Німеччина

Найкращі університети для Право Програми в Німеччина 2023

Кількість установ: 360
  • Oldenburg, Німеччина
  • Stavanger, Норвегія

  Європейський магістр з міграції та міжкультурних відносин (EMMIR) є першим африкансько-європейсько-азіатським магістерським курсом Erasmus Mundus з міграційних досліджень, яким спільно керують три африканські, чотири європейські та два азіатські партнери, яким сприяє більш широка мережа асоційованих партнерів. . EMMIR – це унікальна навчальна програма, яка зосереджується на міграції через міжкультурний підхід, надає студентам глибокі теоретичні та методологічні навички з вивчення міграції та заохочує їх проводити польову роботу в основному в африканському, азіатському та європейському контекстах. Він розроблений як мультидисциплінарна дворічна магістерська програма (120 ECTS), яка розглядає важливі сучасні проблеми в галузі дослідження, яка все ще розвивається.

  • Reutlingen, Німеччина

  У міжнародному навчальному середовищі ми виховуємо майбутніх лідерів, які будуть відповідально формувати нашу глобальну економіку та суспільство. Бізнес-школа ESB є частиною державного університету Ройтлінгена, що фінансується державою, і протягом сорока років встановлює стандарти в освіті та підготовці молодих лідерів у сфері міжнародного бізнес-адміністрування та бізнес-інжинірингу. Бізнес-школа ESB розташована неподалік від Штутгарта в процвітаючому регіоні, який є домом для багатьох глобальних гравців, наприклад, у галузі автомобільної та машинобудівної промисловості.

  • Wageningen, Нідерланди

  Спеціалізація з питань харчового права та регулювання є програмою в рамках магістра безпеки харчових продуктів в Університеті та дослідженнях Вагенінгена, Нідерланди. Програма пропонує унікальний підхід до законодавства про харчові продукти, оскільки вона поєднує в собі як технічні, так і юридичні знання для просування кар’єри студентів і внеску в майбутні законодавчі зміни в харчових системах. Запрошуються студенти різного профілю, в тому числі студенти з юриспруденцією, соціальними та природничими науками. Курси включають ЄС та міжнародне харчове право, порівняльне харчове право, регулювання та правову трансформацію харчових систем та багато іншого! Унікальне поєднання технічних і юридичних знань надає нашим студентам набір навичок, які роблять їх конкурентоспроможними на сучасному ринку праці. Наші випускники вибирають різні кар’єрні шляхи, включаючи консультації, урядові організації (наприклад, ЄС, ВООЗ та ФАО), служби харчової інспекції, юридичні фірми та наукові кола.

  • Rotterdam, Нідерланди
  • Bilbao, Іспанія
  • + 5 Більше

  Європейський університет постіндустріальних міст (UNIC) був створений у 2020 році з метою запропонувати інклюзивну освіту для нового покоління студентів. Альянс із 10 європейських університетів, що базуються в постіндустріальних містах і фінансуються Європейською Комісією, працюють рука об руку з міськими інституціями, щоб забезпечити включення міських питань у викладання та дослідження у спосіб, який є доступним та інклюзивним для всіх учнів. У 2023 році альянс запроваджує свій перший спільний магістерський ступінь і шукає студентів, які просуватимуть постіндустріальну трансформацію своїх міст і стануть висококваліфікованими випускниками в нових наукових дисциплінах, які відповідають потребам мінливої економіки в Європі та навколо неї. світ.

  • Fürth, Німеччина

  Ми є частиною SRH, освітньої та медичної компанії, яка вже понад 50 років скеровує людей на їхній освітній шлях. Кожен вчиться по-різному. Тому наше завдання – персонально підтримати кожну людину, створити їй умови для успішного життя.

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  Консорціум європейських університетів розробив нову інноваційну пан’європейську програму EUMaster4HPC, зосереджену на високоефективних рішеннях. EUMaster4HPC об’єднує провідних гравців у галузі HPC-освіти в Європі, щоб підготувати наступне покоління висококваліфікованих і талановитих експертів HPC для здійснення європейської цифрової трансформації. EUMaster4HPC спирається на інноваційну навчальну програму та парадигми викладання, академічну досконалість, високоякісних експертів світового класу, доступ до суперкомп’ютерних центрів і сильну підтримку галузі.

  • Amsterdam, Нідерланди
  • Breukelen, Нідерланди

  Nyenrode Business University, єдиний приватний дослідницький (рівневий) університет у Нідерландах, був заснований у 1946 році відомими бізнес-лідерами міжнародних корпорацій, таких як Philips, AkZo Nobel та Unilever. Завдяки таким основним цінностям, як лідерство, підприємливість і керівництво, Nyenrode розвиває лідерів, які володіють знаннями та необхідними навичками, щоб досягти успіху в завтрашньому міжнародному діловому світі. Nyenrode пропонує інтенсивну академічну освіту, а також короткострокові та довгострокові програми у сферах бізнесу, менеджменту, бухгалтерського обліку, контролінгу та податкового права в двох кампусах, Амстердамі та Брейкелені.

  • Ulm, Німеччина

  Університет Ульма є провідним центром навчання, викладання, досліджень і передачі. З моменту свого заснування в 1967 році як університет «під одним дахом» він вражаюче перетворився на жвавий міжнародний центр інновацій та знань.

  • Berlin, Німеччина

  FUBiS — це інтенсивна академічна програма Freie Universität Berlin, за допомогою якої студенти можуть отримати кредити, які можуть бути зараховані до отримання ступенів у їхніх домашніх закладах. Заняття FUBiS тривають від 3 до 6 тижнів і проходять як влітку, так і взимку.

  • Breda, Нідерланди

  Університет прикладних наук Бреда – це вищий навчальний заклад середнього розміру, який фінансується державою. Понад 7000 голландських та іноземних студентів із близько 100 країн навчаються в нашому інституті. Ми пропонуємо програми бакалавра та магістра на професійному та академічному рівнях у сферах ігор, медіа, готелів, об’єктів, логістики, антропогенного середовища, туризму, дозвілля та подій.

  • Heide, Німеччина

  Університет прикладних наук Західного узбережжя є одним із наймолодших державних університетів землі Шлезвіг-Гольштейн і, окрім сучасного обладнання, зосереджується насамперед на практично-орієнтованому викладанні та хорошому нагляді. Загалом навчається близько 1900 студентів, і значення приділяється індивідуальному навчальному середовищу та роботі в малих групах на окремих курсах. Розташування в Гайде/Гольштейн ідеально підходить для вивчення туризму, оскільки місто знаходиться поблизу таких туристичних точок, як Бюзум, Санкт-Петер-Ордінг, Зюльт і Гамбург. Коротко кажучи: ви вивчаєте, де відбувається туризм, і отримуєте вигоду від міцної мережі з численними (регіональними) практичними партнерами з індустрії туризму. Крім того, на базі нашого університету працює Німецький інститут досліджень туризму. Оскільки інститут проводить прикладні дослідження, об’єднаний у загальнонаціональну мережу та користується чудовою репутацією на практиці, вам може бути легше розпочати свою кар’єру. Завдяки безперервній передачі знань від поточних результатів досліджень до викладання ми пропонуємо вам ступінь, орієнтований на майбутнє.

  • Hamburg, Німеччина

  Університет логістики Кюне – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – це приватний університет, розташований у Гамбурзькому районі ГафенСіті. KLU є одним із небагатьох приватних університетів у Німеччині, які мають право присуджувати власних докторів філософії. Основними напрямками досліджень незалежного, сертифікованого державою університету є стале розвиток, цифрова трансформація та створення цінностей у сферах транспорту, глобальної логістики та управління ланцюгами поставок. У 2020 році KLU святкує своє 10-річчя під девізом «10 років нагородженого навчання та досліджень».

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  Університет IE є провідним міжнародним університетом Іспанії з кампусами в Мадриді та Сеговії. Визнаний одним із провідних вищих навчальних закладів у світі, IE формує лідерів, які стимулюють інновації та зміни в організаціях, створюючи навчальне середовище, де технології та різноманітність відіграють ключову роль у розвитку глобального бачення, підприємницького мислення та гуманістичного підходу.

  • Eltville, Німеччина

  Будучи афілійованим інститутом Університету Регенсбурга, IRE|BS Real Estate Academy прагне до найвищої якості та є міжнародним лідером у сфері університетської та заочної освіти для фахівців з нерухомості. Понад три десятиліття ми завжди були на крок попереду вимог до кваліфікації в сфері нерухомості.

  • San Marcos, Нікарагуа

  Університет Кейзера, заснований у 1977 році, є другим за величиною незалежним приватним некомерційним університетом Флориди, який обслуговує понад 20 000 студентів, які здобувають ступінь доктора, магістра, бакалавра та асоційованого спеціаліста у понад 90 галузях кар’єри. Протягом 40 років Університет Кейзер був лідером розвитку талантів. Це життєво важливий освітній ресурс і економічний двигун, економічний вплив якого перевищує 2,8 мільярда доларів США у Флориді та регіоні Центральної Америки. Латиноамериканський кампус Заснований у 1977 році, Університет Кейзера є другим за величиною незалежним приватним некомерційним університетом Флориди, який обслуговує понад 20 000 студентів, які здобувають ступені доктора, магістра, бакалавра та асоційованого спеціаліста у понад 90 сферах кар’єри. Протягом 40 років Університет Кейзер був лідером розвитку талантів. Це життєво важливий освітній ресурс і економічний двигун, економічний вплив якого перевищує 2,8 мільярда доларів США у Флориді та регіоні Центральної Америки. Latin American Campus знаходиться в Сан-Маркос, Нікарагуа. Наш кампус надає дипломи США студентам у Нікарагуа та більшій частині регіону. Ми працюємо за американським академічним календарем і пропонуємо більшість інструкцій англійською мовою, як у традиційному, так і в онлайн-форматах.