Греція

Найкращі університети для Право Програми в Греція 2023

Кількість установ: 39
  • Thessaloniki, Греція

  DEI College є асоційованим кампусом Університету Сандерленда, розташованого в Салоніках, Греція, і є однією з найкращих освітніх установ Греції. Університет Сандерленда є високоповажним національним університетом Великобританії, який входить до 50 найкращих університетів у Guardian University Guide 2023 і посів перше місце за включенням у цьому ж довіднику.

  • La Rochelle, Франція
  • Athens, Греція
  • + 4 Більше

  EU-CONEXUS – Європейський університет розумної стійкості прибережних міст у містах – це міцне партнерство між дев’ятьма університетами, які розвивають науку та інновації в центрі передового досвіду щодо сталого розвитку прибережних міст (SmUCS). EU-CONEXUS - Європейський університет розумної стійкості міського узбережжя пропагує спільні європейські цінності та зміцнення європейської ідентичності, об’єднуючи нове покоління європейців, які можуть співпрацювати та працювати в різних європейських культурах, різними мовами та поза кордоном.

  • Athens, Греція
  • Spata, Греція

  147-річна академічна спадщина коледжу та його розташування в Афінах дають студентам вражаючу та виняткову перевагу навчання в живій лабораторії, яка поєднує стародавні та сучасні реалії Греції з акредитацією NECHE. Він надає дипломи випускникам з дипломами інших установ NECHE, включаючи Амхерст, Браун, Бостонський коледж, MIT і Гарвард. The American College of Greece також схвалений Відкритим університетом (OU) як відповідна організація для пропонування програм вищої освіти, що ведуть до підтверджених нагород Відкритого університету, забезпечуючи студентам диплому найкращий досвід навчання, надавши випускникам найсильніші сертифікати.

  • London, Великобританія
  • Helsinki, Фінляндія
  • + 5 Більше

  Програми Літньої цифрової школи EIT відкриті для студентів бакалаврів і магістрів, молодих професіоналів та інших, хто хоче глибше зануритися в нові цифрові технології, навчитися перетворювати технології на бізнес і, зрештою, запустити глибокотехнологічні стартапи. Навчайтеся у викладачів і співробітників наших найкращих технологічних університетів-партнерів ЄС. Отримайте практичний досвід через корпоративні кейси, проектну роботу та співпрацю. Конкурентоспроможна ціна навчання. Насолоджуйтеся зустрічами та спілкуванням зі студентами-однодумцями з усього світу!

  • Evora, Португалія
  • Rome, Італія
  • + 1 Більше

  Метою цієї програми є надання студентам спеціалізованих навичок з археології та аналітичної характеристики матеріалів від доісторії (мегаліту) до класичних часів (грецьких та римських). Вивчення та збереження матеріалів культурної спадщини є дослідницькою сферою з сильним міждисциплінарним відтінком і вимагає навичок, які охоплюють усі галузі гуманітарних та природничих наук. ARCHMAT забезпечує загальну інтегровану платформу для відмінників, які мають освіту в галузі природничих або гуманітарних наук, щоб зрозуміти передові наукові методи, які використовуються для дослідження археологічних матеріалів, і має на меті сформувати високоспеціалізованих професійних експертів у новітній галузі археометрії, тобто прикладних фізико-хімічних наук. до вивчення матеріалів археологічної та культурної спадщини.

  • Athens, Греція

  Webster Athens приносить найкраще з американської освіти до Греції. Ми є єдиним акредитованим студентським містечком університету США в Греції, який повністю належить і контролюється (академічно та фінансово). Отримайте освіту за кордоном і візьміть участь у наших складних і затребуваних програмах, створених для забезпечення гнучкості та зручності, необхідних для досягнення успіху в сучасному світі.

  • Kounoupidiana, Греція

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Berlin, Німеччина
  • Hamburg, Німеччина
  • + 2 Більше

  BSBI присвячений навчанню студентів, щоб ефективно формувати майбутнє та стати завтрашніми лідерами у постійно мінливому світі бізнесу. З підприємництвом та успіхом у своїй основі, BSBI пропонує галузеві програми, які зосереджені на розвитку практичних бізнес-навичок, необхідних для забезпечення вашого професійного успіху. Міжнародна бізнес-школа, яка забезпечує академічну досконалість, розташована в центрі Берліна, Німеччина.

  • Thessaloniki, Греція

  Школа журналістики та масових комунікацій протягом останніх років неодноразово входила до 50 кращих шкіл медіа/комунікацій Європи та є членом Європейської асоціації викладачів журналістики (EJTA). Розташована на вулиці Егнатія, 46, за межами університетського містечка, школа займає шестиповерхову неокласичну будівлю в центрі міста. Зараз у школі навчається майже 700 студентів, 64 аспіранти та 57 кандидатів наук. Крім того, щороку Школа приймає в середньому 15 студентів Erasmus, водночас вона готує десятки професіоналів середнього рівня за допомогою широкого спектру спеціально розроблених програм навчання протягом усього життя.

  • New York, США
  • Athens, Греція
  • + 11 Більше

  Unicaf - це глобальна освітня організація, що базується в Європі, яка пропонує стипендії кандидатам, які мають право на продовження академічних досліджень разом із своїми університетами-партнерами, в даний час Університетом Суффолка (Великобританія), Ліверпульським університетом Джона Мура (Великобританія), Університетом Південного Уельсу (Великобританія) , Каліфорнійський університет, Ріверсайд-Ентеншнз (США) та багатоміський університет Унікаф (Африка).

  • Athens, Греція

  Нью-Йоркський коледж-це швидко зростаюча багатонаціональна освітня організація в Європі з 32-річною академічною присутністю. Заснований в Афінах у 1989 році у співпраці з Державним університетом Нью -Йорка, найбільший сьогодні університет США має динамічну присутність у 2 країнах з 3 університетськими навчальними закладами в Афінах, Салоніках та Празі.

  • Tripoli, Греція

  University of Peloponnese - це сучасний, багатопрофільний, регіональний університет, створений у 2000 р., Він прийняв своїх перших студентів у 2002 р. Розроблений у п’яти столицях префектур регіону Пелопоннес (Тріполіс, Корінт, Нафпліон, Спарта, Каламата) та Патра, включає 9 шкіл та 22 відділи. Він пропонує навчання на всіх циклах навчання: бакалаврат, аспірантура та докторантура, а також навчання впродовж життя, де навчається понад 20 000 студентів (1-й, 2-й і 3-й цикли навчання).

  • Thessaloniki, Греція

  Будучи вищим навчальним Perrotis College надає дипломні програми як науково обгрунтовані, так і практично орієнтовані та відповідають соціальним, економічним та екологічним проблемам населення. Perrotis College , як підрозділ Американської фермерської школи, сприяє рівним можливостям для всіх студентів та службовців, а також для всіх претендентів на вступ або посади працівників, незалежно від раси, релігії, статі чи етнічної приналежності.

  • Athens, Греція

  Місія ATINER - діяти як форум, де науковці та дослідники з усього світу можуть зустрічатися для обміну ідеями щодо своїх досліджень та обговорення майбутніх подій у своїх дисциплінах. Гомер (3000 років тому) був першим, хто називав такі засідання симпозіумами - це слово, яке сьогодні використовується багатьма мовами для опису академічних нарад. У класичних Афінах V століття до н. Е. Такі академічні зустрічі досягли свого колофону слави, особливо за участі Сократа. Епічне ерго Платонівського симпозіуму можна розглядати як архіви (збірник книг) лише однієї з багатьох таких академічних зустрічей.

  • Athens, Греція

  Приватний коледж "Французький інститут" (IdEF) розпочав свою діяльність у 1995 році у співпраці з Французьким державним університетом "Сорбонна Париж Норд" з метою забезпечення академічних бакалаврських та аспірантських програм Парижу 13 у Греції. Студенти IdEF, як правило, є студентами Сорбонського університету Paris Nord, мають однаковий статус студента та отримують таку ж освіту, як студенти, які навчаються в Парижі.