Малайзія

Найкращі університети для Право Програми в Малайзія 2024

Кількість установ: 118
  • Petaling Jaya, Малайзія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Малайзія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Малайзія

  З моменту свого заснування в 1983 році Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) був заснований Методистською радою з освіти. Наш кампус стратегічно розташований у центрі Куала-Лумпура.

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Ласкаво просимо до Sunway University, одного з провідних приватних університетів Малайзії, який є суворо некомерційною установою і присвячений якісній освіті, підтримці підприємництва та проведенню досліджень, зосереджених на ключових глобальних проблемах. Університет має 5-зірковий рейтинг «відмінно» урядом Малайзії (в останній оцінці Setara), і є одним із лише одинадцяти університетів Малайзії, яким було присвоєно спеціальний статус «Прем’єрний університет цифрових технологій». Ми тісно співпрацюємо з багатьма провідними міжнародними університетами, включаючи Гарвардський університет та університети Оксфорда та Кембриджа. Деякі професори з останнього проводять видатні візитні зустрічі, читаючи час від часу лекції для нашого університету та ширшої спільноти Sunway City через серію публічних лекцій Джеффрі Чеа, видатних спікерів. Вони названі на честь засновника Sunway City та університету Тана Шрі Джеффрі Чеа, який також є головою Sunway Group, одного з провідних промислових конгломератів Малайзії та розробників Sunway City. Ми маємо дуже тісні стосунки з Ланкастерським університетом у Великобританії, що дозволяє нашим студентам на багатьох програмах також претендувати на ступінь Ланкастера.

  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • Oman Online, Оман
  • + 7 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shah Alam, Малайзія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nilai, Малайзія

  Університетський коледж PJ Healthcare (KPJUC) (раніше відомий як PNC International College of Nursing and Health Sciences) є дочірньою компанією KPJ Healthcare Berhad, ключового приватного постачальника медичних послуг. Створена 1 квітня 1991 р. KPJUC з самого початку мала право, прогресивний та підприємницький вищий навчальний заклад з міжнародним баченням, ставлячи студентів до основи всього, що він робить.

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Наша подорож як Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) розпочалася в 1990 році в 6 одиницях 4-поверхових магазинів у Дамансарі в центрі міста, в Дамансарі Утама, Петалінг-Джая, очікуючи завершення нашого спеціально побудованого постійного містечка в Бандар-Утамі, нового та успішне містечко змішаного розвитку в Петалінг-Джая. Після переїзду до нашого постійного містечка KBU змінив свою назву на KBU International College. У 2015 році ми були переведені в університетський коледж і перейменовані в Перший міський університетський коледж (First City UC).

  • Ipoh, Малайзія

  Ми віримо, що люди володіють талантами, а також здібностями, і якщо їх виховувати, виховувати та навчати шляхом відкритого передавання знань будь-якої культури чи цивілізації у світі, вони зможуть зіграти певну роль у розвитку себе, суспільства та нації. Виходячи з цієї філософії, ми прагнемо випускати випускників-професіоналів та напівпрофесіоналів, які мають академічний досвід, високі етичні та моральні цінності.

  • Alor Gajah, Малайзія

  Логотип Kolej Universiti Agrosains (UCAM) натхненний трьома (3) листками, які символізують зрілість. Діапазон із трьох (3) кольорів, як правило, є поступовою зміною в процесі розробки.

  • Kampung Kuala Muda, Малайзія

  Як нішевий коледж, унікальний підхід MERITUS до освіти полягає в тому, щоб запропонувати практичну та ефективну суміш традиційного, сучасного та досвідченого навчання для забезпечення успіху. На відміну від інших коледжів, які орієнтовані лише на науковців, MERITUS прагне виробляти добре округлених випускників, здатних відповідати вимогам сучасних роботодавців, прищеплених чеснотами успіху та шуканих провідними організаціями після закінчення навчання.

  • Puchong, Малайзія

  За оцінкою Міністерства вищої освіти (MOHE) 5-зірковим (відмінним) університетом, МАЛАЙСЬКИЙ бінарний університет є одним із найбільш заснованих та найшанованіших університетів для менеджменту, ІТ та підприємницької освіти в Азії. Університет пропонує чудові програми на рівні докторів наук, магістрів та бакалаврів, які визнані на міжнародному рівні Асоціацією університетів Співдружності (ACU, Великобританія), Міжнародною асоціацією університетів (IAU, Франція), NARIC (Великобританія) та Малайзійським кваліфікаційним органом (MQA) .

  • Petaling Jaya, Малайзія

  Дух дарування завжди був у наших стінах. Ми розуміємо важливість передачі знань майбутнім поколінням - подібно до того, як наші співзасновники вперше передали свої знання про випічку місцевій громаді понад 40 років тому, ми зараз робимо те саме, і насправді, більше, підкріплене накопичення досвіду протягом десятиліть.

  • Ipoh, Малайзія

  Quest International University Perak (QIU) (DU021 (A)) - це приватний та всебічний університет під керівництвом досліджень, створений в малайзійському штаті Перак відповідно до Закону про вищі навчальні заклади 555. QIU розпочав свою діяльність у 2011 році і належить Глобальному інтегрованому навчанню Sdn Bhd (раніше відомий як Blair Education Services Sdn Bhd).

  • Kuantan, Малайзія

  У липні 2016 року Widad Business Group викупила університетський коледж Шахпутри, і тепер університет отримав назву Widad University College (DKU015 (C)). Відад означає любов, турботу та дружбу. Ім'я несе в собі характеристики бажання у лідерстві та незалежності.