Keystone logo
Франція

Дослідження Право в Франція 2024

Навчання в Франція

Французький диплом юриста У Франції юридичну освіту заробляє на юридичному факультеті. Юридична школа є школою в рамках більш великого університету, не окрема юридична особа. Будучи в змозі займатися юридичною практикою у Франції потрібно ступінь бакалавра в області права (LLB), а потім, принаймні Master 'и ступінь в області (LLM), хоча в програмі докторського ступеня (PhD у галузі права) також доступна. Заробіток диплом юриста у Франції, тому французькі юридичні школи знаходяться в державних університетах, вхід на університетському рівні не так вже вибірково, як і в приватних школах. Тим не менш, визнання не означає успіх, і багато студентів не досягти успіху в строгих програм. Юридична школа ділиться на три програми. По-перше, студенти відвідують трирічний бакалавр права програми (так званий "Ліцензія де Droit"). Це супроводжується дворічної магістра права програми (LLM), і, нарешті, три роки або більше Ph.D. за законом. Крім того, для того, щоб увійти в бар, студенти повинні також ввести штрих-школу.Прийом в бар школі вимагає, принаймні, в перший рік магістра міжнародного права навчання. Багато студентів воліють відвідувати школу у Франції через його низьку вартість. Студентські ресторанів і субсидовані гуртожитку додати до доступності відвідувати школу у Франції. Французький навчальний рік починається у вересні і триває до травня або червня, розбивається на осінньо-весняний семестр. Франція є привабливим для студентів юридичних факультетів і з-за своєї високої вчених. Ті, хто може говорити по-французьки досить добре, щоб ходити в школу можна отримати доступну освіту від деяких з кращих шкіл і педагогів у світі міжнародної освіти. Ті, хто може добитися успіху в строгих програм французький юридичній школі, можливість займатися юридичною всій Європі з основою сильного підготовки цивільного права, яка виходить від французької системи освіти.Крім того, багато програм французьким законом також вивчити загальний закон, так що їхні випускники добре оснащені, щоб застосувати до бару або отримати професійну вхід в інших країнах, де громадянське право не основний вид закону на практиці. Ця комбінація робить Францію привабливий країну слід враховувати при виборі школи, в якій, щоб вивчати право.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  459
 • Частка комунальних послуг

  57
 • Підписка на Інтернет

  30
 • Місцевий транспорт

  61

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  10
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Франція

Франція є одним з ключових гравців в європейській політичній та економічній гри. Робота в якості кордону між Піренейського півострова і материкової частини Європи, Франція вже давно культурної координаційним центром в Європі. Париж, зокрема, є висота індустрії моди, і багато з світу 'и провідних впливів моди приходять з паризьких будинків моди. Країна також підготувала деякі зі світових 'и найбільш знаменитих письменників, у тому числі імена, як Руссо і Вольтера. З його сполук в Німеччину, Францію служив в якості одного з лідерів в об'єднанні Європи і запуску Європейський Союз. На додаток до моди і письмовій формі, Франція відома своїми кулінарними традиціями. Більше 250 різних сортів сиру виходити зсередини своїх кордонів, і любителі вина знають, що вони можуть звернутися до Франції за тонких, смачних вин.Якщо ви розглядаєте Францію за її кулінарної спадщини, художнього таланту або просто тому, що ви хочете випробувати культуру на новому місці, ви знайдете безліч факторів, щоб залучити вас до навчання в цієї провідної європейської країни. Тому що Франція закликає так багато іноземних студентів, життя в університеті багатий культурним розмаїттям. Культурно осяяння легко знайти у Франції. Музеї, особливо в Парижі, дозволяють жителям ЄС, які студенти віком від 26 років вхід безкоштовний. Студентські власники карток також знайти знижки на транспорт, харчування та розваги. Його школи добре працюють в міжнародних рейтингах освіти, що робить його привабливим для студентів, що бажають подорожувати на міжнародному рівні для їх утворення. Правова система Франції Як і більша частина Європи, Франція практики, насамперед, цивільного права, хоча кримінальний закон також є частиною судової системи ,Публічне право також включає в себе як адміністративного та конституційного права. В цілому, французький правова система за зразком системи цивільного права.

Вимоги щодо візи

Існують різні типи студентських віз залежно від того, як довго ви плануєте навчатися у Франції:

 1. Visa de court séjour pour etudes («шенгенська» студентська віза) – якщо ваше навчання триватиме менше трьох місяців, вам слід подати заяву на так звану шенгенську студентську візу. Він видається безкоштовно і не підлягає продовженню. Для 41 країни може не знадобитися віза для перебування менше трьох місяців.
 2. Etudient concours (віза для складання вступних іспитів) - за цією візою ви можете приїхати до Франції, щоб скласти вступний іспит у вищий навчальний заклад. Якщо ви пройдете, ви зможете подати заявку безпосередньо до вашої місцевої префектури (місцева влада/адміністративний офіс Франції) у Франції для однорічного дозволу на проживання з можливістю поновлення.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etudes (тимчасова довготривала віза) – ця віза дозволяє вам навчатися у Франції від трьох до шести місяців без потреби в посвідці на проживання. Він не підлягає відновленню.
 4. Visa de long séjour etudes (довгострокова віза) - якщо ви хочете навчатися довше шести місяців, вам потрібно подати заявку на отримання довгострокової студентської візи у Франції. Починаючи з 2013 року, цей тип візи для навчання діє протягом усього курсу навчання у Франції. Довгострокові візи діють як дозволи на проживання і називаються VLT-TS.
 5. Дослідницька віза з тривалим перебуванням . Якщо ви маєте ступінь магістра або вищу ступінь і хочете приїхати до Франції, щоб взяти участь у дослідницькій роботі або викладати на університетському рівні, установа може запропонувати вам візу для наукового дослідника з тривалим перебуванням VLS-TS.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 50

Плата за студентську візу дуже різниться залежно від типу візи та країни, з якої ви приїхали. Для студентів з Шенгенської зони вартість варіюється від 50 до 99 євро. Короткострокова шенгенська студентська віза безкоштовна.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином ЄС або громадянином ЄЕЗ, Швейцарії, Норвегії, Ісландії чи Ліхтенштейну, вам не потрібна французька студентська віза.

Якщо ви є громадянином будь-якої іншої країни світу, вам потрібно буде отримати студентську візу до Франції. Перш ніж подавати заявку на візу, вам потрібно отримати місце на курсі у французькому навчальному закладі.

Де можна подати заявку?

Посольство/консульство Франції

Деякі країни вимагають від вас спочатку зареєструватися в CampusFrance, національному агентстві вищої освіти Франції та іноземних студентів, щоб подати заявку на вступ і отримати студентську візу через процедуру CEF. В іншому випадку вам слід отримати візу в посольстві/консульстві Франції у вашій країні.

Веб-сайт:https://france-visas.gouv.fr/

Як оформити заявку?

Щоб подати заявку на отримання візи, вам знадобиться наступне:

 1. Офіційний лист про прийняття на акредитовану програму у французькому закладі. Це має бути на офіційному папері із зазначенням ваших повних даних, відомостей про французький заклад, а також із зазначенням дат початку та закінчення академічної програми.
 2. Доказ того, що у вас є достатні кошти (зараз 615 євро на місяць), наприклад, виписка з банківського рахунку, лист-гарант або повідомлення про грант чи фінансування з офіційного джерела.
 3. Підтвердження повернення квитка додому. Часто це у формі фактичного квитка або бронювання із зазначенням дати відправлення, але це може бути рукописне повідомлення про наміри, включно з запланованими датами відправлення.
 4. Підтвердження наявності медичного страхування (мінімальна сума покриття 30 000 євро).
 5. Підтвердження проживання. Можна надати у формі підтвердження студентського житла або довідки про харчування та проживання або «attestation d'accueil» (якщо ви живете з друзями чи родичами).
 6. Підтвердження володіння французькою мовою, якщо ви навчаєтеся на курсі французької мови.

За заявку на отримання візи стягується плата, і ви також повинні мати паспорт, дійсний протягом трьох місяців після закінчення терміну дії запитуваної сторони. Ви повинні заповнити заявку, яку ви підписуєте, і подати три фотографії разом із заявкою.

Коли слід подавати заявку?

Схвалення заявки на отримання візи може тривати до двох місяців, тому ви повинні надати всю необхідну інформацію якомога швидше, перш ніж планувати виїхати. «Шенгенська» короткострокова студентська віза діє 90 днів, тимчасова довгострокова віза – від трьох до шести місяців, а довгострокова віза – протягом усього курсу: три роки для бакалаврів, два роки для магістра та чотири роки для Ph.D.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Як міжнародний студент із візою для навчання у Франції ви можете працювати до 964 годин протягом одного року (приблизно 60 відсотків повної зайнятості протягом року) – під час навчання та доки у вас є дійсний дозвіл на проживання.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Заповнюючи заявку на візу до Франції, важливо, щоб ви заповнили заявку повністю. Ви не повинні залишати нічого порожнім, оскільки це може значно затримати процес подання заявки. Ви також повинні переконатися, що у вас є всі необхідні документи та подати їх разом із заявою.