Keystone logo
Бельгія

Дослідження Право в Бельгія 2024

Навчання в Бельгія

Заробіток вищу юридичну освіту в Бельгії Заробіток вищу юридичну освіту в Бельгії не вимагає студенти проходять попередній вступний іспит, як це потрібно для деяких інших градусів. Хоча змішування голландською, французькою та деякі німецькі вищі навчальні заклади в Бельгії може бути заплутаним, у них є всі, прийняті правила, передбачені Болонським процесом, який тягне за собою таку ж ступінь бакалавра 'и, Master ' и і докторських ступенів системи з подальшим інших європейських країн. Прийом в Бельгії бар допускається після п'яти років вивчення права, або по заробляти ступінь магістра права (LLM). Вартість навчання уряд Бельгії регулює високі гонорари освіту навчання для всіх державних університетів або коледжів. Ці збори засновані на здатності студента (або студентський 'и сім'ї), щоб заплатити суму поспівчувати доходу. Наприклад, з низьким рівнем доходів (стипендій) студенти отримують повний пакет фінансової допомоги і, як правило, платять ставку за навчання в розмірі 100 євро ($ 135 USD).Студенти вважали »не Стипендії " платити плати за навчання 600 євро ($ 800 USD). Знову ж таки, ці тарифи можуть варіюватися від одного юридичної школи в іншу. Можливості працевлаштування Нещодавно рівень безробіття в Бельгії істотно знизилися як рецесії в США і Європі, нарешті, почали поліпшуватися, обнадійливий ознака того, що також спонукало Банк Англія розглянути питання про збільшення процентних ставок. Отже, можливості працевлаштування для студентів-юристів, які бажають займатися юридичною практикою в Бельгії повинен залишатися відповідно до швидко поліпшенням економіки і ринку праці.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  414
 • Частка комунальних послуг

  64
 • Підписка на Інтернет

  49
 • Місцевий транспорт

  49

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  10
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Бельгія

Європейський союз 'и членом-засновником Бельгія (Королівство Бельгія) розташована в Західній Європі, і приймає важливі міжнародні організації, такі як штаб-квартири ЄС і НАТО. Представляючи особливе культурне межу, що відокремлює латинські європейських країн і німецькомовних країн, Бельгія є домом для франкомовних бельгійців, голландський кажучи фламандці, і в німецькомовних співтовариства. Різноманітність мови і довга історія політичних конфліктів за останні п'ять століть об'єднані, щоб дати Бельгія складну уряд, що складається з федеральних парламентських демократичних і конституційних принципів монархії. Складається з Палати представників і Сенату, "федеральний парламент з містить призначені представники, які обираються політики і король " Бельгія з дітьми, які вважаються "Сенатори по праву ".Бельгія також є одним з небагатьох країн у світі, яка має обов'язкового голосування, що, природно, забезпечує їй винятково високою виборців ставок явки. Бельгія 'и главою держави є король, хоча його влада обмежена призначення прем'єр-міністра (з вотумом довіри від палати представників) поряд з кількома іншими прерогатив. Виникнувши з принципів Кодексу Наполеона, Бельгія 'судової системи з підтримується цивільним законодавством, з Касаційного суду та Апеляційного суду, що представляють країну ' и вищі суди. Бельгія 'и правової системи Чотири рівня звичайних судів існують в Бельгії: в "Трибунал де Première Instance " (нижній рівень у справах неповнолітніх кримінального і цивільного суду), "Трибунал де Juges де Paix " і "Трибунал де поліції " --civil і кримінальний суд, відповідно.Останнім часом уряд додав податковий суд або камеру на трибуналі Première інстанції, який вирішує судові процеси щодо ділових та особистих податкових питань. Тільки один бельгійський суд присяжних - Кур D 'Assises --which чує тяжкі злочини, такі як вбивство, викрадення і вбивства. Покарання за серйозні правопорушення пов'язані відповідні терміни тюремного ув'язнення, як це визначено судом присяжних, так як смертна кара була скасована з 1996 року Хоча Бельгійський закон уважно стежить Франція 'и систему законів, мов, що використовуються в ході судового розгляду, чи є це французька або голландський, залежить від того, де розташований суд у Бельгії. Тим не менш, обидві мови використовуються в Брюсселі судів.

Вимоги щодо візи

Для громадян країн, які не входять до ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії, які хочуть навчатися в Бельгії протягом періоду, що перевищує 90 днів.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза D (національна довгострокова віза)

Ціна та валюта

USD 200

Ви можете розраховувати заплатити 200 доларів або більше за обробку вашої візової заяви. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії, вам не потрібна віза для навчання в Бельгії. Однак ви повинні бути зараховані до визнаного університету чи вищого навчального закладу як основної професії в Бельгії, мати достатні кошти для покриття витрат під час навчання в Бельгії та мати належне медичне страхування.

Якщо ви є громадянином країни за межами ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії, вам, швидше за все, потрібно буде подати заяву, щоб вступити до вищих навчальних закладів на період довший ніж три місяці. Студенти з деяких країн (наприклад, США) не зобов’язані отримувати візу до Бельгії, якщо їхнє перебування не перевищує 90 днів.

Перш ніж ви зможете подати заяву на отримання бельгійської студентської візи, вам, як правило, потрібно буде прийняти на курс або навчальну програму визнаного бельгійського університету чи навчального закладу.

Студенти з Китайської Народної Республіки повинні отримати сертифікат академічної оцінки, виданий Центром академічного оцінювання (APS), перш ніж отримати дозвіл на вступ до вищого навчального закладу Бельгії. Цей сертифікат APS необхідний для отримання студентської візи до Бельгії. Іспит складається з технічної оцінки вашого диплому та співбесіди.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Бельгії

Ви повинні подати заявку на отримання студентської візи в посольстві або консульстві Бельгії у своїй країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Перш ніж подавати заявку на отримання студентської візи до Бельгії, вам спочатку потрібно бути прийнятим на курс в акредитованому навчальному закладі та сплатити реєстраційний внесок (це буде повернено, якщо вашу заявку на візу буде відхилено). Якщо ви іноземний студент, вам потрібно буде звернутися до найближчого посольства або консульства Бельгії у вашій країні. Посольство допоможе вам визначити, чи потрібна вам студентська віза, і допоможе вам подати заявку на отримання візи.

Для отримання студентської візи вас можуть попросити надати наступне:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження того, що ви маєте місце у визнаному закладі;
 • копії документів про освіту;
 • подробиці про курс;
 • підтвердження наявності достатніх коштів для покриття витрат на проживання, навчання, охорону здоров’я та репатріацію (617 євро на місяць протягом 2015-2016 навчального року);
 • медичну довідку;
 • доказ того, що ви не маєте судимості, якщо вам більше 21 року.

Щоб підтвердити своє прийняття в визнану установу, ви можете надати одну з таких документів:

 • офіційне підтвердження реєстрації на програму;
 • атестація, яка вказує на те, що ви маєте доступ до запланованих досліджень;
 • підтвердження вашої реєстрації для вступних іспитів.

Вас також можуть попросити надати лист із поясненням того, чому ви обрали саме цей курс, чому ви хочете навчатися в Бельгії та яку користь це вам принесе. Крім того, вас також можуть попросити продемонструвати знання мови, якою викладатиметься курс.

Протягом восьми днів після прибуття до Бельгії ви повинні відвідати місцеву муніципальну адміністрацію/ратушу (maison communale/gemeentehuis), щоб отримати дозвіл на проживання та зареєструватися в реєстрі населення іноземців.

Коли слід подавати заявку?

Для довгострокової візи для навчання рекомендується записатися на прийом у посольство принаймні за два місяці до від’їзду. Щоб отримати короткострокову візу, домовтеся про зустріч принаймні за 3 тижні до від’їзду.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості курсу. Ви можете подати заявку на продовження свого дозволу на проживання щороку, приблизно за 30-45 днів до закінчення терміну його дії.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Якщо ви іноземний студент, який навчається в бельгійському навчальному закладі та маєте дійсний дозвіл на проживання, ви можете працювати до 20 годин на тиждень протягом семестру, якщо це не заважає вашому навчанню. Вам потрібно буде отримати письмовий строковий контракт від вашого роботодавця, який відомий як «студентський трудовий договір», і дозвіл на роботу типу C. В іншому випадку ви можете працювати під час офіційних університетських канікул без дозволу на роботу в Бельгії.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо у вас є кримінальне минуле або якщо ви були депортовані з ЄС. Іншою причиною для відмови є відсутність або неповність документів, які підтверджують те, що ви будете студентом.

Програми