Польща

Найкращі університети для Право Програми в Польща 2023

Кількість установ: 140
  • Warsaw, Польща

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, Угорщина
  • Zagreb, Хорватія
  • + 2 Більше

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Kraków, Польща
  • Freiberg, Німеччина
  • + 1 Більше

  EIT RawMaterials Academy - RaVeN пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Lahti, Фінляндія
  • Madrid, Іспанія
  • + 1 Більше

  EIT RawMaterials Academy - MEITIM пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Katowice, Польща

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Łódź, Польща

  Академія кіно, мистецтва та дизайну – це елітна академія, яка навчає студентів на основі теорії та творчого експерименту під індивідуальним наглядом команд викладачів, що складаються з професорів найкращих університетів Польщі, а також визнаних практиків у цій галузі. Ідея створити академію на основі реального життєвого досвіду та усвідомлення змін у галузі призвела до створення єдиної академії в Польщі, яка має таку унікальну організаційну структуру та таке сучасне розуміння освіти майбутнього. Зустрічаючи студентів у своїй штаб-квартирі в історичному палаці Шайблера, школа пропонує їм приміщення, які включають майстерні та лекційні аудиторії, обладнані найновішим спеціальним обладнанням, кінозал, бібліотеку та виставкову галерею.

  • Warsaw, Польща

  University of Economics and Human Sciences у Варшаві – новий вимір освіти. University of Economics and Human Sciences у Варшаві – це університет нових можливостей. Наш сучасний кампус, розташований у самому центрі Варшави, пропонує студентам простір, де вони можуть розвивати свою творчість, будувати кар’єру та брати участь у різноманітних проектах.​

  • Pomorska, Польща

  Gdansk Foundation for Management Development (GFKM) – це навчальна та консалтингова фірма, яка спеціалізується на навчанні, підтримці та проектах розвитку для управлінського персоналу та працівників великих і середніх вітчизняних та іноземних компаній.

  • Dabrowa Gornicza, Польща

  Університет WSB не лише встановлює стандарти освіти на польському ринку, але й зміцнив свої позиції на зовнішніх ринках, ставши сильним інституційним партнером у сфері освіти та досліджень. Це підтверджується високим 2-м місцем університету в рейтингу інтернаціоналізації в Польщі. Університет WSB був і залишається в авангарді приватних університетів Польщі протягом багатьох років. Можливість проведення частини навчання за кордоном, закордонне стажування, програми, що дозволяють отримати два дипломи одночасно – польського та іноземного, участь у багатьох міжнародних проектах – це лише деякі з багатьох можливостей, які ми пропонуємо нашим студентам.

  • Gdańsk, Польща

  Gdansk University of Physical Education and Sport – єдиний спортивний університет у Померанії, де теоретичні та практичні заняття проводять як визнані вчені та висококваліфіковані спеціалісти за напрямами, що стосуються окремих напрямів навчання, так і тренери олімпійських та національних збірних та видатні спортсменів. Дидактична пропозиція Gdansk University of Physical Education and Sport сучасна, широка та різноманітна. У рамках напряму навчання студент може вибрати спеціалізацію з широкого спектру спеціальностей, призначених для задоволення потреб ринку праці та доповнити її іншими спеціалізаціями, які пропонує університет.

  • Bialystok, Польща

  Білостоцький медичний університет – це сучасний державний університет, який швидко розвивається, місія якого – забезпечити найкращу освіту для професійного, відповідального, передового медичного персоналу; проводити наукові дослідження на найсучаснішому світовому рівні; впроваджувати інноваційні рішення у співпраці з постачальниками медичних послуг та реагувати на соціальні потреби.

  • Wrocław, Польща

  Вроцлавський науково-технічний університет був створений у 1945 р., Головним чином внаслідок залучення викладачів нині вже не діючого Львівського технічного університету та Львівського університету Яна Казимира, які пристосували зруйновані будівлі Німецької технологічної школи - Technische Hochschule.

  • Stockholm, Швеція
  • Boden, Швеція
  • + 3 Більше

  Сертифікована школа новачків і найвища школа з розробки ігор.

  • Gdańsk, Польща

  Гданський технологічний університет (польська назва: Politechnika Gdańska) — один із найстаріших університетів Польщі та найбільший технічний університет Північної Польщі. Він був заснований у 1904 році і з тих пір навчає інженерів світового рівня в різних областях науки і техніки. Розташований у Гданську – місті з тисячолітніми традиціями та воротами до польського узбережжя – це ідеальне місце для навчання та насолоди студентським життям.

  • Olsztyn, Польща

  University of Warmia and Mazury in Olsztyn (UWM) був заснований 1 вересня 1999 року. Заклад був об'єднаний трьома вищими навчальними закладами в Ольштині: Академією сільського господарства та технологій, Вищою педагогічною школою та Вармінським теологічним інститутом. Місією University of Warmia and Mazury in Olsztyn є проведення різноманітних заходів з метою навчання висококваліфікованих випускників та наукових кадрів, проведення наукових досліджень, що відповідають потребам економіки регіону та збагаченню національної культури.