Keystone logo
Греція

Дослідження Право в Греція 2024

Навчання в Греція

Заробіток вищу юридичну освіту в Греції ступінь магістра права (LLM) є вчений ступінь, яка може бути отримана після отримання парубочий 'и юридичної ступеня (бакалавра права). Хоча LLM не потрібно мати, щоб займатися юридичною практикою в Греції, бажано юридичних фірм при найманні студентів свіжий з програми юридичної та може забезпечити спеціалізовані знання для студентів, що бажають зайнятися конкретною галузі права. Більшість студентів взяти від п'яти до шести років, щоб завершити свої бакалавр і LLM градусів. Після закінчення програми права, студенти можуть прийняти іспит бар після завершення 18-місячного стажування в юридичній фірмі або незалежному адвокату. Грецький бар іспит складається з усних та письмових розділів, що стосуються кримінального, цивільного та комерційного права. Студенти, які хочуть займатися юридичною практикою в Греції повинні знати, що забороняють екзамен дається грецькою мовою.Вартість навчання ЄЕП і ЄС студенти не повинні платити за навчання на відвідують державні школи чи університети у Греції. Тим не менш, навчання може бути пред'явлено звинувачення для деяких магістерських програм. Номери для європейських студентів потрібно буде заплатити за кожен рік, який включає в себе підручники, лабораторні плати, і т.д. можливості працевлаштування Кваліфіковані грецькі адвокати користуються високою соціальною та бізнес-статус, особливо при заняттях в Салоніках і Афінах. В даний час існує зростаючий попит на урядові, і приватні компанії адвокатів, а не юридичних фірм, що спеціалізуються тільки на одному типі права.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  248
 • Частка комунальних послуг

  69
 • Підписка на Інтернет

  30
 • Місцевий транспорт

  30

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  8
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Греція

Обмін сухопутні кордони з Туреччиною, Македонією та Болгарією, Греція знаходиться на перехресті Африки, Європи та Західної Азії і є одним з найбільш відвідуваних країн у світі. Він славиться своїми мальовничими узбережжя, гірський ландшафт і стародавні історичні пам'ятки, починаючи з р до н.е. 6 століття. Демократичної і високорозвиненою країною входять до складу Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй, Греція високі темпи за індексом розвитку людського потенціалу і має найбільшу економіку на Балканах. Греція на чолі з прем'єр-міністром, який призначається в парламенті Греції, що обирається громадянами Греції. Греція 'и конституція гарантує громадянські свободи та інші права, аналогічні тим, які включені в інших демократичних конституцій. . Політичні процеси впроваджені і реалізовані з прем'єр-міністром, президент (який обмежений до деяких законодавчих функції) і шафа правова система Греції грецький має три різні суди: адміністративні, цивільні та кримінальні суди.Викликається "Areios Pagos", Державна рада є вищим судом адміністративного права та Касаційний суд є найвищим судом кримінального та цивільного права. Цивільні справи, спочатку розглядатися судами першої інстанції, а потім може перейти до апеляційних судів. Постанови, винесені Касаційним судом не можуть бути відкликані. Кримінальне право включає в себе тяжких злочинів, в проступках і порушеннях (чув у магістрат 'и Суду). Провини і кримінальні злочини розглядаються в судах першої інстанції і, при необхідності, апеляційні суди. Судді правлячі над грецькими судами наведені довічно після випробувального терміну на два роки. Вони не мають доступу до судових секретарів і виконувати всі судові розгляди працювати на себе. Тільки найвідданіші і досвідчені грецькі адвокати вибираються на судові посади, які вимагають складання іспитів, створені "Areios Pagos " (Верховний суд Греції).Нові судді повинні також пройти курси в Школі суддів закладів, розташованих у Салоніках протягом одного року. Потім вони призначаються на грецькому районного суду, де вони мають можливість звернутися в інші суди після отримання декількох років досвіду в цій конкретній суд.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (національна віза – тип D)

Ціна та валюта

EUR 150

Вартість студентської візи залежить від країни і може становити близько 150 євро. Ціна може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС/ЄЕЗ не потрібна віза для навчання в Греції. Однак, якщо ви приїхали з країни, що не входить до ЄС, вам потрібно отримати студентську візу. Перелік країн, для яких потрібна або не потрібна віза, можна знайти тут: https://www.mfa.gr/en/visas/visas-for-foreigners-traveling-to-greece/countries-requiring-or-not-requiring -visa.html

Де можна подати заявку?

Грецьке консульство

Ви повинні подати заявку на отримання студентської візи через грецьке консульство, яке має юрисдикцію за вашим постійним місцем проживання. Більшість консульств вимагають, щоб ви подали заяву особисто.

Веб-сайт:https://www.mfa.gr/en/appendix/greece-bilateral-relations/a.html

Як оформити заявку?

Як правило, вам знадобляться такі документи:

 • Повністю заповнена та підписана анкета на візу для тривалого перебування в Греції
 • Остання кольорова фотографія паспортного розміру
 • Паспорт, який повинен:

• термін дії візи перевищує на три місяці дату закінчення терміну дії візи
• мати принаймні дві порожні сторінки
• були видані протягом останніх десяти років

 • Довідка про несудимість, нещодавно завірена належним чином
 • Довідка про медичну придатність
 • Медична страховка для подорожей

Необхідні додаткові документи:

 • Реєстраційний лист та оплата збору\
 • Довідка Міністерства освіти про те, що навчальний заклад має дійсну ліцензію та зареєстрований у відповідних книгах
 • Підтвердження належного знання англійської мови
 • Підтвердження наявності достатніх коштів для покриття витрат на проживання, навчання та репатріації (включаючи можливу стипендію)

Протягом 40 днів після прибуття до Греції ви повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання в Міграційний департамент. Зазвичай потрібні такі документи:

 • Анкета на дозвіл на проживання
 • Сертифікат медичного страхування, виданий грецькою медичною страховою компанією
 • Медична довідка, видана грецькою державною лікарнею (рентгенографія, проба Манту)
 • Квитанція про сплату збору за дозвіл на проживання (оплата здійснюється в мерії)
 • Ксерокопія паспорта
 • Реєстраційний лист студента, який підтверджує, що студент зареєстрований у Mediterranean College
 • Виписка з банківського рахунку, яка підтверджує наявність у студента достатньої суми грошей на банківському рахунку для покриття витрат на проживання

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заявку за 8-12 тижнів до запланованого приїзду до Греції.

Тривалість вашої студентської візи залежить від тривалості вашої програми навчання. Продовження посвідки на проживання є щорічним.

Час обробки

12 Weeks

Можливості роботи

Якщо ви з ЄС/ЄЕЗ, вам дозволено працювати.

Якщо ви перебуваєте за межами ЄС/ЄЕЗ, ви можете подати заявку на дозвіл, який дозволить вам працювати неповний робочий день під час навчання, щоб забезпечити себе фінансово. Однак, коли ви закінчите навчання, цей дозвіл на роботу неповний робочий день не можна перетворити на звичайний, навіть якщо ви знайдете роботодавця, який найме вас на повний робочий день. Для отримання робочої візи все одно потрібно буде подати окрему заяву.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.