Keystone logo
Данія

Дослідження Право в Данія 2024

Навчання в Данія

На півдні Норвегії і південному заході Швеції лежить Королівства Данія, суверенна держава, яка також включає в себе автономні країни Гренландії і Фарерських островів у своєму царстві. Більше п'яти мільйонів людей живуть в Данії, соціалістичної демократичній країні незмінно визнається одним з найрозвиненіших і найщасливіших країн в першу чергу світі через свою високу душу населення середній дохід, рівності доходів і факторів соціальної мобільності. Одним із засновників Організації Об'єднаних Націй, НАТО, ОЕСР та Ради Північних країн, Данія має унікальний минуле з багатою історією вікінгів, середньовічні сутички з сусідніми країнами та прийняття нейтральну позицію під час Другої світової війни. Корисні факти про Данію • датському це мова predominantely йдеться в Данії • датських крон (DKK) є валюта, використовувана, з одним Krone, рівна 100 руди • Майже 90 відсотків данців практиці Протестантська релігія • Данії дуже зелена країна.Енергія вітру становить від 30 відсотків всієї електроенергії, яка використовується його жителями • Копенгагені столиці Данії і додому до свого уряду, де монарх і прем'єр-міністр часто скликати в королівському замку 17 століття, побудованого Крістіан IV судоустрій Данії законодавчої та виконавчої влади влада залишається окремо від судового органу. Там немає жодного єдина судова система в Данії. Замість цього, Фарерські острови, Данія і Гренландія мають свої власні судові системи. Тим не менш, Високий суд рішення, прийняті суддями, які живуть в Гренландію і Фарерські острови може бути оскаржене в датських вищих судів. Високий кримінального і цивільного суду є Верховний суд Данії, який несе відповідальність за відправлення правосуддя у всьому Королівстві Данія. Конституція Данії є основою для всіх процедур судової влади та актами, здійснюваних Данія 'и монархії.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  599
 • Частка комунальних послуг

  67
 • Підписка на Інтернет

  33
 • Місцевий транспорт

  68

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  12
 • Квиток в кіно

  16
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Данія

Право ступенів, пропонованих Данії Данія пропонує ступінь бакалавра права, кандидат юридичних наук (магістр права) і кандидат юридичних градусів. Ступінь магістра права є міжнародно визнаним аспірантуру приймаючи близько року, щоб закінчити. Більшість студентів-юристів і надалі проводити ступінь магістра права після закінчення бакалавра 'и програми, щоб отримати досвід зі спеціалізованими областях права, таких, як цивільне, карне чи судової. Крім того, більшість датських юридичних фірм (а також юридичні фірми у всьому Європейському Союзі) воліють, щоб їх адвокатів провести ступінь магістра права, оскільки це ступінь вказує студент розширений юридичну освіту і кваліфікацію для розгляду справ у багатонаціональному середовищі. Заробіток Закон Ступінь в Данії Данія має два університетів, що пропонують юридичну освіту: в Університеті Копенгагена (юридичний факультет) і Aahus університет (школа права). Університет Копенгагена є найбільшим юридична школа в Данії та Скандинавії і має 4000 студентів, що навчаються у будь-який момент часу.Студенти можуть вибрати, щоб заробити один з чотирьох ступенів в університеті Копенгагена: бакалавр права, магістр права, кандидатських або майстер по вирішенню конфліктів та посередництва. Aahus університет, в місті Aahus, Данії, а також пропонує програми юридичних бакалавр, магістр і кандидатів наук, але не включає в себе майстер вирішення конфліктів та медіації у свій навчальний план. Літні класи, також доступні на Aahus університету. Вартість навчання і довжина правових досліджень в Данії Як правило, студенти-юристи їх повне 'градусів з протягом трьох-чотирьох років і Master ' Бакалавр S градусів протягом одного року. Доктор філософії градусів може зайняти до трьох років, щоб закінчити, залежно від області, в якій студент Бажають спеціалізуватися. ЄЕП і ЄС студенти не повинні платити за навчання в той час як поступив в програми вищої освіти в Данії. Громадяни США і входять в Європейський союз, повинні платити щорічні внески за навчання, починаючи від 6000 до 15000 євро ($ 8000 до $ 20000 доларів США).Можливості для юристів в Данії тисяч юридичних фірм, що працюють в Данії та данських рівень безробіття послідовно нижче п'яти відсотків знак, знаходячи роботу в Данії не складно. Тим не менш, юристів, що спеціалізуються в галузі міжнародного досвіду правового більш високі темпи успіху в отриманні посади швидше, ніж юристів з LLM градусів.

Вимоги щодо візи

ST1 - дозвіл на проживання та роботу для студентів по обміну з країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ/Північних країн.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Дозвіл на проживання та роботу (ST1)

Ціна та валюта

EUR 310

Плата за подачу візи залежить від країни походження та може становити близько 310 євро. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви плануєте навчатися в Данії більше трьох місяців, вам знадобиться або свідоцтво про реєстрацію, або дозвіл на проживання:

 1. Громадянам ЄС/ЄЕЗ знадобиться свідоцтво про реєстрацію, а громадянам Швейцарії потрібно буде подати заяву на отримання карти проживання.
 2. Громадяни країн, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, мають подати заяву на отримання дозволу на проживання в Данії до прибуття до Данії.

Ви повинні бути прийняті на програму вищої освіти в Данії, яка схвалена державним органом або пропонується публічно акредитованим навчальним закладом.

Де можна подати заявку?

Дипломатичне представництво Данії

Вам потрібно буде особисто подати заяву ST1 у найближчу дипломатичну місію Данії. Причина, з якої вам потрібно з’явитися особисто, полягає в тому, щоб ви могли записати свої біометричні характеристики (цифрове зображення обличчя та відбитки пальців). Ваші біометричні дані є обов’язковою умовою для отримання дозволу на проживання. Швидше за все, вам потрібно буде записатися на прийом.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Під час подання заявки на отримання студентської візи до Данії вам зазвичай потрібно надати наступне:

 • Лист про прийняття від вашого університету;
 • Підписану та заповнену анкету;
 • Підтвердження знання мови (зазвичай англійської);
 • Дійсний паспорт або інший вид проїзного документа;
 • Фото на паспорт;
 • Страхування подорожей;
 • Підтвердження оплати візового збору;
 • Підтвердження наявності мінімальних коштів (близько 1000 євро/місяць);
 • Детальна інформація щодо вашої програми навчання;
 • Підтвердження щодо організації проживання під час навчання.

Коли слід подавати заявку?

Найкращий час, щоб почати подавати заяву на отримання дозволу на проживання в Данії, — це три місяці до дати прибуття. У середньому розгляд заявки займає близько 60 днів, а тривалість вашого студентського дозволу на проживання залежить від того, збираєтеся ви завершити повну освітню програму чи лише частину програми як гостьовий студент. Якщо це буде ціла програма, то вам буде надано дозвіл на проживання на період цієї програми. Однак, якщо ви зареєстровані лише для проходження частини програми, дозвіл на проживання буде надано максимум на два роки.

Час обробки

60 Days

Можливості роботи

 • Громадяни країн Північної Європи, ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії можуть працювати в Данії без обмеження кількості годин.
 • Студентам, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, а також студентам, які не входять до Північної Європи, дозволяється працювати в Данії 20 годин на тиждень з вересня по травень і 37 годин на тиждень з червня по серпень.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.