Молдова

Найкращі університети для Право Програми в Молдова 2023

Кількість установ: 4
  • Chisinau, Молдова

  Починаючи з 1991 року, року проголошення незалежності, Республіка Молдова вийшла на складний шлях політичних, економічних та соціальних перетворень. В умовах ринкової економіки, яка була нав'язана як об'єктивна легітимність історії, і після розпаду Радянського Союзу наша країна утвердилася як держава, що починається, практично, з нового початку.

  • Chisinau, Молдова

  Технічний університет Молдови був заснований в 1964 році з початковою назвою «Політехнічний інститут», заснований на інженерних та економічних спеціальностях, переведених з Молдавського державного університету. На першому році навчання (1964 - 1965) в університеті навчалося 5140 студентів (з них 2085 студентів денної форми навчання), згрупованих у п’ять факультетів: електротехнічний, механічний, технологічний, будівельний, економічний. Професорсько-викладацький склад налічував 278 викладачів, з яких лише 36 мали наукові ступені та наукові звання.

  • Chisinau, Молдова

  Університет європейських досліджень Молдови (USEM) є вищим приватним навчальним закладом, складовою частиною системи освіти в Республіці Молдова та діє відповідно до всього відповідного законодавства.

  • Chisinau, Молдова

  Free International University of Moldova (ULIM) був заснований у 1992 році за рішенням уряду і акредитований Національною радою з питань академічного оцінювання та акредитації Республіки Молдова. На основі принципу „неприбутковість” ULIM діє відповідно до Конституції та законів, що регулюють систему вищої освіти в Республіці Молдова. Free International University of Moldova пропонує студентам можливість поєднувати теоретичні та практичні знання в мультидисциплінарному середовищі, готуючи їх до виходу на глобалізований ринок праці. Оскільки понад 30% студентського корпусу є міжнародним, університет інтенсивно бере участь у процесах інтернаціоналізації наших факультетів, пропонуючи 76 навчальних програм з чотирьох мов (румунської, російської, англійської та французької) на рівні бакалавра, магістра та доктора. Наш заклад надає якісні студентські послуги та засоби (університетський готель, сучасний зал для проживання, їдальні, кафетерії, клуби, дозвілля та спортивні споруди, бібліотека, лабораторії для комп’ютерів / ЗМІ, судова поліклініка тощо).