Угорщина

Найкращі університети для Право Програми в Угорщина 2023

Кількість установ: 48
  • Kecskemét, Угорщина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Budapest, Угорщина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, Угорщина
  • Zagreb, Хорватія
  • + 2 Більше

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Budapest, Угорщина

  MOME — це університет для художників, дизайнерів, творців і інноваторів, натхненних Ласло Мохой-Надь, які працюють над вирішенням глобальних викликів. У дусі модернізму Ласло Мохой-Надь відстоював роль мистецтва у формуванні суспільства та його переплетенні з технологічними інноваціями. Ми зосереджені на застосуванні підходу до цілої людини через наставництво та створення орієнтованої на цінності екосистеми мистецтва та дизайну в регіоні ЦСЄ (Центральна та Східна Європа).

  • Budapest, Угорщина

  Досягайте своїх цілей, розширюйте свій розум і досягайте успіху! Вивчайте бізнес, менеджмент або туризм у бізнес-школі номер один в Угорщині! 78% наших студентів отримують пропозицію про роботу до закінчення навчання. Приєднуйтесь до 18 000 студентів із 83 країн і здобудьте найкращий досвід у своєму житті!

  • Budapest, Угорщина

  Угорський університет спортивних наук є одним із найстаріших, найуспішніших і професійно визнаних університетів освіти та науки про спорт у Центральній Європі. Ми дуже поважаємо та цінуємо нашу спадщину, зберігаємо наші традиції та постійно досліджуємо інноваційні методи в освіті та дослідженнях. Останні відповідають очікуванням 21-го століття щодо вищої освіти, а також очікуванням наших студентів щодо твердих знань, якісних викладачів та послуг, а також чудового позакласного досвіду.

  • Nyíregyháza, Угорщина

  Університет Ніредьгази є одним із видатних закладів університетів прикладних наук у країні, де дослідження, високоякісна освіта та особиста увага поєднуються з чудовою інфраструктурою.

  • Miskolc, Угорщина

  University of Miskolc , заснований у 1735 році, як інститут підготовки фахівців для гірничо-металургійної галузі, який служив зразком для багатьох політехнічних інститутів у світі, завжди займав значне місце у розвитку наук, у професійній освіті та навчанні. Протягом кількох останніх десятиліть 20-го століття заклад перетворився на повноцінний барвистий університет із традиційними трьома технічними факультетами (наук про Землю, матеріалознавство, машинобудування та інформатики) та новими факультетами економіки, права, мистецтв та Гуманітарні науки, охорона здоров’я та музика, а також курси безперервної освіти або професійне навчання вищого рівня. В університеті навчається приблизно 10 000 студентів і близько 600 викладачів, яким допомагають приблизно однакові технічні та адміністративні працівники.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Sopron, Угорщина

  Основними цілями Університету Шопрона є подальше розширення його дослідницьких можливостей та сприяння інтернаціоналізації. Університет має намір запропонувати більше навчальних програм з викладанням англійською мовою.

  • Budapest, Угорщина

  Враховуючи також своїх юридичних попередників, Óbuda University – це 140-річний заклад. Сьогодні це ключовий гравець угорської вищої освіти та провідний практичний заклад, що надає технічну освіту в Угорщині, де навчаються понад 12 000 студентів. 1 січня 2010 року Óbuda University був заснований як правонаступник Будапештського технікуму. Óbuda University характеризується плеканням традицій та моніторингом прогресу та розвитку. З серпня 2021 року Óbuda University працює в нових умовах, у більш гнучких рамках. Фундація Рудольфа Кальмана для Óbuda University робить усе можливе, щоб університет надав якісні та конкурентоспроможні компетенції та можливості для навчання своїм студентам у галузях технічних, ІТ, природничих та економічних наук та підготовки викладачів. «Ми перетворюємо ідеї в інженерію». Як практичний університет, він пропонує повний спектр академічних програм угорською та англійською мовами. Програма включає 4 вищих навчальних закладів професійно-технічної підготовки, 17 програм бакалаврату, 11 магістерських програм, 3 докторські програми, а також спеціалізацію денної, вечірньої та дистанційної форми навчання. Студенти ÓU мають можливість проводити фундаментальні та прикладні дослідження в різних галузях, щоб відповісти на виклики Індустрії 4.0 та відповідно до стратегії університету, яка в першу чергу базується на чотирьох стовпах: робототехніка, інформатика здоров’я, штучний інтелект та кібербезпека, які переплітаються. вся інженерна палітра через галузі класичної електротехніки, машинобудування, архітектури до креативної індустрії. Про якість освіти свідчить той факт, що Заклад має сертифікат якості відповідно до вимог стандарту ISO та здобув найвище визнання – Премію якості вищої освіти. Згідно з даними Університетів країн, що розвиваються, Університет Óbuda University в рейтингу Times Higher Education займає 351-400 місце. у 2022 році.

  • Budapest, Угорщина

  Зі школи, яка була заснована в 1991 році як перший приватний коледж вищої освіти в Центральній Європі, Міжнародна школа бізнесу переросла у справді сучасну та динамічну бізнес -школу. Ми пишаємось тим, що працюємо у співпраці з престижним британським університетом, Букінгемським університетом, який вважається найкращим у сфері працевлаштування випускників та очолює Британське національне опитування студентів щодо задоволеності студентів.

  • Budapest, Угорщина

  Wekerle Business School - як престижний навчальний заклад - розглядає свою місію забезпечити видатну освіту в рамках Болонської системи. Його мета полягає у створенні умов для навчання, що сприяють підвищенню академічного та особистісного розвитку студентів шляхом об'єднання академічних знань високого рівня з практичною освітою, заснованою на корпоративних партнерських відносинах з-за меж навчального закладу.

  • Budapest, Угорщина
  • Székesfehérvár, Угорщина

  Kodolanyi Janos University (KJU) -це державний акредитований некомерційний університет, що пропонує академічні програми у сферах туризму та гостинності, управління бізнесом, засобів масової інформації та комунікацій, суспільних наук, історії, культури та вивчення мови. Окрім академічних програм, KJU пропонує також широкий спектр курсів вищої освіти, курсів LLP для тренерів та слухачів, а також міжнародні семестри, літні курси, навчальні поїздки та програми стажування.

  • Paris, Франція
  • Angers, Франція
  • + 8 Більше

  ESSCA - це глобальна бізнес-школа з трьома коронами. Ми - майбутні творці, розширюючи можливості та надихаючи наших етично мислячих студентів проявити свій талант. ESSCA - це місце, де відповідальні керівники розвивають навички критичного та творчого мислення, щоб досягти успіху в деяких найбільш динамічних секторах сучасного бізнесу.