Гонконг

Найкращі університети для Право Програми в Гонконг 2023

Кількість установ: 51
  • Leicester, Великобританія
  • Hong Kong, Гонконг

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kowloon Tong, Гонконг

  Кафедра неврології Міського університету Гонконгу була створена 1 липня 2019 року. Наше бачення полягає в проведенні новаторських досліджень нервової системи та створенні видатної освітньої платформи для навчання нейронаук, яка готує випускників до захоплюючої та різноманітної кар’єри майбутнього.

  • Hong Kong, Гонконг

  Університет Гонконгу, глобальний університет Азії, забезпечує вплив завдяки інтернаціоналізації, інноваціям та міждисциплінарності. Він приваблює та виховує світових науковців завдяки досконалості в дослідженнях, викладанні та навчанні та обміні знаннями. Він робить позитивний соціальний внесок завдяки глобальній присутності, регіональному значенню та взаємодії з рештою Китаю.

  • Hung Hom, Гонконг

  Щоб впоратися зі стрімким розвитком логістики в Гонконзі та материковому Китаї зі зростаючим попитом на таланти, Гонконгський політехнічний університет (PolyU) офіційно заснував кафедру логістики 1 вересня 2003 року після реорганізації, до складу якої ввійшов колишній департамент судноплавства та транспортування. Транспортна логістика та частина колишнього Департаменту менеджменту.

  • Causeway Bay, Гонконг
  • Seoul, Південна Корея
  • + 2 Більше

  З особливою увагою до Азії, Манчестерський університет відкрив свій перший Міжнародний центр у Гонконзі в 1992 році та пропонував вищу освіту керівництву у східній Азії, включаючи Гонконг, Японію, Південну Корею, Тайвань, Південний Китай та Макао майже 30 років.

  • London, Великобританія
  • Birmingham, Великобританія
  • + 8 Більше

  З вересня 2021 року кваліфікаційний іспит солісіторів (SQE) буде поступово перетворений на новий централізований спосіб отримати статус адвоката в Англії та Уельсі. Врешті-решт він замінить поточний шлях до практики - курс юридичної практики (LPC). Завдяки різноманітним курсам SQE, місцям розташування та гнучким варіантам навчання ми підготуємо вас до вашої кар’єри адвоката, а також до успішного складання іспиту SQE. Окрім нашої кар'єрної підтримки, ви будете працювати у нашій віртуальній юридичній фірмі разом з нашими досвідченими викладачами та розвивати знання та навички за межами SQE.

  • Hong Kong, Гонконг

  Міський університет Гонконгу (CityU) є провідним світовим університетом, який досягає успіхів у дослідженні та професійній освіті. Створення нового інженерного коледжу не могло відбутися в кращий час. Через п’ять років світ буде іншим. Технології розвиваються безпрецедентними темпами. Таким чином, ми, як університет, зобов’язані надати нашим студентам мислення, яке надихатиме їх продовжувати навчання. Новий коледж має вісім профільних навчальних відділів. Разом вони охоплюють яскравий спектр інженерних галузей і сприяють академічній синергії та комунікації в коледжі.

  • Ma Liu Shui, Гонконг

  Інженерний факультет, заснований у 1991 році колишнім віце-канцлером професором Чарльзом Као, також відомим як "Батько волоконної оптики" та Нобелівського лауреата з фізики, складається з провідних світових експертів, які займають передові позиції у своїх дисциплінах. викладання та дослідницька майстерність.

  • Hong Kong, Гонконг

  Факультет мистецтв є невід'ємною частиною Гонконзького університету баптистів, закладу, який твердо зобов’язаний бути "провідним університетом гуманітарних мистецтв в Азії для світу, що забезпечує досконалість у дбайливій, творчій та глобальній культурі".

  • Telegraph Bay, Гонконг

  Простежуючи своє коріння понад століття, Гонконгський університет (HKU) сьогодні з гордістю виступає одним із провідних вищих навчальних закладів в Азії. І разом з цим, HKU Business School перетворилася на широко визнану та поважну бізнес-школу в регіоні.

  • Hong Kong, Гонконг

  Визнаючи позицію Гонконгу як міжнародного юридичного центру, ми раді запропонувати можливості для отримання якісної післядипломної освіти початківцям професіоналам у галузі права з широким портфоліо професійних юридичних ступенів, спеціалізованої юридичної підготовки та постійних курсів підвищення кваліфікації для баристерів і соліситорів. Одна з найдавніших у Великобританії спеціалізованих постачальників юридичної освіти з 1867 року – ми підготували більше практикуючих юристів у Великобританії, ніж будь-хто інший.

  • Hong Kong, Гонконг

  The Education University of Hong Kong - це державна фінансова установа, що спеціалізується на вдосконаленні викладання та навчання, завдяки різноманітному навчальному та дослідницькому програмам з педагогічної освіти та додаткових соціальних та гуманітарних дисциплін.

  • Hong Kong, Гонконг

  International Culinary Institute (ICI), одна з стратегічних ініціатив VTC Group, націлена на підготовку та розвиток талантів у сфері кулінарного мистецтва, вина та подій для підтримки статусу гонконгського винного та азіатського пункту призначення. Вона надає якісні та професійні програми з найсучаснішими засобами для того, щоб доглядати за новими кулінарами, щоб бути добре обізнаними в міжнародній кухні, підтримуючи успішний розвиток студентської кар'єри в галузі. ICI пропонує широкий спектр якісних професійних кулінарних програм, що охоплюють європейську, середземноморську, Південно-Східну Азію, Близький Схід і кухню американців, а також хлібобулочні та кондитерські вироби.

  • Hong Kong, Гонконг

  Основною місією нашого відділу є забезпечення прикладних вивчення англійської мови для професій, і ми прагнемо бути визнаними на міжнародному рівні як провідний постачальник студентських та аспірантських досліджень, зосереджених на професійному спілкуванні.

  • Fayette, США
  • Hong Kong, Гонконг

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...