Keystone logo
Німеччина

Дослідження Право в Німеччина 2024

Навчання в Німеччина

Отримання німецького юридичний факультет, щоб заробити диплом юриста в Німеччині, студенти повинні пройти два державних іспити і пройти через 6 літньої навчальної програми в. По-перше, студенти повинні пройти перший державний іспит в кінці 4 років бакалаврату. Потім вони повинні прийняти два роки стажування (так званий Referendarzeit), щоб отримати досвід у всіх аспектах правової системи. Нарешті, другий державний іспит дається студентам закінчення цих двох років судових стажування в кримінальному та цивільному суді. Під час стажування, студенти повинні також прийняти класи з адвокатами або суддями. Заробітна плата студента надаються урядом Німеччини. Потенційні юристи в Німеччині є дві можливості, щоб пройти державні іспити. Після проходження обох іспитів, студент вважається правомочним шукати роботу в якості судді або адвоката.Вартість навчання Вища витрат на освіту в значній мірі субсидуються урядом Німеччини і відносно низькими в порівнянні з витратами на навчання в США, якщо студент не вирішує шукати юридичну освіту в приватному університеті. Рівень безробіття Можливості працевлаштування Німеччина 'и є одним з найнижчих в Європейському Союзі. Іноземні студенти, які вибирають щоб заробити диплом юриста в Німеччині і проводити роботу, швидше за все, знайти положення, найближчим часом після проходження другого іспит.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  507
 • Частка комунальних послуг

  91
 • Підписка на Інтернет

  43
 • Місцевий транспорт

  60

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Німеччина

Велика країна в центрі Європи, що містить 16 штатів і членом Європейського Союзу, Німеччина офіційно іменується Федеративної Республіки Німеччини (Bundesrepublik Deutschland) і має велике політичний і економічний вплив серед всіх інших країн ЄС. Канцлер головує всій Німеччині 'и демократичного уряду, який забезпечує дотримання систему права, засновану на принципах, описаних в Основний закон ФРН Основні факти про Німеччину. - Шістнадцять держав, що становлять Німеччину називають земель, при цьому кожна держава володіє своїми власну конституцію. - Внески за німців до галузі науки, математики та технології, не може бути підкреслено достатньо. Блискучі люди, як Ейнштейн, Макс Планк, Герман фон Гельмгольц, Йоганн Гутенберг, Готфріда Лейбніца і Карл Гаусс знаходяться всього в декількох німецьких учених, які поставляли світ відомих винаходів.- Німеччина є одним зі світових 'и найбільш технологічно передових виробників вугілля, заліза, цементу, сталі, машин, транспортних засобів та хімічних речовин. Вона також має великі інвестиції в зеленої енергії, особливо сонячної енергії та використання вітряних млинів для виробництва електроенергії. - Серед популярних туристичних визначних пам'яток в Німеччині в Баварських Альпах, Шварцвальді, в долину річки Рейн і його стародавні замки і претензійний капітал Берлін Німеччина 'и Правова система Три комплекти нормативної правової бази, включають Німеччини ' правова система з: державні, приватні. і кримінальне право. Публічне право (також включає в себе кримінальне право) займається правовими питаннями між індивідом і державою. Приватне право опосередковує відносини між компаніями і двома або більше людьми. Німеччина закон багато в чому залежить від римського права, а також наполеонівської права або Кодексу Наполеона. Судді відіграють активну роль у правовому процесуальної системи, Німеччини 'и.Хоча схожий на тип правової системи, використовуваної іншими демократично управляють країн, Німеччина не мають присяжних через повноважень, виділених для судді, що дозволить йому прийняти остаточне рішення. Один суддя або декілька суддів може містити "суд ", яка є по суті заміною для журі. Народних засідателів, або громадяни, які вибираються спеціальним комітетом до початку судового розгляду, також можуть бути включені в трибунал. У Німеччині, звичайні суди розглядають питання, що стосуються шлюбу, кримінального, сімейного та цивільно-правові спори. З іншого боку, спеціальні адміністративні суди розглядають справи, пов'язані з діями уряду. Трудових, фінансових і соціальних судових інстанцій та інші спеціалізовані суди Німеччини, що розгляду справ, пов'язаних з роботою, податків і соціальних виплат.

Вимоги щодо візи

 1. Language Course Visa (Visa for Language Learning) – ідеальний варіант для тих, хто хоче вивчити німецьку мову в Німеччині.
 2. Студентська віза (Visum Zur Studienbewerbung) – якщо ви хочете навчатися в Німеччині, але все ще намагаєтеся знайти потрібну програму або ви все ще не отримали листа-підтвердження від свого університету.
 3. Студентська віза (Visum Zu Studienzwecken) – якщо ви вже були прийняті до німецького університету.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза на мовний курс; студентська віза; Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 60

Ви повинні заплатити 60 євро (~74 долари США) за студентську візу до Німеччини.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС або Ісландії, Норвегії, Швейцарії чи Ліхтенштейну для в’їзду до Німеччини необхідно мати лише посвідчення особи. Для цього необов'язково мати візу.

Громадяни Австралії, Ізраїлю, Японії, Канади, Нової Зеландії, Південної Кореї та США можуть подавати документи на отримання візи навіть після прибуття до Німеччини.

Громадянам інших країн необхідно оформляти візу перед приїздом до Німеччини.

Якщо ви перебуваєте в Німеччині менше 90 днів, правила ще більше. Громадяни деяких країн можуть в’їжджати до Німеччини на цей час без візи. Це Венесуела, Ватикан, Уругвай, Сінгапур, Сейшельські Острови, Парагвай, Панама, Нікарагуа, Мексика, Маврикій, Малайзія, Макао, Хорватія, Гватемала, Сальвадор, Коста-Ріка, Чилі, Бруней, Бразилія, Болівія, Бермудські острови, Барбадос, Багами. , і Аргентина.

Відвідайте веб-сайт Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, щоб дізнатися про останні вимоги щодо отримання віз для всіх країн: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Німеччини

Вам потрібно буде подати заяву на отримання візи в посольстві або консульстві Німеччини у вашій країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

По-перше, вам потрібно домовитися про візову співбесіду. У день співбесіди ви повинні надати документи для отримання візи.

Зазвичай потрібні такі документи:

 • Заповнена анкета
 • Дійсний паспорт
 • Дві фотографії
 • Лист, що підтверджує, що вас прийняли до німецького університету
 • Виписка з академічної довідки
 • Сертифікат про знання німецької мови або підтвердження того, що ви маєте намір відвідувати мовний курс у Німеччині (якщо навчаєтеся німецькою мовою)
 • Доказ того, що у вас є достатньо коштів, щоб утримувати себе під час проживання в Німеччині (8700 євро на рік, що приблизно дорівнює ~9390 доларів США)
 • Сертифікат про придбання медичної страховки
 • Заява про достовірність поданих документів

Залежно від посольства вам також може знадобитися надати доказ того, що ви не маєте судимості.

Кожен повинен зареєструватися в місцевих органах реєстрації (Einwohnermeldeamt) протягом першого тижня після прибуття до Німеччини. Вам потрібно буде взяти паспорт/посвідчення особи (та візу, якщо необхідно), підтвердження вашої адреси в Німеччині (наприклад, договір оренди від орендодавця) і, можливо, свідоцтво про реєстрацію з вашого курсу. Вам буде надано підтвердження реєстрації.

Коли слід подавати заявку?

Розгляд заявки на отримання візи зазвичай займає від 6 до 8 тижнів для мовного курсу. Однак, якщо мовний курс триває більше трьох місяців, час, витрачений на розгляд заявки, може збільшитися до 8-10 тижнів. А під час пікового сезону подорожей заявки можна надсилати в період очікування. Таким чином, студенти, яким потрібна студентська віза до Німеччини, повинні подати свої заявки завчасно до початку курсу. Ви повинні подати заяву якнайшвидше та принаймні за три місяці до вашого переїзду в країну.

Навчальні візи дійсні лише протягом курсу або програми. Дозволи на проживання зазвичай видаються на рік, але можуть бути продовжені.

Час обробки

8 Weeks

Можливості роботи

Громадяни країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії можуть вільно працювати в Німеччині, але не більше 20 годин на тиждень під час семестру.

Громадянам ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії (включно з хорватами з липня 2015 року) дозволяється працювати до 120 повних або 240 південних днів на рік (включаючи волонтерську роботу) без дозволу. Ви можете працювати більше годин, якщо працюєте в університеті як студент або асистент; для інших типів зайнятості вам потрібен дозвіл від Agentur für Arbeit (Федерального агентства зайнятості) та Управління у справах іноземців, щоб перевищити ліміт 120/240. Studienkolleg і студентам-мовникам потрібен дозвіл від цих органів, щоб братися за будь-яку роботу. Студенти не можуть бути фрілансерами чи самозайнятими.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Ось основні причини, чому вашу заявку на отримання німецької студентської візи може бути відхилено:

 • Поганий матеріальний стан
 • Поганий академічний профіль
 • Відсутність підготовки до співбесіди
 • Недостатній рівень знання мови (німецька або англійська)
 • Невідповідність вашому вибору програми навчання