Keystone logo

1 Заочне навчання Сертифікат Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності 2024

Фільтри

Фільтри

  • Сертифікат
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Право інтелектуальної власності
  • Заочне навчання
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Заочне навчання Сертифікат Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Право інтелектуальної власності

Що таке право інтелектуальної власності?

Право інтелектуальної власності – це галузь права, яка займається захистом творінь розуму, таких як винаходи, літературні та художні твори, символи та назви, що використовуються в торгівлі. Ці твори називаються «інтелектуальною власністю», оскільки вони є продуктами інтелекту. Закон про інтелектуальну власність включає закон про авторське право, оскільки він захищає творчі починання; однак законодавство про інтелектуальну власність поширюється за межі аудіо- та візуального вираження, захищеного авторським правом, і включає вираження ідей.

Які професії доступні для студентів права інтелектуальної власності?

Право інтелектуальної власності – це спеціалізована галузь права, яка пропонує багато можливостей для практики. Юристи, які спеціалізуються на праві інтелектуальної власності, можуть працювати в приватній практиці, на державну установу або на велику корпорацію. Деякі типові посади включають патентний повірений, юрист з торгових марок і юрист з авторських прав.

Чому важливо вивчати право інтелектуальної власності?

Закон про інтелектуальну власність важливий, оскільки він допомагає захистити творіння розуму. Ця галузь законодавства дає людям законне право контролювати використання їхньої інтелектуальної власності, і це може допомогти запобігти незаконному використанню іншими чи приписуванню чиєїсь праці.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності?

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності?

Під час отримання ступеня з права інтелектуальної власності ви дізнаєтесь про різні типи інтелектуальної власності, як захистити кожен тип і як вирішити суперечки, пов’язані з використанням або власністю інтелектуальної власності. Ви також дізнаєтеся про закон про авторське право, патентне право та закон про товарні знаки. Крім того, ви отримаєте навички дослідження, письма та усної пропаганди.

Будь-хто, хто прагне покращити свої кар'єрні перспективи або вступити в програму навчання, може значно покращити свої шанси шляхом проведення сертифікаційної програми. Ці програми часто вимагають менше часу для виконання, ніж у ступінь бакалавра або магістра.

Неповний робочий день дозволяє отримати ступінь або кваліфікацію, навіть якщо ви не можете відвідувати школу на денній основі. Можна навчатися у своєму власному темпі, поступово накопичуючи кредити, які враховуються для остаточної кваліфікації.