Keystone logo
Південно-Африканська Республіка

Дослідження Право в Південно-Африканська Республіка 2024

Навчання в Південно-Африканська Республіка

Що таке диплом юриста в Південній Африці? Отримання юридичну освіту в Південній Африці є необхідним для осіб, які бажають працювати в конкретній країні. LL.B. ступінь необхідного ступеня кваліфікації для осіб, які бажають вступити в якості адвоката або прокурора в країні. Студенти, які хочуть, щоб почати можуть бути введені безпосередньо в цих програмах на університетському рівні, хоча програма також доступна у вигляді плану аспірантурі, а також. Вища освіта в країні? Робота в якості адвоката або прокурора в Південній Африці вимагає отримання ступеня в галузі права. У більшості випадків, це робиться бакалавр 'и ступеня в країні. Програми тривати від двох і років, щоб отримати ступінь бакалавра права. Це не обов'язково, але бажано, щоб студенти працювати в напрямку ступінь магістра права Програма на здобуття ступеня бакалавра 'и ступінь. Крім того, доктор юридичних наук та докторські програми також доступні за межами програм майстер 'и.Студенти вивчають закон в Південній Африці, щоб працювати в цій галузі, так як це вимога. Їх курс навчання включає в себе акцент на практичних і підручників освіти, тобто, як працювати в якості адвоката, а також про те, як правова система працює в країні. Суд історії закон фокусування. Адвокати можуть працювати в якості нотаріуса або нотаріуса, а також після отримання їх спеціалізуємося навчання. Студенти повинні будуть сидіти і передати необхідну іспит на отримання ліцензії, щоб бути членом асоціації адвокатів. Ця вимога, тих, хто продає свої послуги в якості адвоката в країні буде членом колегії адвокатів. Навчання на юридичному факультеті тут значно коливається. Він розташований на одному з численних шкіл, які надають акредитовані програми. Як правило, програми триватиме протягом чотирьох років. Міжнародні студенти-юристи Ласкаво просимо в більшість університетів в країні.Однак застосування цих програм повинні бути зроблені безпосередньо іноземний студент в школі і твердження, ймовірно, тільки тоді, коли наявність в рамках програм існує. У деяких коледжах і університетах тут, важко знайти вільне місце. Після закінчення, студенти можуть продовжити свою освіту, щоб отримати докторський ступінь або іншого вищого рівня ступеня в цій галузі. Багато студентів надходять на роботу і надавати юридичні послуги для споживачів. Тим не менше, інші можуть іти викладати в полі або на роботу в судові посади (після отримання досвіду в цій галузі.) Часто, студент буде продовжувати своє дослідження поряд побудови кар'єри в цій галузі.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  229
 • Частка комунальних послуг

  30
 • Підписка на Інтернет

  39
 • Місцевий транспорт

  36

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  4
 • Квиток в кіно

  5
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Південно-Африканська Республіка

Південна Африка є країна, розташована на південному краю Африканського континенту. Він сидить по Південній Атлантиці та Індійському океанах, а також недалеко Намібії, Зімбабве і Ботсвані. Це 25 за величиною країна у світі за площею має є домом для більш ніж 53 мільйонів осіб. Південна Африка є дуже багатонаціональна країна з різними мовами і культурами. Більше 11 язкові тут присутні, в тому числі англійською та африкаанс. У цьому верхній середній економіки доходів, є багато можливостей для тих, хто бажає вивчати право. Що таке правової системи в Південній Африці? Південної Африки правова система являє собою суміш різних стилів. Існує компонент цивільного права, яке випливає з системи голландським законодавством. Звичайне право також присутній тут, і це так само, як, що виявили у Великобританії. Ухвалено система права також існують. В цілому, країна рухається в кримінальне та цивільне структуру закону з конституційним законом.Судова система в країні входять світові 'суди, Високі суди, конституційні судів, і Верховний апеляційний суд.

Вимоги щодо візи

 1. Студентська віза Південної Африки (раніше називалася дозвіл на навчання в Південній Африці)
 2. Південноафриканська віза для обміну – якщо вам більше 25 років і ви бажаєте приїхати до Південної Африки в рамках програми культурного, економічного чи соціального обміну, організованого між навчальним закладом або державним органом у Південній Африці та іншим державним органом.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

студентська віза Південної Африки; Південноафриканська обмінна віза

Ціна та валюта

USD 47

Плата за оформлення студентської візи в Південну Африку залежить від країни походження, але становить близько 47 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Іноземний студент, який бажає залишитися та навчатися в Південній Африці протягом курсу, який триває 3 місяці (90 днів), повинен буде подати заяву на отримання студентської візи. Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу визнаним навчальним закладом у Південній Африці.

Щоб отримати навчальну візу в Південну Африку, сама школа або коледж має спочатку кваліфікуватися як «навчальний заклад». Це означає, що його потрібно зареєструвати або в Департаменті базової освіти, або в Департаменті вищої освіти. Отже, якщо ви хочете відвідувати приватну мовну школу або школу, яка пропонує лише короткострокові технічні курси, ви можете не претендувати на візу для навчання в Південній Африці.

Зверніть увагу: ви не можете приїхати до Південної Африки за гостьовою візою, а потім подати заявку на отримання студентської візи Південної Африки. Ви не можете приїхати до Південної Африки за гостьовою візою, а потім подати заявку на отримання студентської візи Південної Африки.

Де можна подати заявку?

Верховна комісія, консульство чи посольство Південної Африки

Щоб отримати візу в Південну Африку, студенти повинні звернутися до Верховної комісії, консульства або посольства Південної Африки в країні проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

По-перше, вам потрібно прийняти як студента зареєстровану південноафриканську школу, коледж чи університет і отримати лист про прийняття на фірмовому бланку навчального закладу та підписаний директором або реєстратором або від їхнього імені.

Потім вам потрібно заповнити форму B1-1738 для отримання дозволу на тимчасове проживання та особисто віднести її до посольства, консульства або високої комісії Південної Африки у вашій країні.

До анкети BI-1738 необхідно надати такі документи:

 • Паспорт, дійсний не менше 30 днів після закінчення запланованого візиту
 • Сплата встановленого збору
 • Сертифікат про вакцинацію, якщо це вимагається законом
 • Підтвердження фінансових можливостей для покриття передбачених витрат на проживання під час перебування в Республіці, а також для оплати навчання. Це має бути у формі банківських виписок / наявної готівки / дорожніх чеків
 • Доказ медичного покриття
 • Грошова застава еквівалентна вартості зворотного квитка.
 • У випадку африканських студентів, зобов’язання відповідного уряду взяти на себе повну відповідальність за студента та сплатити всі витрати, якщо виникне необхідність депортувати студента
 • Медичні та радіологічні звіти
 • Нескорочене свідоцтво про народження для неповнолітніх.
 • У випадку неповнолітнього, відомості про особу в Південно-Африканській Республіці, яка діятиме як опікун учня, і лист від такої особи, що підтверджує опіку.
 • Згода обох батьків на ваше перебування в Південній Африці або від того з батьків, хто має одноосібну опіку, разом із підтвердженням одноосібної опіки
 • Офіційний лист від навчального закладу, де ви збираєтеся навчатися, з підтвердженням попереднього зарахування та тривалості курсу.
 • Доказ медичного страхування, що щорічно поновлюється на період навчання з медичною схемою, зареєстрованою відповідно до Закону про медичні програми.
 • Якщо вам 18 років і більше, потрібна довідка про несудимість з кожної країни, в якій ви проживали протягом 12 місяців або довше, починаючи з 18 років.

Ви подаєте заяву на отримання дозволу на обмін (візу для обміну в Південній Африці), використовуючи ту саму форму B1-1738.

Коли слід подавати заявку?

Тривалість розгляду заявки залежить від країни, але триває близько шести тижнів.

Студентська віза дійсна протягом усього курсу студента, альтернативно 36 місяців для шкіл і 24 місяці для інших установ.

Обмінна віза в Південну Африку - ця віза надається на термін обміну, зазвичай не більше 12 місяців. Обмінна віза Південної Африки не може бути продовжена або продовжена. Отримавши дозвіл такого типу, ви можете подати заявку на отримання дозволу на тимчасове або постійне проживання лише після того, як ви прожили принаймні рік за межами Південної Африки.

Час обробки

6 Weeks

Можливості роботи

Якщо ви маєте південноафриканську студентську візу та навчаєтеся на вищому рівні, вам дозволяється працювати неповний робочий день не більше 20 годин на тиждень під час семестру та повний робочий день під час канікул.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Є багато причин, чому вашу анкету на студентську візу до Південної Африки можуть відхилити, наприклад:

 • Залишення порожніх місць у ваших формах
 • Брехня про що-небудь у вашій заявці
 • Наявність простроченого паспорта без чистих сторінок
 • Орфографічні помилки в документах
 • Не надає докази наявності достатньої кількості коштів