Keystone logo
Таїланд

Дослідження Право в Таїланд 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  330
 • Частка комунальних послуг

  21
 • Підписка на Інтернет

  15
 • Місцевий транспорт

  28

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  2

Вимоги щодо візи

Неімміграційна віза ED (освітня) – цей тип візи видається заявникам, які бажають навчатися, відвідати семінар, тренінг або стажуватися в Таїланді.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Неімміграційна віза ED (освіта)

Ціна та валюта

USD 80

Ціна студентської візи залежить від країни і може становити близько 80 доларів США. Плата може бути змінена.

Візу можна оплатити тільки готівкою або в посольстві, або надіславши необхідну суму грошей поштою. Ціна візи залежить від того, одноразова чи багаторазова. Комісії також відрізняються від країни до країни залежно від валюти.

Хто може подати заяву на візу?

Щоб навчатися в Таїланді, усі іноземці повинні подавати документи на студентську візу.

Зверніть увагу: для отримання студентської візи ви повинні пройти принаймні три курси в Таїланді. Проте рекомендовано пройти чотири курси, щоб мати надійні докази свого навчання в Таїланді.

Де можна подати заявку?

Посольство або генеральне консульство Таїланду

Ви повинні подати заявку на отримання візи лише в посольстві чи генеральному консульстві у своїй країні/країні проживання або в призначеному посольстві Таїланду.

Якщо ви перебуваєте в Таїланді з 60-денною туристичною візою, ви можете змінити візу, не виїжджаючи з країни, протягом перших 30 днів після отримання візи - інші 30 днів можуть знадобитися для оформлення вашої неімміграційної візи ED. Туристична віза в будь-якому випадку повинна бути дійсна щонайменше ще 21 день. Якщо ні, вам доведеться залишити Таїланд, щоб подати заяву на візу з-за кордону. Лаос, Камбоджа, Малайзія та Сінгапур є найближчими варіантами для цього.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Зазвичай під час подання заявки на студентську візу від вас вимагається надати такі документи:

 • Паспорт або проїзний документ з терміном дії не менше 6 місяців
 • Повністю заповнена візова анкета
 • Остання (4 х 6 см.) фотографія заявника
 • Рекомендаційний лист на адресу Консульства
 • Лист про прийняття від відповідного академічного інституту/організації
 • Для тих, хто бажає навчатися в приватному навчальному закладі, потрібен офіційний лист від Міністерства освіти Таїланду або інших відповідних суб-органів, що підтверджує зарахування іноземних студентів, і копія свідоцтва про реєстрацію відповідного академічного інституту.
 • Академічна довідка та студентський квиток (якщо зараз навчається)
 • Для тих, хто бажає відвідати семінари, тренінги чи стажування, також потрібен рекомендаційний лист від відповідної організації на адресу Консульства.

Ви повинні підтвердити свою візу протягом перших 90 днів у країні, незалежно від типу візи.

Коли слід подавати заявку?

Посольству знадобиться щонайменше чотири робочі дні, щоб обробити вашу заявку після того, як ви її подасте. Це залежить від країни, тому для отримання додаткової інформації зверніться до посольства чи консульства Тайланду у вашій країні.

Студентська віза дійсна 3 місяці. Власники цієї візи можуть подати заяву на продовження терміну перебування в офісі Імміграційного бюро та отримати таке продовження на один рік з дати першого в’їзду в Таїланд.

Незалежно від того, як довго ви перебуваєте в Таїланді, вам потрібно повідомляти імміграційне бюро кожні 90 днів і повідомляти їм свою поточну адресу. Це проста форма, яку потрібно заповнити, і комісія не стягується.

Час обробки

4 Days

Можливості роботи

Вам заборонено працювати, коли ви перебуваєте в Таїланді за студентською візою. Якщо ви отримуєте офіційну роботу з відповідною візою та дозволом на роботу, ви також можете навчатися по цій візі, але не навпаки.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, серед іншого, якщо ви не пройшли необхідну кількість курсів або надали неправильні чи неповні документи.

Програми