Хорватія

Найкращі університети для Право Програми в Хорватія 2023

Кількість установ: 24
  • Miskolc, Угорщина
  • Zagreb, Хорватія
  • + 2 Більше

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Rotterdam, Нідерланди
  • Bilbao, Іспанія
  • + 5 Більше

  Європейський університет постіндустріальних міст (UNIC) був створений у 2020 році з метою запропонувати інклюзивну освіту для нового покоління студентів. Альянс із 10 європейських університетів, що базуються в постіндустріальних містах і фінансуються Європейською Комісією, працюють рука об руку з міськими інституціями, щоб забезпечити включення міських питань у викладання та дослідження у спосіб, який є доступним та інклюзивним для всіх учнів. У 2023 році альянс запроваджує свій перший спільний магістерський ступінь і шукає студентів, які просуватимуть постіндустріальну трансформацію своїх міст і стануть висококваліфікованими випускниками в нових наукових дисциплінах, які відповідають потребам мінливої економіки в Європі та навколо неї. світ.

  • Split, Хорватія

  Програма бакалаврату Психологія узгоджена з Європейським дипломом з психології (EuroPsy) і заснована на компетентнісному підході до вищої освіти. Навчання триває шість семестрів (180 ECTS), і після його завершення випускники отримують звання University Baccalaureus of Psychology (univ. назад псих.). Заняття проводяться на факультеті гуманітарних і соціальних наук та в інших частинах Сплітського університету. Навчання ведеться повністю англійською мовою та готує студентів до міжнародного наукового та професійного спілкування з самого початку. У програмі навчання беруть участь науковці та викладачі з хорватських університетів та міжнародних установ, таких як Єльський університет, Інститут Санта-Фе, Північно-східний університет, Університет Хаддерсфілда, Західний університет та Університет де Пуатьє. Під час навчання студенти дізнаються про різні психологічні дисципліни та теоретичні орієнтації, отримають навички методології дослідження та отримають базові знання наукових дисциплін, які перетинаються з психологією (наприклад, філософія, антропологія, соціологія). Після закінчення навчання студенти можуть бути працевлаштовані в плануванні та проведенні досліджень, зборі та обробці даних (дослідження ринку, телекомунікації, ЗМІ, неурядові організації тощо) або продовжити навчання на вищому рівні в Республіці Хорватія та країни ЄС.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • Zagreb, Хорватія
  • Zadar, Хорватія

  Університетський коледж Algebra був заснований у 2008 році як приватний вищий навчальний заклад, який займає 1 місце в Республіці Хорватія щодо загальної якості програм та системи забезпечення якості згідно з Національним агентством з науки та вищої освіти. Ми пропонуємо сучасні бакалаврські та магістерські навчальні програми з комп’ютерних наук: Data Science, Game Development, Software Engineering та System Engineering; в економіці: цифровий маркетинг і електронне лідерство MBA, і мистецтво: дизайн, 3D-дизайн і управління комунікаціями, все викладається англійською мовою.

  • Osijek, Хорватія

  University of Osijek є освітнім закладом, який поєднує наукові дослідження, художню творчість, викладання та навчання, таким чином розвиваючи науку, професію та мистецтво, готуючи студентів до професійної роботи на основі наукових знань і методів, а також художню цінність, виховуючи молодих дослідників бере участь у реалізації соціальних інтересів студентів та сприяє міжнародній, зокрема європейській співпраці у сфері вищої освіти, у науковій та мистецькій діяльності. ========

  • Koper, Словенія
  • Salzburg, Австрія
  • + 4 Більше

  Alma Mater Europaea є незалежним вищим навчальним закладом, який спеціалізується на наданні освіти, орієнтованої на кар’єру, у галузях навчання з дефіцитом кар’єри. Наші навчальні програми актуальні, сучасні, міждисциплінарні та інтерактивні.

  • Zagreb, Хорватія

  Факультет електротехніки та обчислювальної техніки Загребського університету (хорватська абревіатура: FER) є провідним вищим навчальним закладом у Республіці Хорватія в галузі електротехніки, обчислювальної техніки та інформаційно-комунікаційних технологій.

  • Geneva, Швейцарія
  • Zagreb, Хорватія
  • + 1 Більше

  SSBM - це глобальна, інноваційна та унікальна школа, в якій навчаються студенти з усього світу. Наші програми були розроблені з понад 30 галузевими партнерами. Ми гарантуємо швейцарську якісну освіту та досконалість. SSBM Geneva акредитована ACBSP і сертифікована EduQua. Наше БАЧЕННЯ — бути унікальною, інноваційною та міжнародною школою бізнесу та менеджменту, яка пропонує преміальні дослідження, практику та освіту. Ми прагнемо постійно забезпечувати передову освіту та наш досвід у бізнес-освіті за допомогою наших інноваційних передових технологій і нашого високоякісного досвіду навчання. Ми заохочуємо різноманітність і глобальне спілкування між нашими студентами, викладачами та діловими партнерами.

  • Zagreb, Хорватія
  • Split, Хорватія

  ????????? ???????? ????????? ?? ?????????? ? ????????? ???????? ???????????? ???????. ??? ????????????? ? ????????? ???????? ?? ????????, ??? ????????? ?????????, ??????? ??????, ?????????? ?? ?????????????? ?????????? ? ?????? ???????? ?????????, ????? ?? ????? ???????.

  • Zagreb, Хорватія

  Загребський університет (1669) є найстарішим і найбільшим університетом Південно-Східної Європи. Університет Загреба, як всебічний державний університет Центральної Європи, пропонує освіту та наукові дослідження, а також у всіх наукових сферах (мистецтво, біомедицина, біотехнологія, інженерія, гуманітарні, природничі та соціальні науки) і широкий спектр курсів на всіх рівнях навчання, від студентів до аспірантури. З 29 факультетами, 3 Академіями мистецтв та Університетським центром хорватських досліджень це флагманський навчальний заклад в країні, місцем, де більше 7900 вчителів і 72480 студентів розвивають знання та набувають навичок.

  • Split, Хорватія
  • Zagreb, Хорватія

  Вибір університету для навчання - одне з найважливіших рішень, яке ми приймаємо, і тому школа несе відповідальність за те, щоб усі її студенти отримали необхідні знання, набули навичок та найкращим чином підготувались до бізнес-ринку 21-го століття. Місія Університетського коледжу Аспіра полягає у створенні перетворюючого освітнього досвіду шляхом застосування найкращих світових практик та співпраці з лідерами галузі.

  • Rijeka, Хорватія

  Факультет економіки та бізнесу в Рієці був заснований у середині 1961 року. З першими лекціями, починаючи з 1 листопада 1961 року, факультет навчав економічних експертів, особливо для посилення економічного розвитку Хорватського Прибережжя та регіону Істрія. У 2001 році факультет переїхав на нову адресу: I. Filipovi?a 4, Рієка.

  • Zaprešić, Хорватія

  University of Applied Sciences Baltazar Zaprešić і надалі розвиватиметься у високоякісному вищому навчальному закладі з чітко визначеним профілем освіти та досліджень у бізнесі та менеджменті в умовах сталого розвитку. Його програми базуються на чітких результатах навчання та освіті протягом усього життя і приваблюють студентів.

  • Zadar, Хорватія

  Задар має багатовікову університетську традицію, найдовшу в Хорватії: слідуючи традиції церковної освіти, вперше згадуваній у X столітті, домініканський вищий навчальний заклад Studium generale, пізніше відомий як Universitas Iadertina, був заснований ще 14 червня 1396 рік.