Норвегія

Дослідження Право в Норвегія 2024

Навчання в Норвегія

Закон градусів в Норвегії п'ять років, юридичний факультет програм, провідних до головного я rettsvitenskap (Master юриспруденції) є найбільш важливим юристи мірою може заробити в Норвегії. Подібно магістра права, майстер я rettsvitenskap недавно замінив старий кандидат юридичних наук, спочатку створеного в 1736 LLM є тільки ступінь потрібно підготувати учнів до роботи в якості адвокатів в Норвегії. Тим не менш, випускники програми LLM віднесено до адвокатської позиції. Вони можуть також брати високопоставленого роботу в Норвегії поліцейської служби, виступати в якості судді присяжного повіреного або приймати різні позиції в секторі цивільного службовця. Адвокатура в Норвегії "єдиної " один, тому що всі люди, які працюють в юридичних професій отримали той же самий тип освіти. Під час свого п'ятого року програми LLM, студенти повинні заповнити дисертацію і зареєструватися в розвинених, елективних курсів.Крім того, будь навчається на факультеті юридичних наук також є можливість заробити майстер 'и ступінь в галузі кримінології та соціології права. Кандидат технічних наук, докторантів та ліценціата мірою, також доступні для студентів, які хочуть брати участь у правових досліджень або викладання в норвезькому університеті. Норвезьких університетів, що пропонують факультет юридичних наук Університету Осло пропонує Факультет програми Det juridiske, а також Університет Тромсе і Університету Бергена. Університет Тромсе бере участь у Європейській системі переказу та накопичення кредитів, що дозволяє студентам передавати будь-які кредити, які вони заробляють на УТ для домашніх університетів. Вартість навчання міжнародних та норвезьких студентів не платять за навчання. Норвезький уряд вважає вищу освіту, щоб бути життєво важливим для подальшого успіху Норвегії і публічно фінансувати 98 відсотків усіх вищих навчальних закладів. Тільки Приватний готель коледжі стягують плату за навчання в Норвегії.Тим не менш, заряд від 400 до 600 крон за семестр необхідно до студенти можуть взяти випускні іспити. Ця плата також надає їм членство в студентських союзах, які забезпечують такі переваги, як послуги охорони здоров'я, використання спортивних споруд, консультування та сприяння в отриманні житла.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  546
 • Частка комунальних послуг

  64
 • Підписка на Інтернет

  48
 • Місцевий транспорт

  68

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  11
 • Квиток в кіно

  13
 • Пінта місцевого пива

  9

Про Норвегія

Занурений в історію вікінгів і вдома найкрасивіших фіордів у світі, Королівство Норвегія продовжує займати високе місце в списках самих процвітаючих і щасливих країн у світі. Норвегія є конституційною монархією межує земля-навхрест Швеції, Фінляндії, Росії та Данії. Він також поділяє морські кордони з Гренландією, Ісландією, Росії, Великобританії та Швеції через Баренцове море, Норвезьке море і в Північному морі. Норвегія займає четверте місце в світі по доходу на душу населення і нещодавно проведені вершині рейтингу за індексом розвитку людського потенціалу. Крім того, Норвегія була призначена за індексом демократії, щоб бути самою демократичній країні по всьому світу. Корисні факти про Норвегію • Заснована в 1000 році, Осло є столицею Норвегії та економічні / уряду столиці, а також.• Норвегія багата природного газу, нафти, морепродуктів, корисних копалин і запасів прісної води, всі фактори, що сприяють його здатності запропонувати субсидованого вищу освіту, загальне охорона здоров'я, чудову систему соціального страхування і послідовно низькі показники безробіття. • Хоча Норвегія не є членом Європейського Союзу, вона підтримує тісні зв'язки з ЄС. Норвегія також одним із засновників НАТО, СОТ, Ради Європи та Європейської економічної зони (Європейської економічної зони). • Норвегія має дві офіційні мови: Букман норвезьких і нюнорськ норвезький. Bokmal йдеться більшістю норвежців, а нюнорськ говорять фінських і Самі-говорящих меншин. • Норвезька крона (у множині крона) є країна 'и грошова одиниця. Шість крона дорівнює $ 1 USD і один євро дорівнює восьми крон. Що правової системи в Норвегії 'и судової системи країни? Схожий на судової системи США.Окружні суди мають найменший ступінь, а потім Апеляційного суду і т він Верховному суді. Судді головуючим на апеляційних та окружних судів може бути одним з трьох типів суддів: професійних суддів, народних засідателів або колег суддів. Професійні судді кваліфіковані юристи, які набули досвіду в юридичній протягом багатьох років захисту або переслідування осіб, у Норвегії судах. Покладіть та співавт судді не мали адвокатів, які були призначені на посади судді в районному чи апеляційного суду.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (Дозвіл на проживання студента)

Ціна та валюта

USD 650

Плата за оформлення норвезької студентської візи становить близько 650 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви походите з однієї зі скандинавських країн (Швеція, Фінляндія, Данія, Ісландія), вам не доведеться подавати заяву на дозвіл на проживання. Однак, якщо ви плануєте навчатися в Норвегії більше шести місяців, ви повинні з’явитися в податкову службу в Норвегії для перевірки посвідчення особи та повідомити про свій переїзд до Норвегії.

Якщо ви приїхали з країн ЄС/ЄЕЗ/ЄАВТ, ви можете навчатися в Норвегії до 90 днів без звернення за посвідкою на проживання. Однак вам потрібно буде подати заяву на отримання студентського дозволу на проживання для перебування понад 90 днів уже в Норвегії.

Якщо ви приїхали з-за меж ЄС/ЄЕЗ/ЄАВТ, ви повинні подати заяву на отримання студентського дозволу на проживання до приїзду до Норвегії.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Норвегії

Після того, як ви отримаєте дозвіл на вступ, вам слід звернутися до найближчого посольства або консульства Норвегії, щоб отримати інформацію щодо процедури отримання дозволу на навчання та подати заяву з країни походження.

Хоча деякі кандидати можуть подати заявку онлайн з Норвегії або через норвезьке посольство, більшості студентів потрібно буде подати паперову форму заявки до найближчого норвезького посольства чи консульства.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли ви подаєте анкету на студентський дозвіл на проживання, ви також повинні надати свій паспорт разом з іншими необхідними документами. Вам потрібно буде подати:

 • Свідоцтво про вступ на затверджену програму денної форми навчання
 • Заповнена анкета
 • Квитанція про сплату вступного збору
 • Дві останні фотографії паспортного розміру з білим фоном
 • Підтвердження наявності достатніх фінансових коштів на весь період навчання, включаючи кошти для підтримки будь-якої супроводжуючої сім’ї, які повинні бути на норвезькому банківському рахунку (може бути важко відкрити рахунок у норвезькому банку без норвезького особистого номера, тому ви можете зазвичай вносять необхідну суму на рахунок, відкритий у вашому навчальному закладі). Вам потрібно підтвердити, що ви маєте доступ до 116 369 норвезьких крон за кожен навчальний рік (10 місяців), що становить приблизно 14 350 доларів США. Якщо перебування фінансується за рахунок стипендій, студентських позик або іншого державного фінансування з рідної країни, дійсні документи повинні супроводжувати заяву.
 • Підтвердження того, що у вас є де жити (наприклад, будинок, квартира, кімната в гуртожитку)
 • Підтвердження того, що ви залишите Норвегію після закінчення терміну дії вашого дозволу на проживання (зазвичай у формі зворотного квитка)
 • Заповнений і підписаний контрольний список документів UDI (Дирекція імміграції Норвегії), який ви повинні роздрукувати та здати разом з іншими документами

Коли слід подавати заявку?

Час розгляду студентських посвідок на проживання буде різним і може тривати близько двох місяців, тому бажано подати заяву якомога швидше.

Тривалість вашої студентської візи залежить від тривалості вашої програми навчання. Ваш студентський дозвіл на проживання можна продовжити через норвезький онлайн-портал заяв принаймні за місяць до закінчення терміну дії. Щоб продовжити свій дозвіл на роботу, ви повинні окремо зв’язатися з UDI та надати доказ того, що ви досягли задовільних успіхів у навчанні в Норвегії.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Коли ви отримуєте студентський дозвіл на проживання в Норвегії, вам також надається дозвіл працювати неповний робочий день до 20 годин щотижня під час навчання та повний робочий день під час університетських канікул.

Ви також можете подати заявку на отримання дозволу на повний робочий день на обмежений період, якщо ви можете довести, що робота відповідає вашій освіті, або що вона необхідна для вступу на продовження вашої освіти в рамках того самого варіанту програми – ви повинні мати конкретну пропозицію зайнятості з цього приводу.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.