Keystone logo
Сполучені Арабські Емірати

Дослідження Право в Сполучені Арабські Емірати 2024

Навчання в Сполучені Арабські Емірати

Що таке диплом юриста в Об'єднаних Арабських Еміратах? Люди, які хочуть працювати в цій галузі необхідно буде отримати відповідну освіту, щоб зробити це. В Об'єднаних Арабських Еміратах, початкова ступінь бакалавра 'и ступеня. Є кілька магістерських програм 'и доступні, а також докторські програми. Площа 'и ступеня в галузі права досить високою якістю і так само, як ті, що в західних областях, таких як США, Великобританія і Канада. Широкі можливості дослідження доступні для людей, які хотіли б продовжити цей рівень освіти. Вища освіта в Об'єднаних Арабських Еміратах вибору будь-якої школи вимагає врахування можливості немає. Країна пропонує широкий спектр юридичних шкіл. Деякі з них пропонують дуже спеціалізовані галузі дослідження. Інші менш специфічні. Існує деяка конкуренція за потрапляння в добре заповітних шкіл в області права.Тим не менш, існує тенденція до отвору, доступні щороку для тих, хто добре підготовлені з високими відмітками попередніх досліджень. Це включає в себе іноземних студентів. Студенти, як правило, на навчання в один або більше різних відділів права. Це розбивається в університеті, але, як правило, включають в себе відділення для приватного права, відділ по шаріату та ісламських досліджень та відділ приватного права. Більшість студентів будуть зараховані в області вони, швидше за все, на практиці в тільки вони залишають школу. Після вивчення протягом чотирьох до шести років, залежно від області фокуса, студенти мають можливість прийняти іспит на отримання ліцензії від Асоціації адвокатів. Це дуже важке випробування, і багато студентів не проходять початковий момент часу. Іспит вимога для фізичних осіб, щоб завершити, щоб дозволити їм у прийомі до Асоціації адвокатів. Ця вимога для фізичних осіб, які бажають займатися юридичною практикою в цій галузі.Іноземні студенти часто вітали вивчати в багатьох вузах, що знаходяться в Об'єднаних Арабських Еміратах. Тим не менш, це починається з заявки в школу за вашим вибором на початковому етапі. Потім, студент має можливість отримати необхідну документацію шляху. Після закінчення школи, багато студентів будуть витрачати час на роботу на місцях за допомогою програм навчання. Це дає їм практичні знання в галузі і дозволяє студенту отримати важливу інформацію в процеси. Найчастіше, є можливості для студентів, в тому числі добре підготовлених і відданих своїй справі міжнародних студентів, щоб знайти позиції в юридичних фірмах і за допомогою різних арбітражних позицій. Хоча складно, процес становлення адвоката тут може бути дуже корисним.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  673
 • Частка комунальних послуг

  53
 • Підписка на Інтернет

  91
 • Місцевий транспорт

  68

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  11
 • Пінта місцевого пива

  9

Про Сполучені Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати країна, розташована в південно-східній частині Аравійського півострова в Перській затоці. Він знаходиться близько до Саудівської Аравії, Ірану та Пакистану. Країна має різноманітну культурну макіяж, в тому числі той, який ділиться на різних еміратів, або князівств, всі з яких є зовсім не етично. Відомий як один з найбагатших частинах світу через запасів нафти, присутніх там, в цій області зростає з точки зору правових потреб. Для тих, хто хоче вчитися і вчитися правової системи тут, там часто є ключовими вакансій доступно. Що таке правової системи в Об'єднаних Арабських Еміратах? Правова система в Об'єднаних Арабських Еміратах є одним, який заснований на Конституції країна. Є компоненти в цю Конституцію для більшості потреб, у тому числі свободи спілкування, релігії, пересування і переконань. Конституція залишено в силі країни 'и Федерального Верховного суду. Є шаріатські суди і суди по цивільних справах, присутні тут.Ці закони регулюють шлюб, розлучення, і опіки над дітьми та все варіюватися від однієї області до іншої.

Вимоги щодо візи

Студенти, які хочуть навчатися в ОАЕ, повинні подати заяву на отримання студентської візи ОАЕ. Для програм денної форми навчання пропонуються студентські візи. Є короткострокові та довгострокові візи.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза ОАЕ

Ціна та валюта

Вартість дозволу на проживання для студента залежить від спонсора (батьків чи університету), юрисдикції спонсора (у випадку університету), чи знаходиться заявник в ОАЕ чи за межами, і якщо заявка обробляється в звичайному або прискорений спосіб.

Хто може подати заяву на візу?

Закон Об’єднаних Арабських Еміратів вимагає від усіх студентів-іноземців (за винятком громадян GCC) отримати «Дозвіл на в’їзд студента», а потім «Студентську візу на проживання» на час навчання. Країни-члени GCC (Рада співробітництва Перської затоки) - Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія та Об'єднані Арабські Емірати.

Де можна подати заявку?

університети ОАЕ

Отримання студентської візи в ОАЕ для іноземних студентів здійснюється самими університетами ОАЕ. Студенти можуть надіслати документи безпосередньо до університету.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли університет надішле вам лист із пропозицією щодо програми, і ви його приймете, він розпочне процес подачі заявки на візу. Студентська віза ОАЕ не вимагає, щоб іноземні студенти проходили окрему візову співбесіду.

Хоча процес оформлення документів може відрізнятися від університету до університету, деякі документи, які зазвичай потрібні для отримання студентської візи в ОАЕ:

 • Кольорова копія паспорта, дійсна не менше семи місяців.
 • Кольорове фото на паспорт
 • Заповнені університетські форми
 • Копія квитанції про сплату навчання та візового збору
 • Оформлена медична страховка

Коли слід подавати заявку?

В ідеалі процес отримання студентської візи має розпочатися принаймні за 1–2 місяці до початку семестру, щоб вони могли подбати про інші аспекти контрольного списку для від’їзду. Зазвичай оформлення візи займає близько 15–20 днів, однак це залежить від університету до університету. Іноземні студенти також мають можливість вибрати експрес-обробку, яка коштує дорожче, ніж звичайна обробка. У рамках експрес-обробки студенти можуть отримати студентську візу ОАЕ протягом 10 днів.

Студентські візи ОАЕ дійсні протягом 12 місяців. Іноземні студенти повинні поновити свою студентську візу в кінці 12-місячного періоду, якщо їхня програма перевищує цей період. Зі студентів стягуватиметься плата за поновлення візи та медичне страхування за поновлення. Іноземні студенти повинні подати документи для відновлення візи принаймні за місяць до дати закінчення терміну дії візи.

Час обробки

20 Days

Можливості роботи

Іноземні студенти в ОАЕ можуть працювати як на кампусі, так і поза ним. Однак для цього їм потрібен дозвіл університету. Якщо студенти мають університетську підтримку, вони можуть звернутися до Департаменту праці ОАЕ, щоб отримати дозвіл на неповний робочий день в ОАЕ.

Приблизна вартість посвідки на проживання студента становить 2500 дирхамів без урахування застави (якщо є), зборів за відкриття файлів (якщо є), легалізації документів та перекладу (якщо потрібно). Стягуватиметься додаткова плата в розмірі 500 дирхамів за дозвіл на роботу студента.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Як правило, існує три причини, чому вашу студентську візу ОАЕ можуть відхилити:

 1. Імміграційний орган може відмовити.
 2. Реєстратор університету може відхилити його.
 3. Студент може не пройти медичне обстеження (необхідне відповідно до процесу подання заявки на студентську візу).