Keystone logo
Фінляндія

Дослідження Право в Фінляндія 2024

Навчання в Фінляндія

Заробіток вищу юридичну освіту у Фінляндії Фінляндія дозволяє будь-якому практикувати закон, але тільки фізичні особи, які отримали ліцензування фінської асоціації адвокатів можуть на законних підставах використовувати титул "asianajaja " (в буквальному розумінні означає "адвокат ", "адвокат " або " Адвокат "). Юристи, які вважаються "asianajaja " завершили три роки бакалавр права програми ( "oikeusnotaari ") і два роки ступінь магістра права ( "oikeustieteen maisteri "). Крім того, адвокати повинні також випробувати чотири роки учнівства у юридичної фірми чи приватного адвоката і передати бар іспит. Високий ступінь закон студенти можуть отримати у Фінляндії "Oikeustieteen tohtori ", або доктор юридичних наук. Студенти повинні заробити 60 кредитів і завершити докторську дисертацію за темою "Монографія ", що, як правило, близько 250 сторінок. Ця монографія також повинні бути усно захищена в передній частині панелі призначених професорів права.Право освіту можна отримати тільки від одного з трьох університетів: Університету Лапландії, Університету Турку і Університету Гельсінкі. Фінські юристи дозволялося займатися самостійно, в товариствах з обмеженою відповідальністю або в партнерстві. Крім того, практикуючі юристи повинні витрачати 18 або більше годин на триваючому процесі утворення щороку, щоб підтримувати їх ліцензування. Вартість і витрати на проживання Студенти, які бажають навчатися у фінській програми закон буде приємно дізнатися, що освіта є безкоштовною та фінансування витрат на проживання в значній мірі забезпечується державою на основі студентських пільг, що надаються по лінії Міністерства освіти. Всесвітній економічний форум недавно визнаний Фінляндія 'и системи вищої освіти як найкраще в світі завдяки його акцентом на наукові дослідження, науково-практична градусів курсу. Щомісячні витрати життя у Фінляндії (це включає в себе харчування, проживання і проїзд) становить близько 750 євро ($ 1000 USD).Студенти, які потребують медичної страховки рекомендується приєднуватися до студентського союзу і отримати студентську картку з союзу, який часто надає знижки для витрат по шкільній тематиці.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  441
 • Частка комунальних послуг

  38
 • Підписка на Інтернет

  20
 • Місцевий транспорт

  60

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  15
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Фінляндія

Готель розташований в Північній Європі, де вона межує з Норвегією, Швецією, Естонією та Росією, скандинавська країна Фінляндії стабільно входить в якості одного з кращих місць для життя в посиланні на якість життя, економічних можливостей та освіти. Фінляндія хвалився дохід на душу населення майже в $ 50 000, один з найвищих у світі. Малонаселені через його холодного клімату і пересіченій місцевості, Фінляндія займає восьме місце європейська країна з точки зору вимірів земельних, більшість з п'яти мільйонів жителів, що проживають в південній частині країни, зокрема в Гельсінкі, Лахті і Тампере. Короткі відомості про Фінляндія - середня температура взимку в південній Фінляндії залишається нижче 32 градусів за Фаренгейтом (0 за Цельсієм), зі снігом, залишилися на землі з листопада по квітень. Однак, фінські влітку може отримати жахливо жарко. Температура 90 градусів за Фаренгейтом (32 за Цельсієм) в середині липня не є незвичайними.- Фермери в Північній Фінляндії акцентом на тваринництві, в той час як південні фермери підкреслити зернових господарство - У 2002 році, Фінляндія 'и валюта (марка) був замінений на євро. - У Фінляндії дві офіційні мови: шведські та фінські. 90 відсотків населення Фінляндії 'и говорить на фінському. Англійською мовою говорять 60 відсотків фінів, а 20 відсотків говорять німецькою. Уряд і правова система Фінляндії парламентська демократія регулюється з прем'єр-міністром, главою держави і конституції реалізований у 2000 році, Фінляндія дозволяє своїм громадянам голосувати на всіх країнових виборах як а також європейські вибори. Вищий законодавчий орган здійснює Фінляндія 'и однопалатний парламент складається з 200 осіб, які наділені повноваженнями щодо зміни конституції, скасувати право вето Прем'єр Minsiter і розпускати уряд. Судова система Фінляндія 'и на основі цивільного права і розділити між адміністративними судами і злочинним / цивільних судах.Фінське законодавство ґрунтується насамперед на шведському законодавстві, але також значною мірою залежить від римського права. Апеляційний (регіональні) суди та місцеві суди вирішують справи, порушені суддів в різних юрисдикціях по всій Фінляндії. Високий суд в порядку імпічменту існує також, що угоди виключно зі злочинами, вчиненими високопоставлених власників державних установ. Покарання за порушення законів у Фінляндії включає в себе стажування, штрафи і громадські роботи. Вбивство, незаконний обіг наркотиків та інші серйозні злочини, як правило гарантує, дев'ять років у в'язниці. Фінляндія робить дати довічне ув'язнення за навмисне вбивство, але в цілому нагороди укладеним умовно після 10 до 15 років. Фінляндія скасували смертну кару в 1971 році.

Вимоги щодо візи

 1. Короткострокова віза - максимум на 90 днів. Вам може знадобитися віза, наприклад, якщо вас запросили скласти вступний іспит до Фінляндії або якщо ви берете участь у курсі чи обміні, який триває менше 90 днів.
 2. Дозвіл на проживання для навчання - довготерміновий дозвіл на тимчасове проживання, який зазвичай надається на один рік. Якщо ви приїхали до Фінляндії на період обміну студентами, який перевищує три місяці, або якщо ви були прийняті на програму повного ступеня, вам потрібно подати заявку на цю програму.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Короткострокова віза; ВНЖ для навчання

Ціна та валюта

EUR 330

Плата за отримання дозволу на проживання у Фінляндії для навчання на папері зараз становить 330 євро; та 300 євро за електронну заявку.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином Північної Європи або ЄС/ЄЕЗ, вам не потрібна віза чи дозвіл на проживання до Фінляндії. Однак ви повинні зареєструвати своє місце проживання в Migri, якщо ваше перебування у Фінляндії перевищує 90 днів (6 місяців для громадян Північної Європи). Крім того, якщо ваше перебування у Фінляндії триває більше року, вам слід зареєструватися у фінській системі населення.

Якщо ви не є громадянином ЄС/ЄЕЗ, вам зазвичай потрібна віза або дозвіл на проживання студента. Який з них вам слід подати, залежить від тривалості вашого перебування у Фінляндії.

Де можна подати заявку?

Онлайн / Посольство або консульство Фінляндії

Ви можете подати заявку на отримання студентського дозволу на проживання онлайн на сайті Enterfinland.fi, але для цього вам також необхідно особисто відвідати посольство чи консульство Фінляндії. Заявка на дозвіл на проживання у Фінляндії не може бути оброблена, доки заявник не відвідає посольство, незалежно від того, подано заяву в електронному вигляді чи в самому посольстві.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Щоб подати заяву на студентську візу або дозвіл на проживання у Фінляндії, ви повинні виконати наступні умови:

 • Ви повинні надати офіційний лист про прийняття, виданий вашим приймаючим фінським університетом.
 • Термін дії вашого паспорта повинен перевищувати термін дії візи або дозволу на проживання, на які ви подаєте заяву, принаймні на 3 місяці.
 • Ваш паспорт повинен бути виданий протягом останніх 10 років.
 • Ви повинні мати копію заповненої та підписаної анкети.
 • Ви повинні надати підтвердження своєї фінансової спроможності, щоб підтримувати себе фінансово протягом усього періоду навчання у Фінляндії та для транспортування назад. Зараз студент повинен мати мінімум 560 євро на місяць для перебування у Фінляндії. Це означає, що студент повинен мати мінімум 6720 євро на рік для своїх витрат у Фінляндії.
 • Ви повинні надати нещодавню довідку про свій фінансовий стан із свого банку, яка підтверджує, що на вашому банківському рахунку є принаймні 6720 євро. Зауважте, що студенти, які навчаються у Фінляндії, повинні мати кошти на один рік. Студенти за обміном повинні мати кошти на весь час перебування у Фінляндії. Якщо на вашому рахунку немає зазначеної вище суми, ви повинні надати письмове підтвердження того, що ви отримували стипендію чи стипендію, або були обрані для отримання пільг, які надає ваш навчальний заклад. Зауважте, що банківські виписки батьків заявника або спільний чи спільний рахунок не приймаються для отримання студентської візи чи дозволу на проживання у Фінляндії.
 • Ви повинні надати доказ того, що ви отримали дійсну медичну страховку, яка покриває весь період вашого перебування у Фінляндії.
 • Ви повинні мати гарне фізичне та психічне здоров’я та бути вільним від будь-яких інфекційних захворювань.
 • Ви не повинні мати судимості.
 • Вам не повинно бути відмовлено у в'їзді до Фінляндії раніше.
 • Ви маєте намір покинути Фінляндію після закінчення дозволеного терміну перебування.

Коли слід подавати заявку?

Терміни оформлення фінської студентської візи відрізняються, ви можете перевірити їх тут: http://migri.fi/en/processing-times

Студентський вид на проживання зазвичай видається на один рік. Після першого року у Фінляндії (задовго до закінчення терміну дії вашого попереднього дозволу) ви повинні подати заяву на продовження вашого студентського дозволу на проживання в Migri. З цією метою також можна скористатися електронним сервісом Enter Finland. Варто також зазначити, що коли ви подаєте заявку на продовжений дозвіл, коли термін дії вашого початкового дозволу скоро закінчиться, ви повинні перебувати у Фінляндії на момент подання заявки.

Час обробки

Можливості роботи

Якщо ви працюєте паралельно з навчанням, ваш робочий час обмежений. Протягом навчального семестру ви можете працювати в середньому лише 25 годин на тиждень. Кількість робочих годин не обмежена на тижневому рівні. Це означає, що ви можете коригувати свій щотижневий робочий час протягом академічного семестру, якщо ви працюєте в середньому 25 годин на тиждень.

Ви можете працювати без обмежень у той час, коли у вашому навчальному закладі немає навчання, тобто під час літніх та різдвяних канікул.

Ви також можете завершити дипломну роботу в компанії або взяти участь у практичних заняттях. У цьому контексті робочий час не обмежений.

Години на тиждень

25

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.