Бразилія

Дослідження Право в Бразилія 2024

Навчання в Бразилія

Що таке диплом юриста в Бразилії? У Бразилії, право викладається як за програмою бакалаврату. Після завершення студент буде мати ступінь бакалавра 'и в галузі права. Він також знаходиться в приватних школах права. Будь-яке юридичну освіту повинні бути акредитовані Національної комісії з правової освіти автономної адресної книги Федерального Counsil. Офіційно диплом юриста в Бразилії ступінь бакалавра в області законів та соціальних наук. Доктор юридичних наук, яка потребує додаткового вивчення, також варіант тут. Це вимагає подальшого вивчення, а також практичне застосування в цій галузі. Вища освіта в Бразилії Бразилія має велику кількість юридичних шкіл і, в результаті, є багато адвокатів присутні. Справді, в одному з найбільших міст країни 'и, Сан-Паулу, є деякі 222000 юристи присутня. Це значно менше, ніж більшість міст в Сполучених Штатах або Великобританії. Тим не менш, є реальна потреба у кваліфікованих спеціалістів тут, так як багато адвокатів менш авторитетними.Студент, який хоче займатися юридичною практикою в Бразилії потрібно буде заповнити всі його або її дослідження, а потім вступити в установленому законом порядку програм на одному з численних шкіл, з яких тут більше, ніж 1000. студент буде потрібно закінчити від цієї школи. Потім, коли він або вона закінчує, студент повинен буде пройти тест на адвокатів. Це різноманітні тест, який може бути дуже складним. Він знаходиться у веденні Колегії адвокатів Бразилії. Як правило, навчальний процес триває близько п'яти років, щоб закінчити. Для міжнародних студентів, які хочуть вступити в програмах права в Бразилії, перший крок полягає в застосуванні до одного з коледжів, вітаючи іноземних студентів. Студенти повинні будуть мати кошти, щоб заплатити за себе, в тому числі їх повної освіти, і необхідно буде отримати студентську візу, яка школа може допомогти учневі досягти. Мета довгостроковій перспективі, є потреба в кваліфікованих спеціалістів тут, але є багато виклик, а також.А учень потрібно буде застосовувати його або себе належним чином для того, щоб отримати потрібний рівень освіти.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  185
 • Частка комунальних послуг

  23
 • Підписка на Інтернет

  19
 • Місцевий транспорт

  41

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  7
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Бразилія

Бразилія є найбільшою країною в Південній Америці. Це також пропонує унікальне поєднання сучасного життя і сільського життя. Бразилія, яка межує з Венесуелою, Гайана, Сурінам, і багатьох інших країнах, є великою один різними способами. Він має сьомою за величиною ВВП у світі. Вона є домом для 201 млн чоловік. Він також має деякі з найцікавіших змін, що відбуваються в країні росте, щоб задовольнити потреби своїх молодого населення. Для тих студентів, які хочуть вивчати право в Бразилії, є багато перспективних можливостей, у тому числі необхідність висококваліфікованих фахівців. Бразилія пропонує міжнародні подорожі візи для студентів, які були прийняті в школи в країні. Істотні факти про Бразилію - Бразилія має складну компактну систему річок, які включають Amazon, негра і Парана річок.Річка Амазонка має найбільший обсяг води, що міститься в будь річки в світі, і це друга за довжиною ріка на Землі - Майже одна чверть світового 'и тропічних лісів знаходяться в Бразилії, в основному складається з джунглів Амазонки. Тропічні ліси Амазонки також є домом для декількох видів мавп, ніж в будь-якому іншому місці на Землі - Футбол (FUTEBOL) Бразилія 'и найпопулярніший вид спорту. Студенти знайдуть, що будь середу великого міста вони відвідують під час навчання в Бразилії має один або декілька футбольних стадіонів - Третина Бразилія 'и два мільйони жителів працюють в сільському господарстві.Кава в зернах, кукурудза, пшениця, цукровий очерет, рис і соєві боби є Бразилія 'и первинні культури - один із семи чудес світу, статуї Христа-Спасителя, знаходиться в Ріо-де-Жанейро столицею Бразилії Бразиліа, де основним вищі навчальні заклади, такі як Університет Бразиліа, Центральний університет Бразиліа (UniCEUB) і Католицький університет Бразиліа (UCB) розташовані - Антропологи підрахували, що існують цілих 60 племен в тропічних лісах Амазонки, які ще в контакт з цивілізацією Що таке правової системи в Бразилії? Бразильський правова система може бути складним. Країна федеративна республіка, закони на державному, муніципальному та федеральному рівнях. З кодифікованого правової системи, кожен компонент уряду має свій власний звід законів, заснованих на специфічному контексті тих законів, і як вони застосовуються. Судова система допомагає забезпечити дотримання законів, з яких адвокати, необхідні для подання фізичних осіб.Федеральна конституція є головним керівним компонентом правової системи.

Вимоги щодо візи

Усі студентські візи в Бразилії називаються тимчасовими візами IV або VITEM-IV.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (VITEM-IV)

Ціна та валюта

Ціни на студентські візи в Бразилію відрізняються в залежності від громадянства заявника. Наступна вартість може бути змінена:

 • Для громадян Об’єднаних Арабських Еміратів: 95 доларів США
 • Для громадян Франції: 140 доларів США
 • Для громадян Великобританії, чия віза дійсна до 180 днів: 40 доларів США
 • Для громадян Сполученого Королівства, термін дії візи яких перевищує 180 днів: 195 доларів США
 • Для громадян США: 160 доларів США
 • Для громадян будь-якої іншої країни: 40 доларів США

Хто може подати заяву на візу?

Усі іноземці, які хочуть навчатися в Бразилії - без будь-яких імміграційних цілей або наміру виконувати оплачувану діяльність, яка не є стажуванням - повинні подати заяву на отримання студентської візи. Основною вимогою для отримання студентської візи є те, що ви зараховані до бразильського університету, зареєстрованого Міністерством освіти Бразилії.

Де можна подати заявку?

У найближчому генеральному консульстві або посольстві Бразилії

Ви можете подати заявку на отримання студентської візи до Бразилії в найближчому генеральному консульстві або посольстві Бразилії.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Ви повинні відвідати веб-сайт свого Генерального консульства, щоб отримати анкету на студентську візу, перелік вимог, а також перевірити процес подання та розклад. Обов’язково домовтеся про зустріч у своєму консульстві чи посольстві якнайшвидше.

Щоб подати заявку на VITEM-IV, необхідно підготувати наступну документацію:

 • Паспорт заявника, термін дії якого не може закінчитися протягом 6 місяців і повинен мати принаймні дві порожні сторінки
 • Одна візова анкета на заявника, створена онлайн
 • Дві фотокартки розміром 3х4 см
 • Підтвердження проживання в межах юрисдикції Консульського відділу Посольства за останні 12 місяців
 • Довідка про несудимість, видана місцевим відділом поліції заявника для заявників віком від 18 років, видана менш ніж за 90 днів до подачі заяви
 • Підтвердження стипендії, якщо ні, підтвердження фінансової спроможності оплатити весь курс
 • Доказ про зарахування до навчального закладу, який засвідчує, що заявник відвідуватиме курс навчання, із чітким зазначенням кількості аудиторних годин на тиждень
 • Нотаріально завірене свідоцтво про народження або декларація
 • Сертифікат попереднього навчального закладу про рівень освіти заявника
 • Якщо заявнику менше 18 років і він не подорожує зі своїми батьками або опікунами, нотаріально засвідчена копія свідоцтва про народження, перекладена португальською або англійською мовою, і дозвіл на видачу бразильської візи для неповнолітніх, підписаний обома батьками або законними опікунами в державного нотаріуса
 • Медичне страхування, дійсне в Бразилії, яке покриває лікування та госпіталізацію, або PB4 у випадку студентів з Португалії

Коли слід подавати заявку?

Час обробки може бути швидким і займати лише кілька днів, але це залежить від країни.

VITEM-IV дійсний протягом одного року, залежно від курсу, на який навчається студент, і може бути продовжений стільки разів, скільки необхідно, щоб студент міг закінчити курс. Запит на продовження візи необхідно подати до Департаменту федеральної поліції або Міністерства юстиції протягом 30 днів до закінчення терміну дії поточної візи. Щоб продовжити візу через один рік, вам потрібно буде надати документацію з університету, яка підтверджує, що ви достатньо відвідуєте та успішно продовжите курс.

Для інтернів студентська віза дійсна один рік і не може бути продовжена.

Після отримання студентської візи у студента є три місяці, щоб в'їхати до Бразилії. Після в'їзду в Бразилію у студента є до 30 днів, щоб зареєструватися у федеральному департаменті поліції міста, в якому він проживатиме.

Час обробки

Можливості роботи

Тим, хто приїхав до Бразилії з VITEM-IV, не дозволяється займатися оплачуваною діяльністю, яка не є стажуванням. Однак іноземним студентам, які бажають стажуватися в Бразилії, дозволяється займатися оплачуваною діяльністю. Для стажування до чотирьох місяців немає потреби в офіційному зв’язку з бразильським навчальним закладом. Для стажування, яке триває більше чотирьох місяців, офіційний зв’язок із бразильським навчальним закладом є обов’язковим.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?