Румунія

Найкращі університети для Право Програми в Румунія 2023

Кількість установ: 53
  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • Pitești, Румунія

  Перша вища школа в Пітешті була заснована в 1962 році і називалася "3-річний педагогічний інститут" з педагогічними спеціалізаціями з математики, фізики, біології, хімії, філології та фізичного виховання та спорту. Потім було відкрито технічну спеціалізацію, що призвело до створення Інституту інженерів-субмеханіків (1969), об’єднаного в 1974 році під назвою Інститут вищої освіти.

  • Târgoviște, Румунія

  Початки вищої освіти в Тирговіште сягають румунського середньовіччя, коли між 1672 і 1678 роками в місті була перша юридична школа Валахії. Вища освіта відновила свою місію в офіційному закладі після революції 1989 року, коли в 1991 році Технічно-економічний університетський коледж відкрив свої ворота. Окрім наукової підготовки та досліджень, Валахійський університет Тирговіште включає центри безперервної освіти відповідно до вимог сучасного соціально-економічного середовища.

  • Oradea, Румунія

  Місія Університету Орадя полягає в тому, щоб забезпечити освіту та дослідження високого рівня якості в національному та міжнародному контексті соціального, професійного та, не в останню чергу, інтелектуального розвитку особистості, і в той же час сприяти соціальний і культурний розвиток Орадя. Ці місії формуються такими цілями, як залучення студентів з усього світу, позиціонування університету серед найкращих навчальних закладів країни та Європи та доведення до ширшої спільноти значущості та важливості академічної освіти та наукових досліджень у цілому та один проведений у цьому університеті, зокрема. Університет Орадя налагодив міжнародні відносини з 352 установами з 39 країн.

  • Cluj-Napoca, Румунія

  В даний час Бабеш-Боляйський університет (ОББ) є найбільшим румунським університетом, в якому навчається близько 47 000 студентів, які навчаються на бакалавра, магістра або доктора наук. програми на 2019-2020 навчальний рік. Факультет економіки та ділового адміністрування (FSEGA) UBB - найкращий вищий навчальний заклад Румунії з економіки та бізнесу.

  • Alba Iulia, Румунія

  Будучи державним вищим навчальним закладом, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia грудня “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia переживає новий етап свого існування, етап, позначений трьома принципами, що лежать в основі поточного мандату управління університетом: результативність, якість та послідовність. Будучи відносно молодим університетом - ми святкуємо 28 років існування у 2019 році -, наш університет повністю усвідомлює своє призначення та роль у системі вищої освіти в Румунії та постійно стосується традицій трансільванської освітньої системи.

  • Iași, Румунія

  Одне з найдавніших і традиційних навчальних місць Румунії, воно було засноване в 1879 році як медичний факультет, пізніше пов'язане з іншими трьома установами, які завершують область медичного навчання - Фармацевтичний факультет, Стоматологічний факультет та Медичний факультет Біоінженерія.

  • Bucharest, Румунія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, США
  • Athens, Греція
  • + 11 Більше

  Unicaf - це глобальна освітня організація, що базується в Європі, яка пропонує стипендії кандидатам, які мають право на продовження академічних досліджень разом із своїми університетами-партнерами, в даний час Університетом Суффолка (Великобританія), Ліверпульським університетом Джона Мура (Великобританія), Університетом Південного Уельсу (Великобританія) , Каліфорнійський університет, Ріверсайд-Ентеншнз (США) та багатоміський університет Унікаф (Африка).

  • Bună Ziua, Румунія

  Protestant Theological Institute of Cluj-Napoca (PTI)-незалежний університет, акредитований Міністерством освіти Румунії. Його основною метою є підготовка реформаторських, лютеранських та унітарних міністрів. Інститут хоче поставити теологію на службу церковним громадам, які живуть у полікультурному та багатоконфесійному суспільстві.

  • Petroșani, Румунія

  University of Petrosani має давні і красиві традиції, будучи спадкоємцем Інституту гірництва, який діяв у Бухаресті понад 80 років. У навчальному році в Петрошані розпочався 1957 - 1958 рік. Лише деякі університети можуть пишатися таким спуском, засвідченим указом А. І. Кузи 1864 р., Який створив "Школу мостів, шосе, шахт та архітектури".

  • Sfântu Gheorghe, Румунія

  Sapientia Hungarian University of Transylvania - це незалежний університет угорської громади в Румунії, який має на меті забезпечити освіту членів нашої громади та проводити наукові дослідження на високому професійному рівні. Ми вважаємо себе відповідальними за знання наших студентів, за майбутнє викладацького складу та колег, за якість нашої дослідницької діяльності та прозорість роботи.

  • Brașov, Румунія

  Transilvania University of Brașov (UNITBV) - найбільший університет у центрі Румунії; це всеосяжний університет, який пропонує навчальні програми в 43 областях.

  • Bucharest, Румунія

  Димитрія Кантеміра "Християнський університет - це безкоштовний і відкритий приватний вищий навчальний заклад та науково-дослідний заклад, заснований за принципом приватної власності, гарантований Конституцією." Незалежний університет "Димитрій Кантемір".