Оман

Найкращі університети для Право Програми в Оман 2023

Кількість установ: 25
  • Muscat, Оман

  Muscat University Маскату, розташований у самому серці Маскату, був заснований у 2016 році з місією трансформувати окремих людей і громади за допомогою індустріального, дослідницького викладання та навчання, яке є водночас суворим і актуальним. Ми досягнемо успіху, створивши сприятливе навчальне середовище в інклюзивній культурі глобального громадянства.

  • Al Jazirah Al Hamra, Сполучені Арабські Емірати
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 8 Більше

  Ascencia Business School надає студентам можливість вивчати міжнародні університетські програми під час проживання в ОАЕ. Наша головна мета-надати всім нашим студентам якісну, економічно вигідну освіту, і ми пишаємося тим, що підтримуємо найвищі академічні стандарти. Ascencia Business School місцевий ринок та має величезний досвід управління освітою з 2006 року. Ми дослідили ринок Близького Сходу та знайшли шляхи успішного продажу повністю акредитованої, затвердженої та визнаної навчальної програми. Наші курси проводяться західними кваліфікованими викладачами, які мають ступінь доктора філософії та залучаються від науковців та мають відповідний промисловий досвід.

  • Seeb, Оман

  Університет Султана Кабуса є реалізацією обіцянки, оголошеної Його Величністю Султаном Кабусом Бін Саїдом під час 10-ї річниці Національного дня Оману в 1980 році. Будівництво почалося в 1982 році, а перші студенти університету Султана Кабуса були зараховані в 1986 році. Відповідно до Королівських директив Його Величності, Університет почав з п'яти коледжів; а саме медицина, техніка, сільське господарство, освіта та наука. Крім того, Коледж мистецтв був створений у 1987 році після Комерційно-економічного коледжу, який був розроблений у 1993 році. Юридичний коледж приєднався до університету в 2006 році, і, нарешті, коледж медсестер був створений у 2008 році.

  • Al Buraimi, Оман

  Al Buraimi University College — перший університетський коледж в мухафазі Аль-Бураймі. Його заснування було негайним актом інтерпретації та справжньою відповіддю на найвищий заклик Його Величності, султана Кабуса бін Саїда, нехай він спочиває з миром, до приватного сектора почати інвестувати у вищу освіту шляхом створення нових приватних академічних закладів, відданих підтримці більшої освітні можливості в різних академічних галузях для майбутніх студентів Оману з метою задоволення потреб місцевого ринку праці з кваліфікованим місцевим потенціалом для подолання глобальних економічних змін. Навчання в коледжі, розпочате на початку другого семестру навчального року (2003-2004), було динамічною відправною точкою, заснованою на неймовірному досвіді партнерства з Університетом штату Каліфорнія з метою досягнення надзвичайної вигоди від його досвіду та передовий академічний досвід в академічних галузях навчання, наукових дослідженнях, забезпеченні якості тощо. Крім того, цінна адміністративна та технічна допомога Міністерства вищої освіти значно допомогла коледжу стати першовідкривачем інших коледжів та університетів регіону. Почесні вказівки Його Величності, нехай він спочиває з миром, були наріжним каменем для встановлення основних правил та ефективної практики для академічних установ для розвитку академічних знань і професійних навичок. Це, у свою чергу, дало б змогу нинішньому та наступним поколінням ефективно та творчо служити громаді та країні. Крім того, фізична та інтелектуальна підтримка, надана академічним факультетам, сприяла підтримці найвищих освітніх стандартів, що відповідають міжнародним критеріям якості. Адміністративний та академічний персонал коледжу приділяв значну увагу цим елементам, починаючи від створення засобів, сприятливих для інновацій, експериментів та творчості в новому кампусі, охоплення сучасних методів навчання та, нарешті, створення компетентних людських ресурсів, здатних забезпечити знання студентам для сприяння добробуту та прогресу країни.

  • Muscat, Оман

  ??????? ?????????? ?????????????? ???????????? (GUtech) ???? ???? ?????????? ?? ? 2003 ????, ???? ??????????? ?????? ?????????? ????????? ?????????????? ?????????????? ???????????? ? ?????. ?? ??????? ???? ???????? ?????????? ???? ?????????? ??????? ?????? ??? ???????????? ??????? ????? ?????? ? ????? ?????????? ???????????.

  • Muscat, Оман

  Історія німецького технологічного університету (GUtech) може бути простежена ще в 2003 році, коли прозорливий Оманис передбачав створення високоякісного технологічного університету в Омані. Це бачення було натхнене напрямками Його Величності Султана Кабуса для забезпечення якісної вищої освіти в Омані приватними інвесторами.

  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • Oman Online, Оман
  • + 7 Більше

  Коледж Exeed, задуманий у 2016 році, є престижним підприємством Westford Education Group, яке пропонує найвищі рейтингові онлайн-/заочні академічні програми. Exeed College, постачальник послуг управління освітою світового класу, що базується в ОАЕ, пропонує докторські програми з ділового адміністрування та освіти, спеціалізовані програми MBA, магістерські програми в галузі освіти та різноманітні програми кваліфікації вчителів завдяки своїй широкій присутності в GCC, Африці, Азії, Південній країни Сходу та Європи.

  • Muscat, Оман

  - Національний інститут гостинності - є провідним постачальником якісного професійного навчання для підприємств готельного господарства, громадського харчування та подорожей у регіоні Перської затоки. Розташований в Маскаті, Оман, працює з чітким наміром забезпечити максимально повне та професійне навчання.

  • Seeb, Оман

  Інженерний коледж, раніше відомий як Caledonian College Of Engineering , був створений в 1996 році. Перший приватний інженерний коледж в Султанаті Оман. Він пропонує програми бакалаврату (UG) та магістра в галузі техніки, що відповідають міжнародним стандартам, а програми UG акредитовані IET (Великобританія) та CIOB (Великобританія); установа акредитована OAAA (Оман)

  • Muscat, Оман

  MGi - Modern Gulf Institute - пропонує програми та семінари-тренінги для бізнесу, професійного розвитку, управління та управління м’якими навичками, а також курси, спрямовані на допомогу студентам вдосконалити свою англійську мову, IELTS та навички роботи на комп’ютері для особистого та професійного розвитку. Ми пропонуємо консультаційні та тренерські рішення.

  • Sohar, Оман

  Коледж прикладних наук - Сохар - один із шести коледжів при Міністерстві вищої освіти, створений в 1990 році і розташований у місті Сохар, губернаторство Північної Альбатіни. Бачення коледжів полягає у відіграванні життєво важливої ролі в представленні Оману світові як нації, що розвивається, що відбивається у сприянні галузі прикладних наук та розвитку спільноти знань, що підтверджується нормами культури Оману.

  • Muscat, Оман

  Scientific College of Design - це приватний вищий навчальний заклад з мистецтв та дизайну, розташований у Маскаті, Султанат Оман. Створений Указом Міністра та регульований Міністерством вищої освіти, коледж офіційно запровадив свої академічні програми та послуги в жовтні 2004 року. Коледж управляється опікунською радою, керованою Генеральним директоратством приватних університетів та коледжів.

  • Al Azaiba South, Оман

  Інститут менеджменту та технологій Pioneer є провідним тренінгом GCC, який знаходиться в Маскаті, Оман. Ми пропонуємо цілий ряд навчальних програм у галузі інформаційних технологій, технологій баз даних, управління проектами, програмних навичок та багато іншого. Ним керує команда неймовірно талановитих професіоналів, які мають понад 30 років спільного досвіду в галузі ІТ та корпоративного навчання.

  • Birkat Al Mouz, Оман

  University Of Nizwa Нізви (UoN) був створений в Оманському султанаті в 2004 році як факультет, що керує неприбутковим приватним університетом. Він розташований за 140 км від національної столиці Маскату у внутрішньому регіоні Аль-Дахілія поблизу історичної колишньої столиці Нізви. Університет прагне забезпечити прогресивне та безпечне навчальне середовище, яке поважає традиції та цінності Султанату.

  • Sohar Port, Оман

  International Maritime College Оман (IMCO) - це унікальний коледж в Омані, країнах GCC та за його межами. IMCO була створена 24 квітня 2005 року і належить уряду Оману (ASYAD).