Катар

Найкращі університети для Право Програми в Катар 2023

Кількість установ: 17
  • Al Jazirah Al Hamra, Сполучені Арабські Емірати
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 8 Більше

  Ascencia Business School надає студентам можливість вивчати міжнародні університетські програми під час проживання в ОАЕ. Наша головна мета-надати всім нашим студентам якісну, економічно вигідну освіту, і ми пишаємося тим, що підтримуємо найвищі академічні стандарти. Ascencia Business School місцевий ринок та має величезний досвід управління освітою з 2006 року. Ми дослідили ринок Близького Сходу та знайшли шляхи успішного продажу повністю акредитованої, затвердженої та визнаної навчальної програми. Наші курси проводяться західними кваліфікованими викладачами, які мають ступінь доктора філософії та залучаються від науковців та мають відповідний промисловий досвід.

  • Manchester, Великобританія
  • Budapest, Угорщина
  • + 62 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Doha, Катар

  Міжнародний університетський коледж Аль-Райяна (ARIU) є наступником першого приватного університету в державі Катар, який відкрився у вересні 2000 року і вже більше 20 років спеціалізується на наданні дипломів, пов’язаних з бізнесом, у сфері туризму, гостинності та міжнародного бізнесу. . Протягом цього періоду університет працював під егідою Al Rayyan International Education (ARIE) та NHL Stenden University of Applied Sciences у Нідерландах. З вересня 2021 року заклад відкриває нову захоплюючу сторінку свого існування та вступає в стратегічне партнерство з Університетом Дербі у Великобританії. Завдяки цьому партнерству ARIU запропонує акредитовані Великобританією бакалаврські та аспірантури, міжнародний менеджмент гостинності, міжнародний менеджмент туризму та менеджмент міжнародного бізнесу. ARIU у партнерстві з Університетом Дербі продовжить свою спадщину як передового вищого навчального закладу та головного постачальника університетської освіти в Катарі, регіоні GCC та за кордоном. ARIU дуже добре розташований, щоб надати студентам чудові можливості для навчання та розвитку кар'єри. Його розташування в жвавому місті Доха та регіоні GCC є життєво важливим для ідентичності та успіху закладу як школи.

  • Doha, Катар

  Qatar Finance And Business Academy спеціалізується на навчанні та розвитку сектору фінансових послуг. Ми вважаємо, що така інвестиція є ключовою стратегією підтримки сучасної, орієнтованої на послуги, економіки, заснованої на знаннях.

  • Al Rayyan Municipality, Катар

  Студенти, викладачі, співробітники північно-західного Катару представляють майже 60 національностей. Наші випускники приєднуються до зростаючої мережі творчих, заповзятливих випускників Північно-Західного Катара, а також десятків тисяч випускників Північно-Західного регіону, які займають керівні та творчі ролі по всьому світу.

  • Doha, Катар

  Коледж Північної Атлантики – Катар (CNA-Q) був створений для досягнення амбітних та далекоглядних цілей Катарського національного бачення (QNV) 2030. CNA-Q – це партнерство між штатом Катар та коледжем Північної Атлантики в Канаді. .

  • Al Rayyan Municipality, Катар

  Вже більше століття Університет Карнегі Меллона кидає виклик допитливим і пристрасним уявити і виконати важливу роботу. Карнегі Меллон, приватний, високопоставлений та глобальний університет, влаштовує власний курс із програмами, які надихають на творчі здібності та співпрацю.

  • Baaya, Катар

  «Пустельна троянда» - це назва, схожа на троянди утворення кристалічних скупчень, знайдених у посушливих регіонах пустелі Катару. Гарний, складний дизайн пустельної троянди дає «пелюстки», які розкриваються віялом у випромінюючих сплощених кришталевих скупченнях. Це складне природне явище стало культурною іконою в Катарі, країні, де плекають мистецтво та дизайн. Подібно пустельній троянді, кожен студент Катарського університету в Катарі унікальний. Наші студенти є центральним центром усього, що ми робимо, і є стрижнем унікально переплетеного набору цілей та пріоритетів, які будуть направляти наше зростання протягом наступних п’яти років.

  • Doha, Катар

  В рамках значних національних інвестицій у розвиток людини та часткове виконання освітніх цілей, сформульованих у Катарському національному баченні 2030, Міністерство освіти та вищої освіти в штаті Катар створило Катарський громадський коледж (CCQ). Метою CCQ є надання різноманітного спектру освітніх можливостей, які включають: 2-річні академічні програми, які готують студентів до переходу в чотирирічні університети, 2 + 2 академічні програми, а також 2-річні програми, орієнтовані на кар'єру, для задоволення країни критичні потреби в робочій силі та робочій силі.

  • Amman, Йорданія
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • + 6 Більше

  Divan International 18 ????? ????. ?? ???????????? ?? ??????????? ????????? - ??, ??????, ???????? ???????? ??????????? ??????????? ??????, ????????, ???????? ?? ?????????, ?????? ?????? ????? ??????????? ???????? ??? ?????? ? ????????? ????? ?? ?????? ?????.

  • Al Khobar, Саудівська Аравія
  • Riyadh, Саудівська Аравія
  • + 6 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Doha, Катар

  Університет Джорджтауна в Катарі (GU-Q) є додатковим розташуванням Джорджтаунського університету, що базується в освітньому місті Дохи. Університет пропонує чотирирічну бакалаврську програму з міжнародних відносин, яка веде до ступеня бакалавра наук з зовнішньої служби (BSFS). Студенти мають можливість вибрати одну з чотирьох спеціальностей та один з трьох сертифікатів.

  • Doha, Катар

  З осені 2003 року Texas A&M University at Qatar пропонує ступінь бакалавра наук у галузі хімічної інженерії, електротехніки, машинобудування та нафтової інженерії. Texas A&M в Катарі також пропонує два дипломи магістра з хімічної інженерії з осені 2011 року: магістра наук (MS) та магістра інженерії (M.Eng.). На додаток до інженерних курсів, Texas A&M в Катарі забезпечує навчання з природничих, математичних, гуманітарних та гуманітарних наук. Навчальний план, який пропонується в Texas A&M в Катарі, ідентичний тим, що пропонуються в головному кампусі в Коледж-Стейшн, штат Техас. Курси викладаються англійською мовою та в умовах спільного навчання. Репутація досконалої компанії така ж сама, як і прагнення до підготовки інженерів, які мають очолити наступне покоління інженерії в усьому світі.

  • Derby, Великобританія
  • Doha, Катар

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Doha, Катар

  HEC Paris приєдналася до Катарського фонду у червні 2010 року, запровадивши програми освіти та науково-дослідницьку діяльність світового рівня у Доху та регіон. Це перший європейський партнер у Місті освіти.