Keystone logo
Нова Зеландія

Дослідження Право в Нова Зеландія 2024

Навчання в Нова Зеландія

Вища освіта в Новій Зеландії, щоб вивчати право в Новій Зеландії, студенти повинні звернутися в одну з країни 'и університетів, який пропонує юридичні дослідження. Ступінь займає близько чотирьох років очного навчання, щоб закінчити. Після успішного завершення ступеня та практичного курсу, студенти повинні бути введені в рулон адвокатів та юрисконсультів Верховного суду Нової Зеландії, перш ніж вони можуть займатися юридичною практикою. Вони також повинні подати заявку і мати свідоцтво Нова Зеландія юридичного товариства. Нова Зеландія 'и Закон Програма пропонує кілька переваг. Країна вітає іноземних студентів, і такі міста, як Отаго, де великі університети знаходяться, мають широкі зручності для студентів. Будь-який студент, що вивчає повний робочий день у Новій Зеландії автоматично отримує право працювати в країні, повний робочий день в літо і неповний робочий день протягом навчального року. Крім того, люди, Нової Зеландії, як відомо, бути доброзичливим і прийняття.Студенти також мають гнучкі вимоги бути допущені до програми права. Студенти можуть переслідувати перший рік навчання, потім вступив до решти програми, заснованої на їх перший рік роботи. Це дозволяє їм побачити, якщо вивчати право є добре підходить, перш ніж стрибати в повній юридичній програми. Нова Зеландія жителі, які надходять в юридичну ступінь заплатити $ 5798 за рік навчання. Тому що державні субсидії не можуть бути доступні для іноземних студентів, ці витрати можуть збільшити для тих, хто вчиться з іншої країни. Щоб отримати найбільш діючим графіком оплати, студенти повинні зв'язатися університету за власним вибором. Після успішного закінчення з юридичної ступеня Нової Зеландії, студенти будуть мати можливість займатися юридичною практикою в Новій Зеландії, або вони можуть продовжити подальше навчання на практиці в іншому місці. Програма Нова Зеландія 'и вищу освіту дає іноземним студентам шість дозволів місяць роботи після закінчення школи, щоб дати собі час, щоб знайти роботу і претендувати на проживання, якщо вони того побажають.Юридичне навчання може також відкрити двері для роботи в якості судовим репортером, правової секретар, судового виконавця або за рішенням суду реєстратора. Студенти, які хочуть мати верх в досягненні роботу після закінчення, можливо, забажає продовжити відзнакою або аспірантуру в області права в обраній ними університету. Це подальше навчання забезпечує більшу варіанти працевлаштування.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  580
 • Частка комунальних послуг

  44
 • Підписка на Інтернет

  49
 • Місцевий транспорт

  108

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  10
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Нова Зеландія

Про Новій Зеландії часто фоном для пригод або фантастичних фільмів, Нова Зеландія відома своїми пишними зеленими горами і захоплюючими дух пейзажами. Нова Зеландія є острів в південно-західній частині Тихого океану на схід від Австралії. Це біологічно різноманітних острівна держава славиться своєю багатою полінезійської культури і мистецтва та культури корінного народу маорі, а також з вовни і молочних експорту. Що таке Закон система, як у Новій Зеландії? Нова Зеландія отримує більшу частину своєї правової системи від Система загального права використовується в Сполученому Королівстві. Тим не менш, в деяких районах різні, як Нова Зеландія розробила свою власну форму загального права. Люди Нової Зеландії також слідувати статутного права, яка відноситься до законів, створених його парламентом. Що таке вищу юридичну освіту в Новій Зеландії? Адвокати, практикуючі в Новій Зеландії повинні мати ступінь бакалавра юридичних наук від одного з країни 'и університетах ,Це супроводжується практичного курсу у веденні Колегії законодавством Новій Зеландії або Інститут професійних юридичних досліджень. Студенти часто отримують подвійну ступінь або переслідувати аспірантуру в області права, але це не є обов'язковою вимогою.

Вимоги щодо візи

Студентська віза (для навчання тривалістю більше трьох місяців)

Якщо ваш курс триває три місяці або менше, вам не потрібна студентська віза, а лише гостьова віза.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза; Гостьова віза

Ціна та валюта

NZD 250

Плата за заявку залежить від країни походження та може становити близько 250 доларів США.

Ви можете перевірити вартість студентської візи Нової Зеландії тут:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- коли платити

Хто може подати заяву на візу?

Студентська віза потрібна всім людям, які приїжджають до Нової Зеландії для навчання на термін більше трьох місяців. Навчання має бути основною метою вашого візиту. Якщо ваш курс триває до 3 місяців, ви можете навчатися за гостьовою або робочою візою.

Вам не потрібна студентська віза для повного навчання, якщо:

 1. ви є громадянином або резидентом Нової Зеландії
 2. ти громадянин Австралії
 3. у вас є віза на постійне проживання або віза на повернення резидента Австралії — без умов.

Де можна подати заявку?

Онлайн / Консульство чи посольство Нової Зеландії

Щоб подати заявку на отримання студентської візи в Нову Зеландію, ви можете подати заявку онлайн або особисто перед поїздкою.

Щоб подати заявку особисто у своїй країні, вам потрібно буде зв’язатися з місцевим консульством або посольством Нової Зеландії, щоб отримати форму заявки та/або записатися на прийом. Крім того, ви можете подати заявку онлайн, відвідавши офіційний веб-сайт www.immigration.govt.nz і створивши обліковий запис.

Веб-сайт:https://www.immigration.govt.nz/

Як оформити заявку?

Для отримання візи вам знадобиться:

 • Лист про прийняття від затвердженого постачальника освіти в Новій Зеландії.
 • Підтвердження наявності достатніх коштів – вам потрібно буде продемонструвати, що у вас є достатні кошти для оплати навчання (це може включати підтвердження наявності кредиту, стипендії чи інших коштів) і підтвердження наявності коштів для покриття витрат на проживання під час навчання в Новій Зеландії ( через спонсора, позику, стипендію, державну підтримку або достатній баланс банку). Ви повинні підтвердити, що маєте принаймні 15 000 новозеландських доларів (~10 870 доларів США) на кожен рік, якщо ваш курс триває більше дев’яти місяців.
 • Підтвердження подальшої подорожі. Це може бути підтвердження вже оплачених подальших квитків, підтвердження додаткових коштів або згода спонсора оплатити подальшу подорож. Суть полягає в тому, щоб показати, що ви маєте намір і можете собі дозволити виїхати з країни після закінчення навчання.
 • Страхування подорожей.
 • Медичні довідки. Якщо ви плануєте навчатися в Новій Зеландії більше 12 місяців, вам потрібно буде надати загальну медичну довідку, довідку про рентген грудної клітки та, можливо, пройти обстеження на туберкульоз.
 • Якщо вам менше 18 років, вам також потрібно буде надати підтвердження організованого проживання, а якщо вам 17 років і більше, поліцейську довідку про «добрі якості».
 • Двоколірні фотографії на паспорт.
 • Паспорт, дійсний щонайменше три місяці після дати, коли ви плануєте покинути Нову Зеландію.
 • Підтвердження того, що ви сплатили збір за подачу візи.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заявку принаймні за шість тижнів до планованої поїздки до Нової Зеландії. Обробка студентської візи, поданої онлайн, зазвичай займає 20 днів, а студентської візи, поданої через паперову форму, — 25 днів.

Ваша студентська віза зазвичай діє на такий самий термін, як і навчання, за яке ви заплатили, і її тривалість може становити до 4 років.

Час обробки

20 Days

Можливості роботи

Іноземним студентам денної форми навчання зі студентською візою законно дозволено працювати в Новій Зеландії до 20 годин на тиждень протягом семестру, і вони можуть працювати повний робочий день протягом усіх запланованих канікул, таких як Різдво, Великдень і літні канікули. Специфіка залежить від умов вашої візи. Досвід роботи, необхідний під час навчання, не враховується в 20-годинний ліміт. Іноземні студенти не можуть бути самозайнятими.

Магістри наукової та Ph.D. студенти можуть працювати скільки завгодно годин.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Деякі з причин, через які може бути відмовлено у студентській візі Нової Зеландії:

 1. Якщо ви перебували в ув'язненні за останні 10 років і або були засуджені та засуджені до позбавлення волі.
 2. Якщо у вас є записи про депортацію та/або якщо ви підлягаєте періоду заборони на в’їзд до Нової Зеландії.
 3. Якщо є спотворення наданої вами інформації, на підставі чого офіцер імміграційної служби вважає, що інформація, заявлена у вашій заяві, не відповідає дійсності.
 4. Якщо ви подали незаповнену заявку
 5. Якщо вимоги щодо здоров’я та характеру не дотримані
 6. Якщо ви не можете продемонструвати, щоб покрити вартість навчання, витрати на проживання та проїзд у Новій Зеландії
 7. Якщо немає чіткого шляху до курсу, який ви збираєтеся вивчати в Новій Зеландії
 8. Якщо офіцер імміграційної служби бачить, що ви не є справжнім студентом з документів та інформації, які ви надали, і, як після телефонної співбесіди, ви навіть не можете відповісти на деяку інформацію щодо інформації про курс, інформацію про заклад, серед іншого
 9. Якщо кошти не законні, або їх неможливо перевірити