Австрія

Найкращі університети для Право Програми в Австрія 2023

Кількість установ: 53
  • Krems an der Donau, Австрія

  Центр інтелектуальної власності, медіа та інноваційного права в Університеті безперервної освіти Кремс зосереджується на суспільно важливих питаннях, що виникають внаслідок постійного технологічного прогресу, оцифрування та пов’язаних соціальних змін. Основними сферами досліджень є міжнародне, європейське та австрійське авторське право, а також права промислової власності (торговельні марки, дизайн і патенти), медіа-право, законодавство про захист даних, конкурентне право та перехресна сфера інноваційного права. На тлі зростаючої цифровізації та створення мереж у національному та міжнародному контексті, глибокі знання та розуміння права інтелектуальної власності, медіа та інновацій є центральними ключовими кваліфікаціями. Відповідно, Центр пропонує спеціалізовані університетські програми безперервної освіти, адаптовані до конкретних практичних потреб. Програми підвищення кваліфікації Центру базуються на результатах наукових досліджень і орієнтовані на високі компетентнісні вимоги відповідної практики.

  • 143, Австрія

  Державна політика сьогодні переживає глобальну, багаторівневу кризу. Перехилити чашу терезів у бік більш безпечного миру, соціальної справедливості та екологічної стійкості – і це лише деякі з них – вимагає інноваційної та підприємницької діяльності для загального блага. Створення міждисциплінарної та глобальної інституції, відданої цінностям відкритого суспільства та створення міцних і гнучких зв’язків між дослідженнями та практикою, є одним із способів реагування на те, що, загалом, є неспроможністю політичних еліт вирішити найнагальніші проблеми нашого часу. . Кафедра публічної політики Центральноєвропейського університету пропонує чотири ступені магістра з публічної політики та курс публічної політики програми доктора філософії з політології. Програми здобуття ступеня розроблені для студентів з усього світу, які шукають кар’єру в державному, приватному та некомерційному секторах на місцевому, національному, Європейському Союзі та міжнародному рівнях. Успішне залучення для суспільного блага в сучасному світі також вимагає кращого, більш справедливого представлення різних точок зору. З цією метою DPP є надзвичайно інклюзивним, залучаючи як студентів, так і викладачів з різних професій і залучаючи широкий спектр джерел знань. Студенти DPP - це майбутні соціальні та політичні підприємці, готові зробити інноваційний внесок у вирішення найважливіших проблем державної політики 21 століття.

  • Linz, Австрія

  У 21 столітті, яке характеризується все швидшим прогресуючим розвитком, освіта та підвищення кваліфікації є цінним надбанням і важливішим, ніж будь-коли. Складні технологічні та економічні проблеми та велика відповідальність перед навколишнім середовищем ставлять перед компаніями та їхніми керівниками рішення, які приймаються на основі досвіду, знань та компетентності. Тому необхідним є навчання протягом усього життя та подальша професійна кваліфікація. Завданням провайдерів навчання є забезпечення інфраструктури для цих можливостей подальшого навчання. KMU Akademie & Management AG, яка була заснована в 2006 році, з самого початку усвідомлювала цю відповідальність. Однак вона також визнала, що працюючим людям, які хочуть вчитися неповний робочий день, постає серйозна проблема: збалансувати роботу, сім’ю та навчання. Враховуючи цю вимогу, відповідальні в KMU Akademie розробили концепцію дистанційного навчання, яке не залежало б від часу та місця. З 2011 року KMU Akademie у співпраці з Middlesex University пропонує онлайн-курси на неповний робочий день, які відповідають саме цим вимогам.

  • Graz, Австрія

  Наш студентський колектив складається з майбутніх академічних спеціалістів та управлінського персоналу галузі. Усі наші дипломні програми зосереджені на основних сферах підприємницького успіху. Вісім програм бакалавра та шість магістерських програм у сфері бізнесу та технологій організовані за часом, щоб бути сумісні з повною зайнятістю. Крім того, студенти можуть розпочати програму додаткового рівня бакалавра безпосередньо після закінчення середньої школи, підготуючись до початку своєї кар’єри.

  • Koper, Словенія
  • Salzburg, Австрія
  • + 4 Більше

  Alma Mater Europaea є незалежним вищим навчальним закладом, який спеціалізується на наданні освіти, орієнтованої на кар’єру, у галузях навчання з дефіцитом кар’єри. Наші навчальні програми актуальні, сучасні, міждисциплінарні та інтерактивні.

  • Palaiseau, Франція
  • Vienna, Австрія
  • + 1 Більше

  Магістерська школа EIT Manufacturing (EITM) є частиною EIT Manufacturing, Європейської асоціації провідних університетів, галузей промисловості та дослідницьких центрів, пов'язаних із виробничим сектором, з метою стимулювання європейського виробництва, щоб воно стало глобально конкурентоспроможним та стійким для суспільства. Поєднавши три сторони «трикутника знань»: бізнес (великі компанії та МСП), навчальні заклади та науково -дослідницькі центри, EITM прагне розширити співпрацю та інтеграцію між освітою, бізнесом та дослідженнями.

  • Rovereto, Італія
  • Trento, Італія
  • + 2 Більше

  Університет Тренто був заснований у 1962 році і завжди був спрямований на створення альянсу та взаємної ефективності з італійськими та іноземними установами та організаціями. У 1982 році Університет (до того часу приватний) став державним, зі статутом, який гарантував самоврядність.

  • Saint Pölten, Австрія

  Маючи понад 3700 студентів, Університет прикладних наук Санкт-Пельтена є ключовим гравцем у секторі вищої освіти Австрії та одним із найважливіших роботодавців у регіоні. Наш університет вирізняється орієнтованою на майбутнє та постійно зростаючою кількістю навчальних програм, міцною міждисциплінарною співпрацею та фокусом на дослідженнях.

  • Vienna, Австрія

  Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) є центром передового досвіду для фінансів. Розташована у Відні (Австрія), вона була заснована Інститутом передових досліджень (IHS), Віденським університетом та ВУ (Віденський університет економіки та бізнесу). Ці три інститути об'єднали зусилля та свої знання, щоб створити центр у Відні, метою якого є підготовка міжнародно визнаних досліджень та надання конкурентної освіти в галузі акушерства.

  • Espoo, Фінляндія
  • Delft, Нідерланди
  • + 11 Більше

  EIT RawMaterials Academy - SUMA пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Espoo, Фінляндія
  • Stolberg (Rhineland), Німеччина
  • + 14 Більше

  EIT RawMaterials Academy - SINReM пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Espoo, Фінляндія
  • Stolberg (Rhineland), Німеччина
  • + 14 Більше

  EIT RawMaterials Academy - EMerald пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Espoo, Фінляндія
  • Stolberg (Rhineland), Німеччина
  • + 14 Більше

  EIT RawMaterials Academy - AMIS пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Eisenstadt, Австрія

  Академія комунікацій eLearning, що базується в Австрії, пропонує інноваційні дипломи магістра дистанційного навчання в галузі маркетингу, менеджменту та комунікації, які студенти можуть навчатися вдома у співпраці з Університетом прикладних наук Бургенланда та його навчальною компанією Austrian Institute of Management.

  • Salzburg, Австрія

  Z_GIS - це міждисциплінарний центр компетентності з геоінформатики, що поєднує фундаментальні та прикладні дослідження з навчанням в аспірантурі та інформаційною діяльністю. Застосовуючи інноваційні просторові концепції та методології, ми сприяємо управлінню нашими суспільствами, підприємствами та середовищем.