Франція

Найкращі університети для Право Програми в Франція 2023

Кількість установ: 238
  • Écully, Франція

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Канада
  • Toronto, Канада
  • + 8 Більше

  Об’єднання Eurocentres і Bayswater являє собою нову еру в міжнародній освіті. Наш спільний досвід є потужним центром сучасного міжнародного освітнього сектора. Ми зацікавлені в зростанні спільнот глобальних мислителів і дослідників удома та за кордоном – незалежно від їх історії. Ми заснували Bayswater Education, тому що хочемо, щоб молоді люди з усіх верств суспільства отримували задоволення від відкриття нових культур, нових смаків і вивчення того, що існує. Ми думаємо про них як про глобальних духів, як і про себе.

  • Paris, Франція

  GOBELINS Paris, визнаний провідною у світі школою анімації, пропонує повний навчальний план від бакалавра до магістра мистецтв, англомовну програму та франкомовну програму з подвійним дипломом, а також однорічну підготовчу програму.

  • Bordeaux, Франція
  • Lyon, Франція
  • + 5 Більше

  З моменту заснування в 1993 році ESMA пропонує навчання в циклі CG Animation & FX, який постійно розвивається в тісній співпраці з професіоналами анімації, які підтримують нас щороку. Ця навчальна програма, еквівалентна французькому рівню Bac + 5 (RNCP рівень 7), тепер визнана на міжнародному рівні професійним світом і підтримується найбільшими іменами в анімації. Відкрийте для себе цей курс, який пропонується в наших кампусах у Бордо, Ліоні, Монпельє, Нанті, Ренні та Тулузі, а також у Монреалі, Канада. Англомовна версія навчання доступна в кампусах Ліона та Монпельє.

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  Консорціум європейських університетів розробив нову інноваційну пан’європейську програму EUMaster4HPC, зосереджену на високоефективних рішеннях. EUMaster4HPC об’єднує провідних гравців у галузі HPC-освіти в Європі, щоб підготувати наступне покоління висококваліфікованих і талановитих експертів HPC для здійснення європейської цифрової трансформації. EUMaster4HPC спирається на інноваційну навчальну програму та парадигми викладання, академічну досконалість, високоякісних експертів світового класу, доступ до суперкомп’ютерних центрів і сильну підтримку галузі.

  • Nancy, Франція

  Mines Nancy є однією з найкращих вищих інженерних шкіл (9-та найкраща інженерна школа у Франції) і широко відома в усьому світі (17-е, 51-е та 76-е в рейтингу ARWU). Школа спрямована на надання високоякісної освіти з сильним акцентом на дослідженнях та інноваціях. Наші студенти готуються бути інноваційними інженерами та менеджерами з сильним досвідом науки та гуманітарних наук, оснащеними широкими експертними знаннями та здатністю працювати в мультикультурному середовищі та вирішувати складні виклики сучасного суспільства.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • La Rochelle, Франція

  EIGSI La Rochelle – це інженерна школа загального профілю після бакалавра. Школа пропонує наукову, гуманістичну підготовку, володіючи технічними ноу-хау та рішуче керуючись КСВ у її суспільному, екологічному та економічному аспектах. EIGSI має 1500 студентів, які розподіляються по двох кампусах у Ла-Рошелі у Франції та Касабланці в Марокко. Заснована в 1901 році в Парижі, EIGSI є однією з найстаріших інженерних шкіл у Франції.

  • Paris, Франція

  American Graduate School in Paris (AGS) пропонує американські програми вищої освіти для студентів з усього світу. AGS — це невелика елітна аспірантура, яка поєднує в собі всі якості висококласного університету з інтимним і мультикультурним середовищем навчання. AGS спеціалізується на міжнародних відносинах і дипломатії, охоплюючи широкий спектр предметів, таких як управління неурядовими організаціями, вирішення конфліктів, екологічна політика та галузеві спеціалізації (Африка, Близький Схід, Азія та Європа), серед інших. Школа повністю використовує переваги свого стратегічного розташування у великому міжнародному місті, такому як Париж, організовуючи гостьові переговори, візити та заходи для спілкування. Видатний факультет AGS складається з науковців, колишніх послів та інших практиків, які походять із різноманітної спільноти Парижа. Протягом останніх двадцяти п’яти років серед викладачів і студентів AGS були представлені представники понад 60 національностей, які привнесли різні точки зору в класну кімнату та сприяли діалогу та розумінню, які є основою місії школи: мир через освіту.

  • Saint-Martin-d'Hères, Франція

  Grenoble INP – Pagora, UGA, є фінансованою державою вищою інженерною школою, яка спеціалізується на галузі волокна, біоматеріалів, паперу та друкованих засобів масової інформації. Він пропонує інженерну підготовку на рівні магістра та навчання на основі учнівства за підтримки великих промислових і дослідницьких гравців у Франції та за кордоном.

  • Gif-sur-Yvette, Франція

  CentraleSupélec — це державна установа, що діє під керівництвом міністерства та займається наукою та технікою. Ця Хартія є спільною для Міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій та Міністерства економіки, промисловості та цифрових технологій.

  • Angers, Франція

  Створена 1 січня 2020 року IAE Angers є університетською школою менеджменту Університету Анже. Він також є частиною національної мережі IAE France.

  • Paris, Франція
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 1 Більше

  Заснований у 1970 році Університет Паризького Пантеону-Ассас є спадкоємцем «Сорбонни», колишнього Факультету права та економічних наук Парижа з 13 століття. Університет визнаний на національному та міжнародному рівнях як провідний французький університет права, що прагне забезпечити найвищий рівень досконалості у всіх галузях права.

  • Paris, Франція
  • Montreal, Канада

  Створена в 1972 році великими гравцями в сфері нерухомості, група ESPI – заснована в асоціативному статусі (Закон 1901 року) – є приватним вищим навчальним закладом, чиї кваліфікації визнаються державним рівнем 6 (Bac + 3) і рівнем 7 (Bac + 5). ), або шкільні дипломи та зареєстровані в Національному каталозі професійних сертифікатів (RNCP), з циклом бакалавра та професійним магістерським циклом (6 спеціалізацій). 50 років існування дозволили Групі вкоренитися в усіх сферах нерухомості. Сьогодні наші студенти розкидані по кампусах Парижа, Нанта, Марселя, Бордо, Ліона та Монпельє.