Keystone logo
Австрія

Дослідження Право в Австрія 2025

Навчання в Австрія

Заробіток вищу юридичну освіту в Австрії Австрійські університети і школи права пропонувати повний спектр бакалавра права (LLB) і магістра права (LLM) програми, які полегшують спеціалізуються в певній галузі права. Вхід в програму LLM потрібно студенти спочатку отримати ступінь бакалавра в області права (LLB) і досягти високих марок, заробляючи, що ступінь. Всі практикуючі юристи в Австрії повинні бути членами АВА (Австрійської асоціації адвокатів), організації, яка здійснює нагляд за будь-які дисциплінарні питання, що стосуються цивільних або кримінальних адвокатів. Студенти повинні будуть закінчити визнаного австрійської юридичній школі і виконати стажування або клерка програму навчання, що складається з не менше п'яти років юридичної роботи, перш ніж вони можуть взяти бар іспиту та отримати членство в АБА. Скільки коштує вивчати право в Австрії? Австрія 'и державні університети стягують плату за семестр за навчання.Сума цього мита залежить від того, студент австрійський чи з іншої країни Європейського Союзу. Наприклад, студенти ЄС вважаються студенти по обміну (ordentliche studierendes), які часто звільняються від сплати семестр плату, але повинні платити близько 20 євро університет 'и студентського союзу. Входять до ЄС студентів стягується більш за семестр. Крім того, Австрія також надає можливості стипендій для студентів з менш розвинених країн, які включають в себе більшість країн Африки, Афганістану та Бангладеш. Знову-таки, збори варіюються від одного університету в інший. Дізнайтеся більше про університетів в Австрії тут і зв'язатися з Юридичної школи прямо на Lawstudies.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

  • Оренда в спільній квартирі

    496
  • Частка комунальних послуг

    106
  • Підписка на Інтернет

    33
  • Місцевий транспорт

    50

Зразок вартості способу життя

  • Комбінований фаст -фуд

    9
  • Квиток в кіно

    12
  • Пінта місцевого пива

    4

Про Австрія

Розташований в Центральній Європі і межує з кількома країнами, які включають Італію, Німеччину, Чехію та Швейцарію, федеративна республіка Австрія є парламентською, напів-президентської представницька демократія, що складається з дев'яти федеральних земель. В даний час однією з найбагатших країн у Європі і в світі, Австрія має відмінну рівень життя рейтингу за індексом розвитку людського потенціалу. Bundespräsident (Федеральний президент) є "Глава держави " і обраний за підсумками народного голосування. Федеральний канцлер (голова федерального уряду) призначається Bundespräsident і має повноваження, подібні віце-президент. Австрія 'и правової системи приватного і кримінального права, в першу чергу практикується юристів, що працюють індивідуально або з фірми в Австрії.Приватне право стосується цивільних, комерційних і трудові правові питання і регулюється Allgemeine Buergerliche Gesetzbuch, всеосяжний звід законів, що, хоча вирішальним, не завжди юридично зобов'язуючого в деяких судових. Багато з принципів Австрія 'и приватних юридичних приходять з римського права, такі, як принцип індивідуальної свободи, або Privatautonomie і Konsensprinzip, основний консенсусу. Інші аспекти австрійського приватного права включають в себе правоздатність, контракти, делікти і ділових партнерських відносин. Адвокатів по кримінальних справах в Австрії повинні працювати при певних основоположних принципів, які визначають випадки на чолі з державних обвинувачів, і з участю присяжних засідателів, суддів і магістратів. Це включає в себе "Справедливе судовий розгляд " принцип, який сприяє виправдувальний вирок кожна людина, обвинувачена у вчиненні злочину, якщо сумніви звинуватив 'и провини існує в кінці судового розгляду.Висновки і вироки завжди проголосив від імені Австрійської Республіки, з відмінностей між судами звичайних юрисдикцій і судів / трибуналів, що займаються правовими питаннями, що стосуються публічного права. Verfassungsgerichtshof (Австрія 'и Конституційний суд) захищає цивільні права громадян Австрії і гарантує, що випробування та постанови відповідати рекомендаціям, встановленим Конституцією Австрії. Проте, Верховний суд (Верховний суд) є найпотужнішим австрійський суд, що чує кримінальні та цивільні справи, які вичерпали всі інші маршрути.

Вимоги щодо візи

  1. Туристична віза C («Шенген віза»): дає вам право перебувати в Австрії та в усіх інших країнах Шенгенської зони протягом максимум 90 днів.
  2. Віза D (Австрійська національна віза, Aufenthaltsvisum D) - для перебування від щонайменше 91 дня до максимум 6 місяців; не потрібно, якщо ви громадянин Японії.
  3. Aufenthaltsbewilligung Studierende (дозвіл на тимчасове проживання для студентів) - для перебування більше 6 місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

туристична віза С; віза D; Aufenthaltsbewilligung Studierende

Ціна та валюта

EUR 71

  • Для Visa C: 71 євро
  • Для візи D: 176 євро
  • Для ВНЖ: 141 євро

Ціни можуть бути змінені.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам країн-членів ЄС і ЄЕЗ, а також громадянам Швейцарії візи для Австрії не потрібні. Проте, перебуваючи в Австрії довше 3 місяців, вони повинні подати заяву на ""Lichtbildausweis für EWR-Bürger/innen"", яка є підтвердженням реєстрації в імміграційній службі протягом 3 місяців після в'їзду до Австрії.

Інші іноземці повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання з метою навчання (Aufenthaltsbewilligung Studierende) в австрійському представництві перед в’їздом до Австрії після отримання повідомлення про допуск.

Де можна подати заявку?

Представницький орган Австрії (посольство, генеральне консульство)

Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи особисто в представництві Австрії (посольстві, генеральному консульстві) перед поїздкою до Австрії.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Усі заявники на отримання візи повинні особисто з’явитися до посольства/консульства Австрії. Для реєстрації необхідно подати такі документи:

  1. Повністю заповнена та підписана анкета (можна отримати в представницькому органі; також можна завантажити з Інтернету)
  2. Дійсний паспорт (повинен бути дійсним протягом усього періоду вашого перебування в Австрії)
  3. Кольорова фотографія паспортного розміру (від 3,5 х 4,5 см до 4,0 х 5,0 см)
  4. Свідоцтво про народження
  5. Довідка про несудимість (за наявності)
  6. Медична страховка
  7. Повідомлення про прийом австрійського навчального закладу
  8. Підтвердження наявності достатніх фінансових можливостей для покриття витрат на проживання за 12 місяців наперед (для студентів віком до 24 років: 426,57 євро/місяць; для студентів старше 24 років: 772,40 євро/місяць (ці суми включають орендну плату за проживання до 239,15 євро у 2009 році), наприклад: ощадна книжка/рахунок в Австрії/декларація гарантії особи, яка проживає в Австрії/дорожні чеки
  9. Підтвердження проживання (договір оренди, договір проживання з гуртожитком).

В Австрії обов’язкова реєстрація в муніципальних органах (Meldeamt: Gemeindeamt, Magistratisches Bezirksamt) протягом трьох робочих днів після в’їзду в країну.

Коли слід подавати заявку?

Для короткострокових віз (віза D): дайте 15 днів на оформлення. Заявки на отримання візи в ідеалі слід подавати принаймні за 3-4 тижні до від'їзду, але не пізніше ніж за 3 місяці до від'їзду.

Для довгострокових віз: вашу заяву на отримання візи буде надіслано до Австрії, і рішення потрібно чекати в країні проживання, тому заяву слід подавати принаймні за 3 місяці до передбачуваного прибуття в Австрію. Загальний період оформлення дозволу на проживання становить від трьох до шести місяців, поки ви не отримаєте рішення від австрійського органу.

В Австрії можна продовжити лише дозвіл на проживання (дозволи на проживання (Aufenthaltsbewilligung) та дозволи на поселення (Niederlassungsbewilligung) . Ви повинні подати заяву на продовження до закінчення терміну дії оригінального дозволу. Доки рішення про продовження не буде прийнято, ви можете – навіть після закінчення терміну дії вашого початкового дозволу – перебування в Австрії.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Громадянам країн ЄС, а також Ліхтенштейну, Ісландії, Норвегії та Швейцарії дозвіл на роботу в Австрії не потрібен. Якщо дозвіл на роботу надано, ці студенти не мають обмежень щодо обсягу їх роботи, тобто їхня дозволена робота не обмежується сезонною роботою або роботою з мінімальним доходом (geringfügige Beschäftigung). Однією з вимог до дозволу на роботу є те, що вакансія не може бути зайнята безробітними, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Студенти з країн, що не входять до ЄС, і Хорватії підпадають під дію Закону про працевлаштування іноземних громадян і потребують дозволу на працевлаштування (Beschäftigungsbewilligung). Студенти, які є громадянами третіх країн, отримують дозвіл на роботу до 10 годин на тиждень, якщо вони навчаються на програмах бакалавра, студенти на програмах магістра мають право працювати з дозволом на роботу до 20 годин на тиждень. Можливе працевлаштування на повний робочий день на періоди, коли не проводяться лекції. Дозвіл на роботу має бути поданий роботодавцем у службу зайнятості (Arbeitsmarktservice, AMS) принаймні за 6 тижнів до початку працевлаштування та дійсний лише для конкретної роботи у конкретного роботодавця.

Години на тиждень

10

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.

Програми