LAWSTUDIES

PhD Португалія - програми PhD Португалія

Програми аспірантури в області права здійснюють підготовку фахівців, які можуть професійно реалізувати себе в правовій, судовій сферах, а також в урядових і комерційних структурах. Крім того, отримання ступеня PhD по праву дає можливість почати академічну кар'єру і викладати юриспруденцію в навчальному закладі.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

PhD Португалія - Візьміть PhD Португалія . Усі програми PhD та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

знайдених результатів Filter

Глобальний к.т.н. Програма

Católica Global School of Law
PhD
Жов 2020
<
Денне навчання
<
8 семестри
англійська
Кампус

Новий к.т.н. Програма має на меті створити справжнє науково-дослідне співтовариство науковців, робота яких контролюється та керується кращими міжнародними стандартами в цій га ...

Детальніше

Кандидат юридичних наук

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School
PhD
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
8&nbsp;-&nbsp;12 семестри
Portuguese
Кампус

Програма аспірантури в Католицькому Порто спрямована на підготовку якісних дослідників, що сприяють розвитку досліджень на факультеті, а також на критичне та відповідальне буд ...

Детальніше