Keystone logo
Туреччина

Дослідження Право в Туреччина 2024

Навчання в Туреччина

Отримання юридичну освіту в Туреччині студентів, які отримують турецька диплом юриста можете розраховувати витратити чотири роки в бакалавраті (бакалавр права або бакалавра права) і два роки в аспірантурі (LLM). Після успішного завершення навчання і одного року навчання в юридичній фірмі або іншої організації, що беруть участь у правовій сфері, студенти можуть бути допущені до бару без складання іспиту. Турецьке слово для адвоката або юриста є "hukukçu " або "avukat ". Переслідування і адвокати представляти справи виключно цивільного, адміністративного чи кримінального суддів, які засновують рішення з особистих переконань, загартовані з турецьким законодавством. Судді, як правило, випускники юридичних факультетів, які практикували закон протягом багатьох років і були обрані на посаду Голови загальних, судових та кримінальних судів. Там немає окремих держав до Туреччини, щоб вона не має федеральну судову систему.Замість цього, всі турецькі міста керуються тій же системі законів, заснований переважно на цивільному праві. Вартість навчання Державні університети мають більш низькі плати за навчання, ніж у приватних університетах. Університети, які пропонують студентські курси англійською заряду між $ 500 і $ 1500 USD для іноземних студентів. Номери для турецьких студентів вибирають для курсів, які викладаються на турецькому будуть платити менше - від $ 300 і $ 800 доларів США. Як і у всіх програмах магістратури в більшості країн, де плата за навчання є обов'язковими, турецький і нетурецьких студенти можуть очікувати платити принаймні $ 500 більше взяти майстер- 'и і докторських курсів. Студенти з тюркських країн або республік, таких як Боснія, Македонія, Туркменістан і Азербайджан вважаються турецькі громадяни та сплачувати внески відповідно до їхнього громадянства. Ще раз, плата може варіюватися від однієї установи до іншої.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  264
 • Частка комунальних послуг

  18
 • Підписка на Інтернет

  9
 • Місцевий транспорт

  25

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Туреччина

Членом НАТО, Організації Об'єднаних Націй та Ради Європи, Туреччина Конституційно-демократична республіка, яка була нещодавно відчуває переваги зростаючої економіки і сильні ініціативи в дипломатичній реформи. Тепер вважається помітним регіональною державою в Європі, Туреччина 'и традиційний атеїзм і послідовний акцент на прогресивно розвивається як мирної країни сусідній менш стабілізувалася районах Європи зробило популярним місцем для студентів, що бажають ступінь у галузі права. Президент Туреччини 'и вважається главою держави і обирається парламентом кожні сім років. Тим не менш, це Рада міністрів і прем'єр-міністр, який здійснює виконавчу владу. З іншого боку, законодавча влада дана Великих Національних Зборів Туреччини, однопалатним парламентом відіграє життєво важливу роль в Туреччина 'и уряду.Туреччина 'и Правова система повністю інтегрована з правовою системою подальшої континентальної Європи, Туреччина ' и правової системи являє собою поєднання торгового кодексу, Цивільного кодексу Швейцарії та Кодексу про зобов'язання. Крім того, Туреччина 'адміністративне право з порівнянна з Франції, а його Кримінальний кодекс нагадує Італія "кримінальних кодексів російського права. Тим не менш, одна істотна відмінність між Туреччиною та іншими країнами стосується розвитку суду присяжних. У Туреччині, пробні результати не розв'язав присяжних, але вирішив одним, двома або трьома суддями, головуючий в суді.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

Плата за оформлення візи залежить від вашого громадянства.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти повинні отримати студентську візу, щоб навчатися в Туреччині. Винятком є ті люди, які є законними утриманцями, пов’язаними з кимось у Туреччині за дипломатичною візою.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Туреччини

Усі іноземні студенти повинні подати заявку на отримання студентської візи в найближчому посольстві чи консульстві Туреччини.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Щоб отримати студентську візу до Туреччини, вам потрібно спочатку вступити до турецького університету, школи або на мовний курс, сертифікований Міністерством освіти.

Ви повинні заповнити візову анкету та подати її до посольства Туреччини разом із необхідними документами, які зазвичай включають наступне:

 • Паспорт: Термін дії більше 90 днів
 • 2 фотографії паспортного формату
 • Лист про прийняття від турецького вищого навчального закладу
 • Підтвердження медичного страхування
 • Підтвердження зворотного квитка
 • Підтвердження наявності достатніх фінансових можливостей для навчання та проживання в Туреччині
 • Довідка про несудимість
 • Медичний сертифікат

Студенти повинні додатково подати заяву на отримання дозволу на проживання до місцевої влади (якщо студент перебуває в Туреччині) протягом 1 місяця після прибуття до Туреччини. У відділ зовнішніх зв’язків місцевого управління поліції необхідно надати такі документи:

 • Форма заявки та тарифи
 • Проїзний документ: 2 копії разом зі студентською візою
 • 4 фотокартки паспортного формату
 • Лист або документ від установи: він повинен бути виданий приймаючим університетом із зазначенням дати початку та закінчення навчання в Туреччині.

Щоб продовжити дозвіл на проживання, вам необхідно відвідати місцеві органи влади за 60 днів до закінчення терміну дії дозволу на проживання.

Коли слід подавати заявку?

Зазвичай це займає приблизно вісім тижнів від дня подачі заявки до отримання візи.

Студентська віза, як правило, дійсна протягом одного року для одноразового в’їзду. Незважаючи на те, що у вашій візі буде зазначено часовий ліміт, ваша студентська віза залишається дійсною, доки ви зараховані до школи.

Час обробки

8 Weeks

Можливості роботи

Зазвичай іноземні студенти не мають законного права працювати під час навчання в Туреччині. Студенти можуть виконувати дослідницьку роботу в турецьких університетах як міжнародні дослідники.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.