Keystone logo
Росія

Дослідження Право в Росія 2024

Навчання в Росія

Що таке вищу юридичну освіту в Росії? Росія має кілька ступенів закон, і навчання на основі європейської студентської традиції. Деякі університети пропонують ступінь бакалавра в галузі права в якості міри початкового рівня права. Фахівець у галузі права є найбільш часто отримав ступінь в російському законодавстві. Вища освіта в Росії Росія є відносно новим гравцем на міжнародній студентській ринку, і одна з переваг навчання в Росії доступність. Тарифи варіюються залежно від програми, але цілком розумні в порівнянні з аналогічними програмами в інших частинах Європи. Культурну спадщину країни є ще однією перевагою навчання в Росії. Студенти проводять чотири або п'ять років, вивчаючи закон в Росії, залежно від вибору чи вони бакалавра або спеціаліста програми. Студенти, які вже мають ступінь бакалавра в іншій області можна додати юридичну освіту всього за три роки навчання.Після отримання ступеня бакалавра або диплом фахівця в галузі права, студенти можуть вибрати, щоб продовжити навчання. Майстер програми юридичних наук додає два додаткових роки очного навчання. "Кандидат юридичних наук ", яка є ступінь дослідження, потрібно ще три роки очного навчання. Займаючись подальше навчання відкриває двері до великих можливостей в області зайнятості. Росія 'и Міністерство освіти перераховує близько 350 акредитованих правових інститутів в країні. Юридичні школи в Росії діляться на чотири категорії. Перші є юридичні школи, розташовані в старих державних вузах. Права академії держава є автономна шкіл, які розігруються тільки юридичні градусів. Спеціалізований державних науково-дослідних інститутів можуть також запропонувати юридичну освіту. Нарешті, студенти можуть вибрати для вивчення російського законодавства у приватній юридичної школи. Більшість студентів міжнародного права вирішите продовжити своє навчання в одному з Росії 'и великих містах.Кожен, хто має російський вищу юридичну освіту може практикувати закон у Росії, але тільки ті, хто продемонстрував кваліфікацію і допущені в якості адвоката може з'явитися в кримінальних справах. Денді-за величезного розміру країни, ступеня програма відкриває багато можливостей в Росії для тих, хто вчитися тут. Тому що Росія 'и диплом юриста програма все ще є відносно новою, можливості проводити юридичну підготовку або юридичних професій в інших країнах досі невідомі.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  198
 • Частка комунальних послуг

  28
 • Підписка на Інтернет

  6
 • Місцевий транспорт

  23

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  4
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Росія

Про Росію за величиною країна в світі, Росії був грізним присутність в сучасній історії. Spanning Азії і Європі, Росії приносить багату історію і культурну спадщину тих, хто хоче продовжувати навчання в цій країні. За допомогою великого мінеральних і енергетичних ресурсів, Росія має одні з світу 'и найбільших поставок нафти і природного газу в світі. Відомо, що Росія своїми численними внесок у науку, літературу та музику. Чайковського, один з світового 'и найвідоміших композиторів, була російська, як це було Автор Достоєвський. Росія також посіла перше об'єкт і перший пілотований корабель у космос. Саме через Росію 'и вплив на культуру та її внеску в розвиток науки, що країна зробила свій слід в світі. Що таке правової системи в Росії? Росія має кілька судів у її правової системи.Вони включають в себе Конституційний суд, який знаходиться у віданні дотримання норм міжнародного права і Конституції. Вона також має "Арбітражний " суди, які врегулювання майнових і комерційних спорів, а також цивільні суди, які розгляду кримінальних справ і оскаржених справ, які не входять в юрисдикцію інших судів. Правова система Росії 'и є унікальним за своєю структурою, але це найбільше нагадує структуру цивільного права.

Вимоги щодо візи

 1. Російська студентська віза - дійсна для навчання в будь-якому російському коледжі чи університеті або для будь-яких короткострокових курсів.
 2. Російська гуманітарна віза – для тих, хто їде до Росії для участі в аспірантурі або для відвідування академічних семінарів. Термін дії до року для цілей, у тому числі пов’язаних із наукою чи культурою. (БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: уся додаткова інформація стосується російської студентської візи.)

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

російська студентська віза; Російська гуманітарна віза

Ціна та валюта

Плата за російську студентську візу залежить від країни, яка видала паспорт студенту, а також від того, чи ви обираєте стандартну або експрес-послугу. Наприклад, вартість російської студентської візи для громадян Великобританії починається від 165 фунтів стерлінгів. Однак зауважте, що ваш збір не повертається, якщо вашу заявку на студентську візу буде відхилено або відхилено з будь-якої причини.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам більшості іноземних держав для навчання в Росії потрібна буде віза. Віза не потрібна громадянам країн Співдружності Незалежних Держав (СНД): Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, України, Узбекистану, а також автономних районів Абхазії та Південної Осетії. Якщо ви є громадянином Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану чи України, вам не потрібна віза, але вам потрібен дійсний паспорт. Якщо ви є громадянином Абхазії, Азербайджану, Молдови, Південної Осетії, Таджикистану або Узбекистану, ви можете приїхати в Росію на навчання без паспорта або візи.

Де можна подати заявку?

Російське посольство або консульство / авторизовані візові центри

Громадянам країн, яким потрібна віза для в’їзду, необхідно отримати російську студентську візу перед поїздкою в Росію. Ви повинні подати заявку через посольство або консульство Росії у своїй країні. У деяких країнах також є авторизовані візові центри.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Перш ніж подати заявку, вам потрібно бути прийнятим на курс в університеті, щоб ви могли отримати офіційне запрошення приїхати до Росії для навчання. Отримавши запрошення, воно дійсне протягом трьох місяців. Потім, щоб подати заявку на російську студентську візу, вам потрібно відвідати посольство або консульство Росії у вашій країні та надати всі необхідні документи. Зверніть увагу: ви повинні зареєструвати свою візу протягом семи днів після в'їзду в Росію. У випадку студентських віз візову реєстрацію студентів організовує сторона, яка запрошує (університет, коледж, мовна школа чи інститут). Після завершення реєстрації вам буде надано підтвердження вашої візової реєстрації, яке ви повинні ретельно зберігати до виїзду з країни.

Для того, щоб подати заявку на отримання студентської візи до Росії, ви повинні подати заповнену візову анкету, оригінал національного паспорта (і копію першої сторінки), одне стандартне зображення, грошовий переказ, оригінал листа-запрошення від вашої російської приймаючої організації, оригінал довідка про негативний аналіз крові на ВІЛ (СНІД) (не старше 3 місяців). Закордонний паспорт має бути дійсний не менше півтора року.

Коли слід подавати заявку?

Почати оформлення візи можна за 45 днів до запланованої дати прибуття в Росію. Час обробки може бути тривалим, від двох до п’яти тижнів. Студентська віза спочатку видається на 90 днів, але її можна продовжити до року, а потім поновити на час навчання.

Час обробки

5 Weeks

Можливості роботи

Якщо у вас є російська студентська віза, вам знадобиться дозвіл на роботу від Федеральної міграційної служби (ФМС), якщо ця робота не виконується під час канікул або в установі чи організації, де ви навчаєтеся. Вам видадуть дозвіл на роботу, лише якщо ви є студентом денної форми навчання в акредитованому державою університеті та маєте принаймні 18 років. Дозвіл дозволить вам працювати лише у сфері чи професії, зазначеній у дозволі, і в місті чи регіоні вашого університету. Вартість дозволу на роботу для тих, хто має російську навчальну візу, становить 3500 рублів (60 доларів США). Якщо ви залишите навчання в університеті, дозвіл на роботу буде анульовано, і ви більше не зможете працювати в Росії.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Якщо ви подаєте фальшиві документи для отримання студентської візи або приховуєте чи спотворюєте факти у своїй заявці. Вам можуть відмовити у в'їзді в Росію за студентською візою, якщо ви ВІЛ-інфіковані.

Програми