, так і у спонсора, наприклад, копії банківських виписок або листа з банку;
 • підтвердження наявності медичного страхування, яке включає покриття нещасних випадків;
 • мотиваційний лист із поясненням того, чому ви хочете приїхати до Швейцарії для навчання та як це буде корисно для вашої кар’єри;
 • підтвердження про зарахування до визнаного швейцарського навчального закладу;
 • підтвердження оплати курсу;
 • ваше резюме;
 • копії атестатів та дипломів про попередні освіту;
 • підписаний лист, який підтверджує, що ви покинете Швейцарію після закінчення курсу.

Вас також можуть попросити пройти мовний тест, щоб переконатися, що ви зможете стежити за уроками.

Якщо ви хочете вступити до аспірантури, вам потрібно буде надати підтвердження того, що ви були прийняті до аспірантури та маєте відповідну кваліфікацію, достатні фінансові можливості та місце проживання.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні запланувати зустріч у посольстві або консульстві Швейцарії у вашому регіоні, як тільки ви отримаєте лист про прийняття від швейцарського навчального закладу. Ви повинні записатися на візову співбесіду за 6 місяців до початку навчання, але не пізніше ніж за десять тижнів до від’їзду.

Термін розгляду заявок на короткострокову візу становить 10-15 днів; і від восьми до десяти тижнів для довгострокових віз.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу. Дозвіл на проживання видається на один рік і може бути продовжений.

Час обробки

10 Weeks

Можливості роботи

Ви можете працювати неповний робочий день до 15 годин на тиждень у семестр і повний робочий день під час канікул, але лише після того, як ви проживете у Швейцарії протягом шести місяців.

Якщо ви вже маєте ступінь магістра в іноземному університеті та працюєте у Швейцарії у своєму швейцарському університеті чи інституті, вам не потрібно чекати шість місяців, а можна розпочати роботу одразу. Ваш роботодавець повинен буде отримати для вас дозвіл на роботу. Вам потрібно буде зберегти статус студента денної форми навчання та продемонструвати, що ви продовжуєте досягати успіхів у навчанні.

Після закінчення навчання іноземні студенти можуть залишитися в Швейцарії на півроку для пошуку роботи.

Години на тиждень

15

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.