Keystone logo
Колумбія

Дослідження Право в Колумбія 2024

Навчання в Колумбія

Заробіток диплом юриста в Колумбійському Колумбії, а також інших латиноамериканських країн робить спроби реформувати вищу навчального процесу, зробивши його простіше для студентів з низьким доходом, щоб отримати вищу освіту. Стати юристом в Колумбії включає в себе завершення ступінь бакалавра права (4 років). Ви можете завершити магістра права (LLM). Залежно від вашого спеціалізації, вам потрібно або не взяти планку іспит на заняття адвокатською діяльністю. Стажування, що складаються як мінімум одного року з юридичною фірмою чи індивідуальним консультантом іноді необхідно, перш студенти-юристи можуть приймати бар іспит. Багато юристів, що отримали ступінь в Колумбійському вибрати юридичну практику в Бразилії, де економічно процвітаючі міста Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро пропонують можливості, які Columbia не дає.Адвокати, що спеціалізуються в області корпоративного, бізнес і договірного права не буде ніякої проблеми знайти роботу в Бразилії, а сімейних і кримінальних адвокати мають тенденцію бути більш затребувані в Колумбії.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  173
 • Частка комунальних послуг

  24
 • Підписка на Інтернет

  23
 • Місцевий транспорт

  30

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  6
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  1

Про Колумбія

Колумбія є конституційна республіка, розташована на північному заході Південної Америки і межує з Тихого океану, Карибського моря, Перу, Бразилії і Венесуелі. "Середній " влада вважається, що мають 3-й за величиною економікою серед інших країн Південної Америки; Колумбія 'и уряд керується Конституцією поправками, внесеними в 1991 році і діє відповідно до принципів "поділу влади ". Глава уряду і держави президент Колумбії, який за підтримки Ради міністрів і віце-президента. Як і в структурі уряду США, Columbia має двопалатний Конгрес, Сенат і Палата представників. Верховний суд Колумбії панує над судової гілки влади і складається з 23 суддів, головуючий в камерах цивільного, трудового та кримінально-правові. Заснована в 2005 році, громадянське система правових процедур був застосований, підтримуючи змагальності (журі або суддя) процедури у всіх судах.Колумбія 'и Правова система Працюючи під зміненим Кримінального кодексу від 1938 спочатку включення принципів іспанським законодавством, правова система Колумбії має разючу подібність з США та Західної законів, які визначають злочину як правопорушення або кримінальних злочинів. Тим не менш, Колумбія 'и максимального строку позбавлення волі становить 24 років (за аналогією з скандинавських законів), незалежно від злочину. Смертна кара в Колумбії була скасована більше 100 років тому. Розділені на декілька судових округів, що містять вищі суди, які під головуванням принаймні трьох суддів, Колумбія 'и муніципалітети знаходяться під контролем спеціалізованих неповнолітніх та окружних судів, що використовують "Прокуратура " адвокатам представляти людей, в ході судового розгляду.

Вимоги щодо візи

 • Міграційна віза категорії 9 (віза М-9) - заміна старої візи ТП-3 від 15 грудня 2017 року.
 • Якщо ваш курс триває менше 6 місяців, ви можете скористатися туристичною візою.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Міграційна віза категорії 9 (віза М-9); Туристична віза

Ціна та валюта

Вартість візи буде залежати від вашої національності. Для заявників із США вартість студентської візи M-9 становить 67 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Щоб отримати студентську візу до Колумбії, ви повинні вступити до кваліфікованого навчального закладу в Колумбії з інтенсивністю занять не менше 10 годин на тиждень.

Усі університети вимагають від вас мати студентську візу, якщо ви вступаєте на курс на 3 місяці або довше.

Громадянам кількох країн, включаючи Австралію, Канаду, Францію, Німеччину, Сполучене Королівство та Сполучені Штати, не потрібна віза для в’їзду в Колумбію в якості туриста на термін до 90 днів. Колумбійська «туристична» віза не є офіційною візою. Це просто штамп у паспорті. Крім того, «туристичну» візу можна продовжити на 90 днів у будь-якому офісі Migración Colombia в країні. Якщо ви навчаєтеся в неакредитованій школі протягом періоду, меншого ніж 180 днів, ви можете зробити це за звичайним туристичним дозволом (PIP-5) і вам не потрібно подавати заяву на візу.

Де можна подати заявку?

Консульство Колумбії або онлайн

Ви можете подати заявку на отримання колумбійської студентської візи в колумбійському консульстві або онлайн.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Якщо ви подаєте заявку онлайн, вам знадобиться наступне:

 • Ксерокопія першої сторінки вашого дійсного паспорта з особистими даними.
 • Ксерокопія сторінки вашого паспорта з останнім штампом про в’їзд або виїзд з Колумбії.
 • Якщо у вас була колумбійська віза, ксерокопія цієї візи.
 • Фотокопія реєстраційної форми університету, підписана посадовою особою школи.
 • Сертифікат або документ зі школи про те, що розклад уроків становить мінімум десять (10) годин на тиждень.
 • Фотокопія «довідки про існування та законного представництва» з університету.
 • Дозвіл батьків і призначення особи, відповідальної за студента під час його/її перебування в Колумбії, завірений колумбійським нотаріусом або консулом у випадку неповнолітніх.
 • Лист (іспанською) від особи, яка несе економічну відповідальність за студента, що гарантує витрати студента та документи, що підтверджують економічну платоспроможність. Якщо ви студент, у листі має бути зазначено, що ви несете фінансову відповідальність за себе під час перебування в Колумбії. Щоб підтвердити «економічну платоспроможність», ви можете використати банківську «довідку», яка показує, що середній баланс за останні шість місяців у 10 разів перевищує законодавчу мінімальну заробітну плату в Колумбії або 7 812 420 песо (2 605 доларів США за обмінним курсом 3 000 песо за долар США) у 2018 р. І ця довідка повинна бути нотаріально завірена та перекладена. Або ви можете надати виписки з банківського рахунку за шість місяців без необхідності перекладу. Також можна використовувати виписки з кредитної картки, які показують достатній доступний баланс.
 • Фото обличчя в паспортному стилі з білим фоном, розміром 3 см у ширину х 4 см у висоту, максимальний розмір файлу jpg 300 Кб для онлайн-заявки.

Якщо ваше консульство не дозволяє вам подати заявку онлайн, віднесіть документи, згадані вище, до консульства під час зустрічі та виконайте вказаний процес.​ Якщо ви подаєте заявку особисто, агент поставить вам запитання, заповніть онлайн-додаток для вас, відскануйте всі ваші документи та поверніть їх вам, а також сфотографуйте за допомогою цифрової камери.

Отримавши електронну візу, ви повинні звернутися до колумбійського консульства, щоб поставити штамп у вашому паспорті.

Після успішного отримання колумбійської студентської візи у вас буде максимум 15 днів, щоб зареєструвати свою візу в Migración Colombia, щоб отримати Cedula de Extranjeria (колумбійське посвідчення особи для іноземців). Це необхідно зробити особисто.

Коли слід подавати заявку?

Тривалість отримання колумбійської студентської візи залежить від тривалості вашого запланованого навчання та може становити до трьох років.

Час обробки

Можливості роботи

Зі студентською візою M-9 ви не маєте права працювати в Колумбії.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.