Канада

Найкращі університети для Право Програми в Канада 2023

Кількість установ: 295
  • Kitchener, Канада
  • Waterloo, Канада
  • + 6 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Канада
  • Toronto, Канада
  • + 8 Більше

  Об’єднання Eurocentres і Bayswater являє собою нову еру в міжнародній освіті. Наш спільний досвід є потужним центром сучасного міжнародного освітнього сектора. Ми зацікавлені в зростанні спільнот глобальних мислителів і дослідників удома та за кордоном – незалежно від їх історії. Ми заснували Bayswater Education, тому що хочемо, щоб молоді люди з усіх верств суспільства отримували задоволення від відкриття нових культур, нових смаків і вивчення того, що існує. Ми думаємо про них як про глобальних духів, як і про себе.

  • Guelph, Канада
  • Ridgetown, Канада

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bordeaux, Франція
  • Lyon, Франція
  • + 5 Більше

  З моменту заснування в 1993 році ESMA пропонує навчання в циклі CG Animation & FX, який постійно розвивається в тісній співпраці з професіоналами анімації, які підтримують нас щороку. Ця навчальна програма, еквівалентна французькому рівню Bac + 5 (RNCP рівень 7), тепер визнана на міжнародному рівні професійним світом і підтримується найбільшими іменами в анімації. Відкрийте для себе цей курс, який пропонується в наших кампусах у Бордо, Ліоні, Монпельє, Нанті, Ренні та Тулузі, а також у Монреалі, Канада. Англомовна версія навчання доступна в кампусах Ліона та Монпельє.

  • Lac la Biche, Канада
  • Boyle, Канада
  • + 4 Більше

  Досліджуйте безмежні можливості та можливості, навчаючись у прекрасній північно-східній Альберті, Канада. З великою кількістю красивих озер, бореальних лісів, великою кількістю фауни та флори, це природне середовище, схоже на парк, незабаром залишить на вас незабутнє враження. Кожен із наших кампусів розташований в унікальних містах з дивовижними історіями та багатою різноманітною історією, які чекають на вивчення.

  • Toronto, Канада

  Школа безперервного навчання Університету Торонто (UofT SCS) надає підтримку дорослим учням за допомогою професійно розроблених курсів, які не пов’язані з отриманням ступеню, які проводяться на заняттях та в Інтернеті викладачами-експертами, які є визнаними лідерами у своїх галузях. Будучи невід’ємною частиною університету, SCS живиться інтелектуальною життєздатністю UofT і високими стандартами викладання та навчання.

  • Madison, США
  • Teaneck, США
  • + 3 Більше

  Найбільший приватний університет Нью-Джерсі, FDU, є некомерційним, неконфесійним закладом із кількома кампусами. Заснований у 1942 році, FDU отримав чотирирічний статус у 1948 році та затверджений як університет у 1956 році. Університет пропонує понад 100 програм бакалаврату та магістра, включаючи докторські програми з фармації, медсестринської практики, клінічної психології та шкільної психології; і бізнес-школа, акредитована AACSB. Програми здобуття ступеня пропонуються у двох кампусах Нью-Джерсі та у двох місцях FDU за межами США: Wroxton College, Оксфордшир в Англії, та Ванкуверський кампус, Британська Колумбія, Канада.

  • Olds, Канада

  З моменту свого заснування як школи сільського господарства та домогосподарства Olds College розширив свої пропозиції програм і з роками став пропонувати більше програм, орієнтованих на кар’єру. Курси кулінарії та шиття перетворилися на нашу відому програму «Мода», курси машинобудування перетворилися на програми «Сільськогосподарська та важка механіка», а навички ведення сільського господарства — на наші програми «Управління сільським господарством» і «Садівництво».

  • Winnipeg, Канада

  Університетський коледж Бута, розташований у Вінніпезі, Манітоба, Канада, є християнським навчальним закладом, що бере свій початок у 156-річній історії Армії Спасіння, спрямованої на задоволення потреб найуразливіших верств суспільства. Глибоко віддані соціальній справедливості, ми поєднуємо християнську віру та сувору науку з пристрастю до служіння. Наш підхід до навчання базується на академічній досконалості та ґрунтується на баченні надії, соціальної справедливості та милосердя для всіх.

  • Paris, Франція
  • Montreal, Канада

  Створена в 1972 році великими гравцями в сфері нерухомості, група ESPI – заснована в асоціативному статусі (Закон 1901 року) – є приватним вищим навчальним закладом, чиї кваліфікації визнаються державним рівнем 6 (Bac + 3) і рівнем 7 (Bac + 5). ), або шкільні дипломи та зареєстровані в Національному каталозі професійних сертифікатів (RNCP), з циклом бакалавра та професійним магістерським циклом (6 спеціалізацій). 50 років існування дозволили Групі вкоренитися в усіх сферах нерухомості. Сьогодні наші студенти розкидані по кампусах Парижа, Нанта, Марселя, Бордо, Ліона та Монпельє.

  • Toronto, Канада

  Юридична школа Osgoode Hall, заснована в 1889 році, є однією з найбільших і найавторитетніших юридичних шкіл Канади. Школа права Osgoode Hall має давню традицію бути в центрі впливових та інноваційних юридичних досліджень і думок. Підготувавши найяскравіших юристів, Osgoode продовжує пишатися своєю академічною досконалістю та своїм прогресивним баченням юридичної професії. Випускники Osgoode включають практикуючих юристів і вчених-правознавців, бізнес-лідерів і законодавців, громадських активістів і суддів Верховного суду. Застосовуючи свої юридичні таланти в широкому діапазоні ролей і організацій, вони пишаються спадщиною, підсумованою в історичному гаслі нашої школи: через закон до справедливості.

  • London, Канада

  Заснований у 1954 році Університетський коледж Королівського університету при Західному університеті є католицьким гуманітарним університетським коледжем, який є філією великого університету світового класу. Студенти King's насолоджуються «Найкращим з обох світів» - навчанням у невеликих класах під керівництвом видатних викладачів у невеликому, красивому кампусі, насолоджуючись досвідом перебування у всеосяжному університеті. Студенти Королівського університету мають повний доступ до всіх можливостей і послуг Західного університету та закінчують університет із західним ступенем.

  • Montreal, Канада

  У Kensley College ми твердо віримо, що освіта є єдиним ключем до відкриття неймовірних можливостей. Ми прагнемо дати кожному студенту можливість реалізувати свої мрії та царювати у їхньому майбутньому. Протягом багатьох років ми вірили в своє коріння, щоб визначити пристрасть студента!

  • Toronto, Канада

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Montreal, Канада

  Musitechnic був заснований у 1987 році в Монреалі відомим музикантом, композитором і автором пісень Жилем Валікеттом. Він був переконаний, що технології (особливо комп’ютери) стануть центральним елементом виробництва аудіо та музичної індустрії, аж до створення першого диплома, визнаного Міністерством освіти та вищої освіти, повністю присвяченого комп’ютерному звуковому дизайну. Це було задовго до того, як усі зрозуміли, що таке комп’ютерна миша, MP3 чи навіть Інтернет.