Keystone logo
Кіпр

Дослідження Право в Кіпр 2024

Навчання в Кіпр

Юридична освіта на Кіпрі найпопулярніша програма закон на Кіпрі, пропонованих університетом Нікосії, де студенти можуть заробити ступінь бакалавра права (бакалавр права) протягом чотирьох років. За даними Університету веб-сайту Нікосія 'и, програма LLB був офіційно визнаний правового ради Кіпру в 2009 році і дозволяє випускникам продовжити свою освіту, щоб вони могли претендувати, щоб сидіти в барі іспиту. Асоціації адвокатів Кіпру регулює ліцензії та встановлює дисциплінарні заходи в разі потреби. Юристи на Кіпрі не потрібно спеціалізуватися в будь-якій області права, оскільки вони вважаються "зареєстровано " практикуючих юристів, які можуть взяти на себе будь-якої правової випадку вони хочуть. Європейський університет Кіпру є програми юридичних ступінь магістра 'и, які вимагають студентам повне бакалавр права курсів до вступу в класах університетському рівні закону.Вартість Витрати на Заробіток ступінь бакалавра права або магістра права в Кіпр Орієнтовна вартість одного року юридичної школи на Кіпрі від 9000 до 12000 євро ($ 12000 до $ 16000 доларів США). Європейський університет Кіпру пропонує фінансову допомогу для нужденних студентів, а також різні стипендії та гранти для іноземних студентів. Всі студенти повинні платити за навчання, незалежно від країни проживання. Можливості для юристів на Кіпрі Хоча рівень безробіття на Кіпрі в даний час 17 відсотків, ліцензійних юристи відчувають менше труднощів з пошуком позиції з юридичними фірмами, банками, поліція правоохоронних органів та інших галузей промисловості, що вимагають знань міжнародного і комерційного права.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  567
 • Частка комунальних послуг

  60
 • Підписка на Інтернет

  34
 • Місцевий транспорт

  40

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  10
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Кіпр

Оточений Греції, Єгипту, Туреччини та Ізраїлю, Республіка Кіпр є острівною державою розташований приблизно в 2000 км на північний схід Африки в східній частині Середземного моря. Хоча Північний Кіпр знаходиться під контролем Туреччини і називає себе Турецька Республіка Північного Кіпру, Туреччина є єдиною країною, яка визнає цей суб'єкт. Міжнародний населення вважає Північний Кіпр області, яка є просто займають сил, які виступають за турецького уряду і фактично частина Республіки Кіпр. У 2004 році Кіпр вступив до Європейського Союзу, а потім приєднався до єврозони в 2008 році є одним з найпопулярніших місць призначення в Середземному морі через свою м'якою зимою і субтропічним кліматом і користується економіки з високим рівнем доходів, яка послідовно бали в топ-20 за індексом розвитку людського потенціалу.Корисна інформація про Кіпр • CIA World Factbook говориться, що 77 відсотків жителів Кіпру греки-кіпріоти, з 18 відсотків з них призначеного на турків-кіпріотів. Більше 10 000 росіян в даний час живуть на Кіпрі, а також. • греки-кіпріоти відносяться до Грецької православної церкви Кіпру, а турки-кіпріоти дотримуватися релігії іслам суннітського толку. • турецька і грецька Кіпр 'дві офіційні мови. Кіпрсько-арабську мову та Вірменії вважаються мови меншин. Тим не менш, англійською говорять багато кіпріотів і більшості громадських повідомлень, дорожніх знаків і рекламних англійською мовою. • Приблизно 7% від ВВП використовується для фінансування освітніх підприємств, що робить Кіпр одним з ЄС 'S Top витрачають на первинному і вищої освіти (разом з Швецією і Данією). • членом ЄС, Кіпр використовує євро як валюти. Тим не менш, турецька ліра використовується в північній частині Кіпру, поряд з євро.• Столиця і найбільше місто на Кіпрі Нікосія. Він також вважається 5 найбагатшим містом у світі. з точки зору доходу на душу населення. Правова система на Кіпрі під британським правлінням до 1960 року, Кіпр використовує правову систему, аналогічну англійській системі права. Кіпр в даний час має Конституцію Республіки Кіпр, принципи загального права і справедливості і законів, прийнятих членами їх Палаті представників. Після Кіпр вступив в ЄС в 2004 році, його Конституції були внесені поправки, щоб європейське законодавство, щоб замінюють їх національним законодавством. Три гілки законодавством Кіпру є загальне право, принципи справедливості і статутного права, який включає велику частину Кіпру правової системи. Районні суди діляться на цивільних, сімейних, трудове право, кримінальним та військовим судам. Всі юристи кваліфіковані, щоб працювати на Кіпрі, мають право виступати в будь-який районний суд.Тим не менш, адвокат Кіпр повинен мати п'ять або більше років досвіду практичної діяльності в якості районного суду адвоката, перш ніж вони можуть бути почуті в Верховний суд.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 40

Плата за студентську візу різна і може становити близько 40 євро. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Кандидати, які є громадянами ЄС, можуть в'їхати на Кіпр як відвідувачі. Після прибуття до навчального закладу їм необхідно подати низку документів до приймальної комісії навчального закладу – дивіться у розділі «Як подати заяву?».

Іноземним студентам з країн, що не входять до ЄС, потрібна студентська віза перед в’їздом на Кіпр. Студентські візи видаються тільки іноземним студентам денної форми навчання. Студент денної форми навчання – це той, хто набрав мінімум 12 кредитів за семестр.

Де можна подати заявку?

Посольство/Верховна комісія/Консульство Республіки Кіпр

Ви повинні подати заяву особисто в Посольство / Високу комісію / Консульство Республіки Кіпр у Вашій країні проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Студенти, які не є членами ЄС:

Під час подачі заявки на студентську візу вам потрібно буде надати такі документи:

 • Повністю заповнена анкета.
 • Плата за заявку становить 15-30 кіпрських фунтів (не повертається).
 • Чотири (4) фотографії паспортного розміру.
 • Завірені (завірені) копії академічної кваліфікації студента.
 • Підтвердження володіння англійською мовою (за можливості)
 • Ксерокопія їх паспорта. Паспорт має бути дійсним не менше одного (1) року з дати прибуття студента.

Приймальна комісія повідомить кандидатам деталі про дати співбесіди та необхідні документи вчасно до співбесіди.

Під час візової співбесіди в посольстві/високій комісії/консульстві Республіки Кіпр кандидат повинен надати:

 • Оригінали академічної кваліфікації та їх засвідчені копії англійською мовою або в англійському перекладі. \
 • Паспорт, дійсний щонайменше один (1) рік з дати прибуття на Кіпр
 • Остання довідка про несудимість, видана поліцією країни походження або проживання.
 • Остання фінансова гарантія, видана студентським спонсором

Студенти повинні з'явитися до навчального закладу в перший робочий день після прибуття, щоб зареєструватися та виконати інші формальності, необхідні для оформлення посвідки на тимчасове проживання.
Іноземні студенти повинні зареєструватися у відділі у справах іноземців районної поліції протягом семи днів з дня прибуття на Кіпр.

Студенти з ЄС: після прибуття до навчального закладу вони повинні подати до приймальної комісії навчального закладу:

 • Повністю заповнена анкета.
 • Плата за заявку становить 15-30 кіпрських фунтів (не повертається).
 • Чотири (4) фотографії паспортного розміру.
 • Завірені (завірені) копії академічної кваліфікації студента.
 • Підтвердження володіння англійською мовою (за можливості)
 • Ксерокопія їх паспорта. Паспорт має бути дійсним не менше одного (1) року з дати прибуття студента.
 • Остання довідка про несудимість, видана поліцією країни походження або проживання.

Окрім вищезазначеного, кандидати повинні сплатити реєстраційний внесок, плату за семестрове навчання та зареєструватися на предмети. Далі вони повинні звернутися до міграційної служби для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заявку на отримання студентської візи принаймні за 2-3 місяці до запланованого приїзду на Кіпр.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашої програми навчання.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Зазвичай іноземні студенти з країн, що не входять до ЄС, не мають права працювати протягом усього періоду навчання на Кіпрі. Винятки можуть бути створені Урядом Республіки Кіпр для курсів, де дозволи на роботу можуть бути видані для практичного навчання протягом літніх канікул.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.

Зверніть увагу: студентська віза видається для конкретного навчального закладу. У випадку, якщо іноземний студент вирішив змінити навчальний заклад, йому необхідно отримати новий вид на проживання.