Keystone logo
Китай

Дослідження Право в Китай 2024

Навчання в Китай

Юридична освіта в Китаї університети пропонують три роки права програм в Китаї. Після закінчення школи, студент потребує двох або більше років досвіду роботи в юридичній сфері, перш ніж вони мають право складати іспит, що пропонується тільки два рази на рік. Після успішного завершення цих вимог, студент може звернутися за адвоката 'и ліцензії та юридична практика в Китаї. Тим не менше, всі, хто працює в прокурором або суддею протягом не менше трьох років можна взяти бар іспиту та стати кваліфікованим юристом. Іншими словами, стати юристом в Китаї не обов'язково вимагає вищу освіту. Вартість навчання Багато іноземних студентів вибирають для отримання ступеня в Китаї через витрати на низькій вартості навчання. Вартість навчання на програмі бакалаврату в три або чотири роки, між 11 000 і 40 000 юанів ($ 2000 до $ 6000 доларів США). Випускник програми Поштові не набагато вище, і мають середню вартість 25 000 до 30 000 юанів.Ще раз, вона може варіюватися від однієї школи до іншої.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  325
 • Частка комунальних послуг

  17
 • Підписка на Інтернет

  11
 • Місцевий транспорт

  26

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  0.9

Про Китай

Люди 'Китайської Народної Республіки приймає більше людей, ніж будь-яка інша країна в світі, з населенням 1,4 мільярда чоловік. На додаток до того, світ 'и друга за величиною економіка, Китай також є найбільшим експортером / імпортером товарів і був членом Організації Об'єднаних Націй з 1971 року Хоча Китай зосередився на більш капіталістичних, ринкових реформ, орієнтованих на з 1980 року студенти, які вибирають для вивчення права в Китаї не повинні зіткнутися з проблемами, що багато китайські громадяни регулярно займатися в результаті урядового контролю. Китай 'и Правова система Судова система Люди ' Китайської Народної Республіки є складним і складається в основному з Верховний Люди 'и "прокуратура ", люди ' и прокуратур, люди 'и суди та Верховний Люди ' и суд. Відповідно до статті 129 Конституції Китаю, прокуратура є "державний орган правовий нагляд " і, здається, схожий на положенні, представленому на U.С. прокурор. Тим не менш, китайський прокуратура має право, що виходить за рамки просто розслідування і порушення судового розгляду і дозволяє за нагляд і виконання судів і судових рішень, а також операції китайських в'язницях. Через Китаю 'обширних сільських районах з їх судова система має ієрархічну що основні Люди ' Суди з утримуйте більше 3000 суден в кожному повіті, які поділяються на більш ніж 15000 дрібних сутностей, званих "люди 'и трибунали " , Ці трибунали можуть бути знайдені в селах і містах, що прикрашають китайську село. Крім того, ряд спеціалізованих судів в сотні, причому кожен з цих судів, які займаються питаннями лісів, морських проблем, залізничного транспорту та PLA (Люди 'и-визвольної армії). Правова система Китаю 'и відрізняється найбільш помітно в тому, що вони не дотримуються концепції прецедентного права.Замість цього, в більшості випадків судові не пов'язані з іншими судами 'рішення і може представити свої власні унікальні рішення. Деякі люди 'и суддів Суду може спробувати слідувати раніше встановлені юридичні інтерпретації, але це повністю залежить від судді ' и переконань щодо прецедентного права. Китайські злочинні закони диктують, що реформування, а позбавлення волі рецидивістів є кращим, і включає в себе винесення вироку винним злочинців до навичок, освітою та трудового навчання, як описано в зміненому Кримінально-Уложення 1997 року.

Вимоги щодо візи

 • Віза X1 - видається тим, хто їде до Китаю на навчання на термін більше 6 місяців.
 • Віза X2 - видається тим, хто їде в Китай на навчання на термін менше 6 місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (віза X1; віза X2)

Ціна та валюта

Плата за подачу студентської візи залежить від вашого громадянства, кількості необхідних в’їздів, країни, у якій ви подаєте заяву, і того, чи хочете ви отримати експрес-послуги. Комісія може становити від 30 до 150 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Будь-який іноземний студент, який має намір навчатися в Китаї, повинен буде отримати китайську студентську візу (віза X). Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу в визнаний навчальний заклад Китаю.

Де можна подати заявку?

Посольство чи консульство Китаю чи дипломатична місія Китаю

Ви можете подати анкету на візу в посольстві або консульстві Китаю або в дипломатичній місії Китаю у вашій країні. Якщо ви не можете прийти особисто для подання, ви можете надіслати його через туристичне агентство або візове агентство для подання від вашого імені. Пам’ятайте, що заявки, надіслані поштою, не приймаються більшістю посольств і консульств Китаю.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Ви можете завантажити візову форму тут: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. Уважно та акуратно заповніть візову анкету на своєму комп’ютері. Роздрукуйте заповнену анкету та підпишіть її. Пам’ятайте, що роздруківка форми заявки є важливою, оскільки написані від руки форми неприйнятні. Зауважте, що зміни або виправлення в друкованій формі не допускаються.

До посольства чи консульства Китаю необхідно надати наступні документи:

 1. Оригінал паспорта, дійсний щонайменше шість місяців, і порожні сторінки для візи, а також фотокопія сторінки з даними паспорта та сторінки з фотографією, якщо вона є окремою.
 2. Одна заповнена візова анкета з нещодавно зробленою кольоровою фотографією на паспорт (без голови, анфас) на світлому фоні.
 3. Доказ законного перебування або статусу проживання (стосується тих, хто не подає заяву на отримання візи в країні свого громадянства)
 4. Оригінал і фотокопія листа про вступ, виданого школою чи іншими установами в Китаї.
 5. Оригінал і фотокопія «Заявки на візу для навчання в Китаї» (форма JW201 або форма JW202).

Після прибуття: власники віз X1 повинні зареєструватися в місцевому Бюро громадської безпеки (PSB) протягом 30 днів після прибуття до Китаю та подати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання в Китаї в місцевому PSB. Власники X2 повинні залишатися в Китаї протягом періоду, зазначеного у візі, і їм не потрібно подавати заяву на отримання дозволу на тимчасове проживання.

Коли слід подавати заявку?

Подайте заявку на отримання студентської візи принаймні за кілька тижнів до запланованої дати поїздки, щоб мати достатньо часу для завершення процедури подачі заявки вчасно, щоб ви могли приєднатися до курсу. Стандартний термін обробки - 4 робочих дні. Якщо ви хочете отримати візу раніше, за додаткову плату доступні експрес-послуги та термінові послуги.

Віза X1 зазвичай видається для багаторазових в'їздів з терміном дії до 5 років. Віза X2, як правило, видається на один в'їзд з терміном дії до 6 місяців.

Час обробки

4 Days

Можливості роботи

Іноземним студентам дозволяється підробляти в Китаї. Університет повинен видати лист-згоду; підрозділ/компанія, яка наймає персонал, має видати Сертифікат; поліцейська дільниця поставить на вашій візі позначку «Part-time-work; Part-time-study».

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Ось кілька важливих речей, яких не слід робити, подаючи заявку на студентську візу в Китай:

 • Не намагайтеся подати анкету на студентську візу, надіславши її поштою, оскільки вона не буде прийнята.
 • Не пред'являйте фальшиві документи для отримання студентської візи.
 • Не приховуйте та не спотворюйте факти у заяві на отримання візи.