Keystone logo
Польща

Дослідження Право в Польща 2024

Навчання в Польща

Що таке диплом юриста в Польщі? У країні Польщі, люди, які хочуть працювати як юрист або адвокат, необхідно буде отримати Магістр 'и ступеня. Є багато місць для цих людей, щоб працювати, як тільки вони отримують цю ступінь у галузі юриспруденції, в тому числі роботи в якості судді, державного адвоката, юрисконсульта, адвоката, нотаріуса, судового пристава, і патентного повіреного. Є два асоціації адвокатів в країні, польський Рада адвокатів, яка є головним прихильником об'єднання, і Національна палата юрисконсультів, яка орієнтована на юридичних радників. Вища освіта в Польщі Будучи великою країною, існують численні закон школи в Польщі. Студенти повинні будуть завершити свою первісну ступінь до застосування в юридичній школі. Закон градусів вжити додаткових 3:58 років, залежно від спеціалізації. Вартість юридичної мірою буде значно варіюватися, але темпи порівнянні з іншими програмами європейського права.Іноземні студенти можуть застосовуватися, але повинні робити це безпосередньо в юридичній школі. Якщо він буде прийнятий, школа буде допомогти студенту, щоб отримати необхідні проїзні візи. Зарахування до юридичних школах можуть бути важкими, і вони часто бувають надзвичайно конкурентні позиції. Тим не менш, з хорошим попитом на добре освічених адвокатів в країні, отримуючи диплом юриста в Польщі може бути дуже корисним.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  363
 • Частка комунальних послуг

  79
 • Підписка на Інтернет

  13
 • Місцевий транспорт

  27

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Польща

Для багатьох людей, Польща є одним з найбагатших культурних районів Європи. Польща знаходиться в центрі Європи і межує з Балтійським морем, Німеччини, Чехії, Словаччини, України, Білорусі, Литви та Росії. Велика частина країни рівнинна, але дві гірські ланцюги розташовані на півдні країни. Польща є домом для вражаючі природні пейзажі і прекрасна архітектура, яка включає замки, палаци, дерев'яні церкви і сучасні спортивні арени. Для студентів, які хочуть подорожувати в іншу країну для навчання, є багато перспективних причин для цього. Країна пропонує міцну систему освіти в тому числі різних шкіл права. Це може бути одним з найбільш перспективних країн для отримання диплом юриста. Що це правова система в Польщі? Перед входом в цей тип галузі дослідження, студенти повинні мати більш глибоке розуміння правової системи тут. Країна правова система 'и продовжує розвиватися. Вона має як державних, так і приватних законів, що знаходяться під його коду.Конституція Польщі є основним правлячі закони країни. В країні громадянського права, парламент створює закони. У багатьох випадках закони локалізовані, що робить його свого роду виклик, щоб дізнатися ці закони, поки ви не знайомі з місцевою області.

Вимоги щодо візи

 • Віза типу C – короткострокова шенгенська віза.
 • Віза типу D – довгострокова національна віза, яка видається терміном до одного року.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза типу C; Віза типу D

Ціна та валюта

USD 160

Оплата студентської візи до Польщі становить близько 160 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студентам з країн Європейського Союзу для навчання в Польщі віза не потрібна. Однак, коли ви прибули до Польщі, вам потрібно подати заяву на тимчасову навчальну візу в місцевому воєводстві.

Студенти з-за меж Європейського Союзу зазвичай повинні подавати документи на отримання студентської візи перед в’їздом до Польщі. Однак є низка країн, у яких ця вимога вільна. Перевірити, чи є ваша країна в списку, можна тут: http://www.msz.gov.pl

Де можна подати заявку?

польське посольство або консульство

Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в польському посольстві або консульстві в країні вашого поточного проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Після того, як ви вступите до обраного вами університету, вам надішлють відповідні документи, які ви використаєте для отримання студентської візи. Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в найближчому посольстві або консульстві Польщі. Ось документи, які вас зазвичай можуть попросити надати:

 • Підписана та заповнена анкета на візу до Польщі для студентів.
 • Паспорт, який має бути дійсним не менше трьох місяців після того, як ви плануєте залишити Польщу.
 • Ксерокопія національного посвідчення особи.
 • Офіційний лист від університету або коледжу в Польщі, де ви плануєте навчатися.
 • Коротке CV або резюме.
 • Всі ваші попередні сертифікати та дипломи.
 • Підтвердження того, що ви володієте мовою, якою хочете навчатися.
 • Підтвердження того, що ви достатньо фінансово сильні, щоб покрити витрати на навчання та проживання в Польщі.
 • Сертифікат медичного страхування, прийнятий в Європі.
 • Дві фотографії паспортного формату.
 • Сплатіть збір за подачу візи
 • Довідка про проживання в Польщі.

Усі студенти повинні легалізувати своє перебування в Польщі, подавши заяву на дозвіл на тимчасове проживання. Це потрібно зробити невдовзі після прибуття до Польщі. Університети допоможуть вам із процедурою подання заявки. Дозвіл на тимчасове проживання дає право на перебування та роботу в Польщі.

Коли слід подавати заявку?

Зазвичай розгляд вашої заявки на студентську візу може тривати близько 15 днів. Однак час обробки залежить від країни та типу візи, на яку ви подаєте заявку. Подавайте заявку якнайшвидше.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу.

Час обробки

15 Days

Можливості роботи

Іноземні студенти мають право працювати під час навчання в Польщі, якщо вони зараховані до навчального закладу. Дозволяється 20 годин роботи під час навчання, а також 3 місяці роботи повний робочий день під час канікул. Власникам карти проживання дозволяється працювати повний робочий день.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.