Keystone logo
Канада

Дослідження Право в Канада 2024

Навчання в Канада

Що таке вищу юридичну освіту в Канаді? Щоб стати адвокатом в Канаді, люди повинні надходити в належних освітніх форматів і працювати через ряд програм, поки бажаний рівень освіти не виходить. У більшості випадків, ступінь закон в Канаді займе близько чотирьох років, щоб завершити в університетській програмі. Вам також потрібно буде отримати, як мінімум ступінь бакалавра юридичних наук і він повинен прийти зі школи права, які 'и визнаною. Навчальний процес Закон один, який заснований на отриманні професійної підготовки для практичного використання. Студенти повинні будуть сидіти протягом тесту LSAT, тест, який забезпечує студент має повне розуміння компонентів канадським законодавством для того, щоб працювати в цій галузі. Вища освіта в Канаді Для тих, хто бажає отримати вищу юридичну освіту в Канаді, гарною новиною є те, що можна зробити. Є багато шкіл канадського законодавства і більшість з них дозволяють іноземним студентам для реєстрації.Перш ніж розглядати це, хоча, люди повинні зосередитися на тому, що ви 'дізнаєтеся. По-перше, є конкуренція, щоб потрапити в шановних юридичних шкіл в Канаді. З цієї причини, люди повинні будуть мати точку середньому високоякісного і проявити себе як гідний вибір для кращих шкіл. ОСТАННІЙ є стандартизований тест, приймається вимірювати деякі навички, які необхідні для студентів є в цілях укладення юридичній школі. Це часто еталоном для визначення, якщо студент має бути розглянутий. Участь у громадському житті, особисті заяви, і досвід роботи можуть сприяти створенню чи ні школи будуть приймати студентів.Після того, як студент вчинив, він або вона буде виконати чотири роки навчання в будь-якому з країни 'и численні школи права, деякі з них включають Університету Макгілла, Університет Монреаля, Університет Манітоби, Університет Британської Колумбії, і Королева 'и університету, всі з яких мають спеціальні юридичні школи, називається юридичний факультет. Студенти будуть доучуватися в юридичній школі, досягнення всю необхідну кредит, щоб передати вимогам школи. Потім, він або вона повинен буде сидіти за іспит бар. Це закон тест дуже важко вводити Канадської асоціацією адвокатів. Вона також вимагає перевірки анкетних даних. Студенти повинні пройти цей тест, щоб мати ліцензію на практику в країні. Дивлячись на майбутнє права в країні, є зростаюча потреба в добре освічених і відданих адвокатів в країні.Для тих іноземних студентів, що бажають поступити в цьому типі школи, гарною новиною є те, що існує безліч варіантів програми доступні. Важливо отримати студентську візу для вступу на ці програми, але сам університет може допомогти студенту для досягнення цих необхідних документів.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  624
 • Частка комунальних послуг

  47
 • Підписка на Інтернет

  58
 • Місцевий транспорт

  67

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  10
 • Пінта місцевого пива

  5

Про Канада

Канада велика країна, що 'и сучасний в більшості аспектів повсякденного життя. Країна, друга за величиною в області у світі, межує на півдні Сполучених Штатів. В якості одного з найбагатших країн у світі, площа, мабуть, один з найбільш інтригуючих варіантів для тих, хто бажає займатися юридичною практикою в сучасному різноманітної країні. Канада, виступаючи Англійський і французький країна, пропонує багато можливостей для отримання освіти мандрівників, які бажають розширити свої горизонти і досягти своїх юридичну освіту. Істотні факти про Канаду - столиця Канади Оттава, розташований в провінції Онтаріо. - У Канаді дві офіційні мови - англійська та французька. Майже 60 відсотків канадців говорять англійською мовою, а 20 відсотків говорять французькою. Інші мови зазвичай говорять в Канаді через свою високу полікультурного розмаїття, кантонском, німецька, Пенджаб і італійський.- Правова система в Квебеку заснована на системі цивільного права, підтримуваних французьким законодавством; Решта Канади дотримується англійській системі загального права. - Канада містить близько двох мільйонів озер, які охоплює близько восьми відсотків від загального обсягу суші. - Кленовий лист є Канада 'и національний символ і на видному місці в країні ' и прапора. - Королівська канадська кінна поліція (у просторіччі званий "The кінної ") є національні і федеральні поліцейські сили, які, як відомо для верхової їзди, оформлені коней, як вони патрулюють районах Канади. Що таке правової системи в Канаді? Канадський правова система була побудована на британській системі загального права. Так Канада колись був колонією Англії, багато з впливів цього терміну присутні в різноманітну систему Канада 'и права. Це бі-юрисдикційної системи і є компоненти державного і приватного цього Закону.Федеральний уряд має юрисдикцію щодо конкретних галузей права, тоді як більшість законів, які постраждали від правил провінції. Країна 'и Конституція є вищим законом. Канада має парламент, як і те, що є у Великобританії. Існує апеляційний процес також присутні.

Вимоги щодо візи

Щоб навчатися в Канаді довше 6 місяців, вам потрібно отримати канадський дозвіл на навчання, який служить канадською студентською візою на час вашого перебування.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Дозвіл на навчання в Канаді

Ціна та валюта

CAD 150

Хто може подати заяву на візу?

Більшість іноземних громадян повинні подати заяву на отримання дозволу на навчання. Отриманий дозвіл на навчання дозволяє іноземному громадянину навчатися в Канаді в затвердженому інституті протягом зазначеного курсу або програми. У деяких випадках вам не потрібен дозвіл на навчання, щоб відвідувати школу в Канаді:

 1. Якщо курс або програма, яку ви збираєтеся вивчати, триває менше 6 місяців.
 2. Якщо ви є членом родини або співробітником іноземного представника в Канаді.
 3. Якщо ви є членом іноземних збройних сил. Однак для польоту до Канади вам все одно знадобиться електронний дозвіл на подорож (eTA).

Де можна подати заявку?

Онлайн/паперова заявка

Ви можете подати заявку на отримання дозволу на навчання в Канаді онлайн або за допомогою паперової заявки, яку можна отримати на веб-сайті Міністерства громадянства та імміграції Канади (CIC).

Веб-сайт:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Як оформити заявку?

1. Ви повинні спочатку отримати стандартизований лист про прийняття від визнаного постачальника вищої освіти.

2. Наступним етапом є отримання пакету заявок на канадську студентську візу на веб-сайті CIC (http://www.cic.gc.ca), або звернувшись до місцевого візового відділу, або до посольства чи консульства Канади у вашому домі. країна.

3. Щоб отримати пакет заявок, вам потрібно буде відповісти на кілька запитань про себе на веб-сайті CIC. Ці запитання визначатимуть, чи маєте ви право подати заявку онлайн на канадський студентський дозвіл, і які документи вам потрібно буде надати. Якщо вас визнають відповідним, ви отримаєте особистий код контрольного списку, дійсний протягом 60 днів, який вам знадобиться, щоб подати заявку онлайн. Обов’язково роздрукуйте сторінку з вашим кодом для подальшого використання. Сторінка також міститиме посібник із подання заявки, приблизну суму плати за навчання, перелік документів, які вам потрібно буде надати разом із заявкою, і вказівки щодо ваших наступних кроків.

4. Коли ви будете готові подати заявку, створіть обліковий запис MyCIC, де ви введете свій особистий код контрольного списку. Після цього ви отримаєте контрольний список особистих документів, який дозволить вам завантажити та надіслати документи до CIC.

5. Коли ви підготуєте документи та форму заявки та сплатите внески, ви можете подати заповнену заявку до CIC.

6. Деяким заявникам, можливо, доведеться пройти співбесіду в місцевому візовому відділенні.

7. Коли вашу заявку буде схвалено, ви отримаєте рекомендаційний лист, а студенти з країн, які вимагають електронного дозволу на подорож (eTA) та/або візи для тимчасового проживання, отримають їх, якщо це необхідно. eTA буде пов’язано з вашим паспортом. Важливо, щоб ви подорожували з тим паспортом, який використовували під час подання заяви на дозвіл на навчання. eTA буде дійсним протягом п’яти років або до закінчення терміну дії вашого паспорта, залежно від того, що настане раніше.

8. Подайте їх разом зі своїм паспортом, підтвердженням своїх фінансів і листом про згоду (а також будь-якими іншими документами, які вам порадили взяти) до Агентства прикордонної служби Канади (CBSA) у Канаді, яке потім видасть ваш канадський дозвіл на навчання та доступ до Канади. Необхідні документи для студентської візи в Канаду включають:

 • Заповнена анкета;
 • Оригінал листа про зарахування з університету;
 • Дійсний паспорт/проїзний документ, який також дозволяє повернутися до вашої країни. Якщо ви живете в США, це не обов'язково;
 • Дві останні фотографії паспортного розміру із зазначенням імені та дати народження на звороті;
 • Підтвердження фінансової підтримки під час вашого навчання, яка включає: плату за навчання + 833 CAD/місяць (для всіх провінцій, крім Квебеку) або плату за навчання + 917 CAD/місяць (Квебек);
 • Лист-роз'яснення;
 • Якщо ви маєте намір навчатися в Квебеку, вам також знадобиться Certificat d'acceptation du Québec, англійський та французький переклад вашого документа, заява від перекладача та завірена копія оригіналу документів;
 • Доказ того, що ви сплатили збір за дозвіл на навчання (150 CAD).

Коли слід подавати заявку?

Час обробки різний. Це залежить від типу заявки, яку ви подаєте, і місця її обробки. Паперові заявки зазвичай тривають приблизно вдвічі довше, ніж онлайн-заявки. Завжди рекомендується перевіряти час обробки заздалегідь: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Отримавши канадський дозвіл на навчання, ви можете подати заявку на його продовження в межах Канади, якщо вирішите продовжити навчання.

Час обробки

Можливості роботи

Ви можете працювати на кампусі або за його межами до 20 годин під час університетських семестрів і повний робочий день під час перерв, таких як зимові чи літні канікули, без необхідності отримання дозволу на роботу. Щоб отримати кваліфікацію, ви повинні мати дійсний дозвіл на навчання та бути студентом денної форми навчання. Вам також знадобиться номер соціального страхування (SIN) від Служби Канади, щоб працювати в Канаді або отримувати пільги та послуги за державними програмами. Ваш дозвіл на навчання стане недійсним через 90 днів після завершення програми навчання, тому вам потрібно буде отримати дозвіл на роботу після закінчення навчання, якщо ви хочете залишитися в Канаді після навчання та шукати роботу. Це дійсне протягом трьох років.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

У канадській студентській візі може бути відмовлено, якщо візовий офіцер підозрює, що мета заявника при поїздці до Канади була неправильно представлена – якщо курс навчання не був справжньою причиною, по якій особа подала заявку. Ще більш ймовірно, що наданого підтвердження коштів може бути недостатньо для очікуваних витрат на навчання, харчування, оренду тощо, або може бути явно недостатнім для заявленого курсу навчання.