Барбадос

Найкращі університети для Право Програми в Барбадос 2024

Кількість установ: 3
  • Bridgetown, Барбадос

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bridgetown, Барбадос

  American University of Barbados , Школа медицини, акредитований CAAM-HP і входить до числа кращих університетів Карибського басейну. Ми маємо намір підготувати наших студентів до світових лідерів у всіх аспектах охорони здоров’я. Наша мета - не просто створити «лікарів», а «вчених -медиків», наповнених прагненням до знань та служіння протягом усього життя. Вивчення медицини в AUB - це чудова можливість, яка наближає вас до меж сучасних наукових знань. Цей вибір дає вам шлях до шляхетної професії медицини з унікальною моделлю медичної освіти, яка, на нашу думку, не має собі рівних. Медична навчальна програма в США розроблена спеціально для задоволення ліцензійних вимог у США та інших країнах світу. Збалансоване співвідношення студент-викладач дозволяє вести персоналізовані дискусії та взаємодію між студентами та викладачами. Глобальне охоплення наших викладачів та адміністрації гарантує, що студенти мають значний вплив та можливості. Наші студенти приїжджають з усього світу з багатим досвідом, створюючи тим самим справді космополітичну спільноту вчених American University of Barbados . Медична школа служить стартовою майданчиком для медичних працівників та направляє їх у забезпеченні кращої медичної допомоги, а отже, полегшує страждання громад у всьому світі.

  • Bridgetown, Барбадос

  Університет Вікторії (Барбадос) вкл. - це медичний факультет, розташований у місті Уорренс Сент-Майкл на прекрасному Карибському острові Барбадос у північноамериканському регіоні.