Keystone logo
Мехіко

Дослідження Право в Мехіко 2024

Навчання в Мехіко

Стати юристом в Мексика 'системи з вищою освітою тісно моделі системи слідують в США, зі студентами, потрібно, щоб заробити бакалавра ' и ступінь в області юриспруденції (LLB), перш ніж переходити на вчений ступінь права (LLM). Мексиканська бакалавр 'и ступінь називається "Licenciatura ", в той час як майстер ' и ступінь називається "Maestria ". Ліцензовані юристи в Мексиці завершили чотири або п'ять років професійну програму юридичної в акредитованому юридичній школі чи університеті (під назвою "Facultad де Derecho "). Студенти-юристи доручено в основних областях Мексики Цивільного кодексу, а також конституційного та кримінального права. Студенти, які бажають спеціалізуватися в певній галузі мексиканського закону не буде ніякої проблеми знайти свій потрібну програму закон як один Мехіко має більш ніж 35 юридичних шкіл, з містами Монтеррей і Гвадалахара пропонують додаткові університети закон, з якого можна вибирати.Вартість навчання Плата може варіюватися від одного навчального закладу до іншого. Стипендії та фінансова допомога може бути надана в залежності від університету "політики с. Можливості працевлаштування для юристів в Мексиці Юристи постійно попитом завдяки Мексика 'и зростанням економіки, зростання населення і зміна соціальної структури.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  316
 • Частка комунальних послуг

  19
 • Підписка на Інтернет

  27
 • Місцевий транспорт

  19

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Мехіко

Федеральний конституційний республіка, розташована на південному кордоні Сполучених Штатів, Мексика є одним з найбільших незалежних країн у світі, і вдома майже 115 млн чоловік. Світовий банк вважає Мексику, щоб мати рівнем доходу вище середнього через його величезних нафтових і срібних запасів і вражаючим валової продукції внутрішнього продукту в рух за допомогою недавно промислово економіки, яка міцно асоціюється з НАФТА. Мексика також має процвітаючу індустрію туризму і займає перше місце серед країн Північної та Південної Америки на Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Goldman Sachs прогнозує Мексика стане одним з найбільших економік світу 'и протягом 30 років на основі подальшого зростання її туризму і масло / металургійної промисловості. Мексика 'и уряд нагадує федеральну структуру Уряду США і складається з судових, виконавчих і законодавчих гілок, які контролюють 31 окремих штатів і федеральний округ.Президент Мексики демократично обраним і глава уряду і держави. Функціонування федерального уряду продиктовано керівних принципів, прийнятих в 1917 році зі створення та затвердження Політичної конституції Сполучених Мехіко Штатів. Мексика правова система «законна система Мексика 'и працює під кодом цивільного права, отриманого від статутів римського права і коди (Corpus Juris Цивіліс) спочатку розроблені імператора Юстиніана, а пізніше з поправками, внесеними наполеонівської (французька) Кодексу 1804 Мексика 'и Цивільного кодексу в значній мірі залежить від країни ' и соціальних норм і включає в себе майно, особисті, сімейні та договірні положення права.Розділена на чотири частини, Цивільний кодекс містить "Книги " називається: "Книга зобов'язань " (договірне право); "Книга осіб " (шлюб, розлучення, батьківство); "Книга активами " (рухоме і нерухоме майно нерухомості) і "Книга Нащадок 'и Estates " (заповіту, заповіту і заповіту питання).

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза для тимчасового проживання (Residente Temporal Estudiante)

Ціна та валюта

USD 30

Вартість оформлення студентської візи залежить від громадянства. Це може бути від 17 до 30 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином або постійним жителем Шенгенської зони, Великобританії, США, Канади чи Японії, або якщо у вас є дійсна віза в будь-яку з цих країн, вам не потрібна віза в Мексику, якщо метою вашого візиту є навчання, а також якщо тривалість вашого перебування не перевищує 180 днів.

Студенти, які походять з інших країн або збираються відвідати країну на період довший ніж 180 днів, повинні подати заявку на отримання студентської візи до Мексики.

Де можна подати заявку?

Консульська служба

Ви повинні особисто подати заяву на студентську візу для тимчасового проживання в консульському відділі, найближчому до вашого місця проживання.

Веб-сайт:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

Як оформити заявку?

Заявники повинні подавати документи на отримання візи особисто за попередньою домовленістю про співбесіду.

 1. Дійсний паспорт з принаймні 6 місяців після повернення.
 2. Оригінал листа про прийняття від школи/установи в Мексиці.
 3. Оригінал листа або довідки із зазначенням покриття витрат студента, включаючи повну стипендію, і якщо вони будуть проживати в приймаючій сім'ї, не забудьте додати посвідчення особи головного члена сім'ї. Якщо стипендія або витрати не включені, необхідно надати виписку з рахунку за останні 3 місяці.
 4. Для неповнолітніх – свідоцтво про народження студента, апостильоване належним чином.
 5. Іноземні студенти повинні надати підтвердження медичної страховки/страхування від нещасних випадків із міжнародним покриттям.
 6. Також потрібна медична довідка про стан здоров’я та відсутність у кандидата будь-якої з хвороб.
 7. Плата за оформлення візи.
 8. Заповнена анкета.
 9. Одна кольорова фотографія паспортного розміру з відкритим обличчям.

Після того, як заявники в’їдуть на територію Мексики, вони повинні протягом перших 30 календарних днів подати заяву до Національного інституту міграції для отримання карти проживання, яка підтверджує їх легальне перебування в країні та дозволяє їм залишатися в Мексиці.

Коли слід подавати заявку?

Мексиканську студентську візу можна оформити в середньому за 2 дні та може зайняти до 3 тижнів, залежно від громадянства заявника. Ви повинні подати заявку заздалегідь.

Термін дії студентської візи – один рік.

Час обробки

2 Days

Можливості роботи

Студенти не можуть працювати або займатися будь-якою оплачуваною діяльністю, перебуваючи на студентській візі в Мексиці.

Якщо студент був запрошений мексиканською компанією/установою для виконання прибуткової діяльності, мексиканська компанія/установа повинна запитати дозвіл на роботу в Національному інституті міграції в Мексиці (www.inm.gob.mx).

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Імміграційні органи можуть прийняти рішення про відмову у в’їзді в країну, якщо заявник перебуває під кримінальним провадженням або був засуджений за тяжкий злочин.