Естонія

Найкращі університети для Право Програми в Естонія 2023

Кількість установ: 14
  • Tallinn, Естонія

  Естонська академія музики і театру (EAMT) — це унікальний державний університет, який пропонує вищу освіту в усіх основних галузях музики та театру за програмами бакалавра, магістра та доктора. EAMT, який вважається одним із найфункціональніших музичних навчальних закладів у Європі, може похвалитися приміщенням площею 13 500 м2, розташованим у центрі Таллінна, столиці Естонії. У 2022 році Естонська академія музики і театру третій рік поспіль увійшла до рейтингу QS World University Ranking, який є однією з найкращих міжнародних рейтингових систем, що вимірюють популярність і результативність університетів з усього світу. 17 листопада 1918 року Товариство Естонії проголосувало за заснування вищої музичної школи. 9 травня 1919 року міністр освіти затвердив статут школи. Школа спочатку називалася Талліннською вищою музичною школою, оскільки створення музичної консерваторії не входило до компетенції Естонського товариства. Однак у 1923 році вона була перейменована в Талліннську консерваторію, яка є попередницею сучасної Естонської академії музики і театру. Сьогодні академія є міжнародно визнаним закладом музичної освіти та досліджень. Переважна більшість естонських музикантів і театральних діячів навчалися або викладали в цьому закладі, що робить його опорою культурного життя Естонії. Місія Естонської академії музики і театру полягає в підтримці, розвитку та просуванні естонської культури на найвищому рівні за допомогою музичних і театральних досліджень, а також творчої діяльності та досліджень.

  • Tallinn, Естонія
  • Helsinki, Фінляндія

  Талліннський університет – це сучасний та динамічний дослідницький університет в Естонії, який відіграє провідну роль у просуванні розумного способу життя через освіту, дослідження та унікальну співпрацю між дисциплінами. Ми розглядаємо розумний спосіб життя як прийняття рішень на основі досліджень, спрямованих на покращення суспільства в цілому та добробуту його громадян.

  • Tartu, Естонія

  Естонський університет природничих наук є єдиним університетом в Естонії, чиї пріоритети в академічній та дослідницькій діяльності забезпечують сталий розвиток природних ресурсів, необхідних для існування людини, а також збереження спадщини та середовища існування. Згідно з QS World University Rankings by Subject (2019), Естонський університет природничих наук є одним із 50 найкращих університетів світу в галузі сільського та лісового господарства, займаючи 48 місце. Університет також належить до 1% найбільш цитованих дослідницьких закладів у світі, а наш професор фізіології рослин Юло Нійнеметс є найбільш цитованим естонським дослідником.

  • Reola, Естонія

  Estonian Aviation Academy (EAVA), заснована в 1993 році, є провідним вищим навчальним закладом у Балтійському регіоні, який готує та готує фахівців для авіаційних підприємств і організацій.

  • Stockholm, Швеція
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Наші програми подвійного диплому поєднують відмінну технічну освіту з навчанням інноваціям і підприємництву, а також стажування в компаніях, галузевих партнерах і містах по всій Європі.

  • Tartu, Естонія

  ?????? ??????? ??? ????????????, ?? ????????? ?? ????????? ? ?????? ??????? ??????’? ? ??????? ?? ???????? ??????? ?????????? ?????, ?????????? ???????????? ????? ??????? ??????’? ? ???????????, ??????????? ?? ????????, ? ?? ?????? ?????? ? ??????? ????????? ?????? ???? ???????? ??????? ??????’?. ?????????? ?? ???????? ? ???????, ?? ????????? ??????????, ? ????? ???? ????????? ?????, ???????, ????????, ??? ??????????? ??????? ??????? ????? ??????????? ?? ???????? ?? ??? ?? ??????? ???????? ???????.

  • Tallinn, Естонія

  TTK University of Applied Sciences TTK (TTK UAS) є державним професійним вищим навчальним закладом, що пропонує конкурентоспроможну вищу освіту та прикладні дослідження в галузі технологій, виробництва, цивільного будівництва, логістики, економіки та соціального забезпечення. TTK UAS - найбільший університет прикладних наук в Естонії, на даний момент навчає понад 3000 студентів, що робить TTK UAS четвертим за величиною вищим навчальним закладом в Естонії.

  • Tartu, Естонія

  Kaitseväe Akadeemia (далі Академія) є вищим навчальним закладом, що застосовується в галузі оборони у значенні Закону про вищі навчальні заклади. Естонська абревіатура Академії - "KVA". Академія є структурним підрозділом Сил оборони під безпосереднім керівництвом командувача Силами оборони. Виконуючи свої обов'язки, Академія представляє державу та сили оборони.

  • Budapest, Угорщина
  • Espoo, Фінляндія
  • + 13 Більше

  Цифрова магістерська школа EIT — це ексклюзивна спільна ініціатива провідних технічних університетів і бізнес-шкіл Європи з додатковим наставництвом і партнерством з боку чудових європейських дослідницьких організацій і провідних ділових партнерів. EIT Digital пропонує дворічні програми, які дозволяють навчатися в двох університетах світового рівня, розташованих у двох різних європейських країнах. Більше того, ви можете створити індивідуальну навчальну програму на основі ваших унікальних навичок та інтересів. Ми пропонуємо подвійні дипломи, кожен з яких поєднує технічні навички з практичними навичками в інноваціях і підприємництві.

  • Tallinn, Естонія

  Естонська академія мистецтв, заснована в 1914 році, є єдиним державним університетом в Естонії, який пропонує вищу освіту в галузі образотворчого мистецтва, дизайну, архітектури, медіа, візуальних досліджень, художньої культури, культурної спадщини та збереження. Розташований у столиці, Таллінні, він є активною навчально-дослідною установою та провідним національним центром інновацій у візуальній культурі. Навчання проходить у нашій новій будівлі з інноваційним та надихаючим середовищем. У 2022 році EKA увійшов до списку 200 найкращих університетів архітектури та дизайну світу за версією QS World University Rankings.

  • Tallinn, Естонія

  Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) - це високо визнаний приватний університет в Естонії, розташований у багатократному нагородах Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) місті під назвою Ülemiste City. Ключовими темами, які пов'язують наші навчальні програми, є підприємництво та творчість. Ми прагнемо надати нашим студентам навички, мережі та мислення, щоб змінити їхнє життя та вплинути на світ! Ми вітаємо студентів з усього світу для вивчення бакалаврських та магістерських програм, які можна взяти англійською, російською та естонською мовами. Наші навчальні програми підтримуються ІТ-інфраструктурою, пристосованою до потреб денної, заочної та дистанційної форм навчання.

  • Tallinn, Естонія

  Бачення сучасного суспільства – інноваційне, підприємницьке, технологічно просунуте та відкрите до світу, і це те, на що претендує Талліннський технологічний університет (TalTech) через міжнародні дослідження та дослідження високого рівня.

  • Tartu, Естонія
  • Tallinn, Естонія
  • + 3 Більше

  Тартуський університет (UT) є провідним науково-дослідницьким і навчальним центром Естонії. Це єдиний університет у Балтії, який входить до 1,2% найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2021). Заснований у 1632 році, UT є єдиним класичним університетом в Естонії. В УТ навчається понад 13 000 студентів (в т.ч. 1800 іноземних студентів), а UT має 3800 співробітників (в т.ч. 1800 наукових співробітників (190 професорів)). Для підтримки та розвитку професійної компетентності своїх студентів і викладачів університет має 71 університет-партнер у 27 країнах.

  • Tallinn, Естонія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...