Keystone logo
Великобританія

Дослідження Право в Великобританія 2024

Навчання в Великобританія

Ступінь законодавство Великобританії диплом юриста у Великобританії, як правило, ступінь бакалавра і починає зі ступенем бакалавра права (LLB) або диплом в галузі права. Після завершення тих, хто хоче практикувати закон повинен прийняти Юридична практика для гольфу. Це супроводжується навчання на роботу в юридичну фірму за їх вибором. Заробіток диплом юриста у Великобританії, тому що ступінь закон вважається ступінь бакалавра у Великобританії, вона має менше передумови, ніж диплом юриста в іншій країні. Для вивчення закону тут, просто вступити в програму в галузі права в університеті за вашим вибором. Більшість програм займе від трьох до чотирьох років, щоб закінчити. Після завершення введення на ринок праці можуть бути конкурентоспроможними. Навчальний рік складається з трьох умов: осінній семестр, який працює з вересня по січень, у весняному семестрі, що не працює з січня до квітня і літній семестр, який працює з травня по червень, іноді розширюючи в серпні.Британські університети вітати іноземних студентів до їх різними програмами, у тому числі права. Багато юридичних фірм ростуть в їх центрі міжнародної уваги, і вчитися у Великобританії надає можливості працевлаштування для тих, хто зацікавлений у проведенні кар'єру в галузі права. Ті, хто здатний знайти програми навчальної роботи в престижних британських юридичних фірм і заробити повний юридичний титул у Великобританії знайти переході на адвокатську практику в інших країнах простих, забезпечуючи ті країни, також практикують спільний закон. Ступінь престижного університету з міжнародним визнанням є великим кроком до пошуку роботи після закінчення навчання.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  628
 • Частка комунальних послуг

  83
 • Підписка на Інтернет

  35
 • Місцевий транспорт

  79

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  5

Про Великобританія

Багато людей плутають Великобританія з Великобританією, але насправді вони не одне і те ж. Сполучене Королівство об'єднана група з чотирьох країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Ці чотири країни мають групу островів на північний захід континентальній Європі і об'єднані під одним урядом з одного монарха. Великобританія включає в себе тільки Англії, Шотландії та Уельсу. У той час як Великобританія має чотири різних країн, кожна зі своєю власною культурою і різних діалектах, є причина, по якій багато людей плутають Великобританію з Англією. Протягом століть Англія була домінуючою нацією, з монархом часто називають "Королева Англії. " Коли люди думають про Великобританії, образ монарха часто перше, що вони думають про. Королів, королев, принців і принцес Англії стали міжнародними знаменитостями. Великобританія також відомо для інших культурних ікон, як Девід Бекхем, Dr. Who і The Beatles.Якщо ви відвідали Великобританію, ви хотіли б пообідати на декадентської Cadbury шоколад після традиційної їжі риби і чіпсів, моя все це вниз з келихом Гіннеса товстий. Народ Великобританії, як відомо, в якості лідерів в галузі мистецтва, а також науки і техніки. Великобританія місце, де модні тенденції часто починають і актори чи музиканти народжуються. Лондон, центр усього цього, часто називають "культурно наддержави. " Правова система у Великобританії система загального права виник у Великобританії і використовується в Англії, Уельсі та Північній Ірландії. Хоча Шотландія також є частиною Великобританії, вона використовує плюралістичної системи, заснованої на принципах цивільного права, змішаних в з деяким принципам загального права. Договір Союзу, приєднався до цих незалежні країни у Великобританії для незалежного правових систем для кожної країни. Ті, хто вивчав право у Великобританії, як правило, вчитися в Англії, так загальне право поле вибору.

Вимоги щодо візи

Рівень 4 (загальна) студентська віза була замінена на так званий «студентський маршрут». Student Route – це нова студентська віза Великобританії, яка також буде доступна для громадян ЄЕЗ, яким до Brexit не потрібна була віза для навчання у Великобританії.

Студентський маршрут (18+)

Дитяча студентська віза (віком від 4 до 17 років, яка замінила дитячу студентську візу Tier 4)

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентський маршрут

Ціна та валюта

GBP 348

Поточна вартість студентської візи у Великобританію становить:

 • 348 фунтів стерлінгів, якщо заявка подається з-за меж Великобританії.
 • 475 фунтів стерлінгів, якщо ви подаєте заявку на продовження або перехід на студентську візу з Великобританії.

Хто може подати заяву на візу?

Будь-хто, хто в’їжджає до країни з метою навчання, має подати заяву на отримання студентської візи, якщо в’їжджає після 1 січня 2021 року. Це стосується громадян ЄС/ЄЕЗ, яким раніше не потрібна була віза для в’їзду до Великобританії для навчання. Вам потрібно буде набрати 70 балів за системою балів, яка визначає, чи відповідаєте ви вимогам для навчання у Великобританії. Це включає:

 • Вас прийняли до затвердженого закладу?
 • Чи є у вас фінансові ресурси для фінансування вашого перебування у Великобританії?
 • Ви добре володієте англійською?
 • Чи відповідає ваш курс вимогам курсу?

Ті, хто закінчив британський навчальний заклад до літа 2021 року, зможуть подати заявку на отримання аспірантської візи, яка дозволить їм працювати/шукати роботу у Великобританії протягом 2 років.

Де можна подати заявку?

Візовий центр Великобританії / Онлайн

Ви можете подати заявку на студентську візу Великобританії у візовому центрі Великобританії у своїй країні. Ви можете знайти список візових центрів Великобританії по всьому світу тут: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Ви також можете подати заявку на студентську візу Великобританії онлайн через веб-сайт Візової та імміграційної служби Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Ви можете почати тут: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

Веб-сайт:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Як оформити заявку?

Щоб отримати студентську візу Великобританії, вам спочатку потрібно буде прийняти на курс. Для більшості курсів вам також потрібно буде підтвердити, що ви розумієте англійську на необхідному рівні.

Процес подання заявки на отримання студентської візи Великобританії дещо відрізняється залежно від типу студентської візи Великобританії, на яку ви подаєте заяву.

Щоб отримати студентську візу до Великобританії, вам потрібно буде надати наступне:

 • паспорт або туристичне посвідчення
 • підтвердження того, що ви можете покрити витрати на навчання та проживання
 • підтвердження згоди батьків або опікунів, якщо вам менше 18 років
 • підтвердження прийняття на ваш курс
 • підтвердження сплати медичної допомоги

Залежно від країни походження вам також може знадобитися пройти тест на туберкульоз.

Коли ви приїдете до Великобританії, вам може знадобитися зареєструвати студентську візу Великобританії в поліції. Ви повинні отримати інформацію про те, чи потрібно вам реєструватися у своїй наклейці студентської візи Великобританії або в листі від Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Вам також потрібно буде подати заяву на отримання біометричного дозволу на проживання, якщо ви перебуваєте у Великобританії довше 6 місяців.

Коли слід подавати заявку?

Ви можете подати заявку на отримання студентської візи за 6 місяців до початку навчання. Тривалість оформлення студентської візи Великобританії залежить від того, звідки ви подаєте заявку, але зазвичай ви отримаєте рішення протягом 3 тижнів, якщо ви подаєте заявку з-за меж Великобританії, і протягом 8 тижнів, якщо ви подаєте заявку в межах Великобританії.

Тривалість загальної студентської візи залежить від тривалості вашого курсу, і ви можете подати заявку на її продовження, якщо бажаєте залишитися у Великій Британії, щоб працювати чи продовжити навчання. Дитяча студентська віза дійсна протягом усього курсу, максимум до 6 років, і може бути продовжена. Тривалість короткострокової студентської візи не може перевищувати тривалості вашого курсу та не може бути продовжена.

Час обробки

3 Weeks

Можливості роботи

Іноземним студентам дозволяється працювати з навчанням у Великобританії за певних умов. Вид роботи, яку ви можете виконувати, залежатиме від того, що ви вивчаєте, і від того, чи будете ви працювати протягом шкільного семестру чи під час перерв.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Основні причини відмови у студентській візі:

 1. Відсутні або неправильні документи;
 2. Невиконання фінансових вимог;
 3. Неправильний формат документа.