Наш PG Dip курс міжнародного торгового та комерційного права * пропонує висококваліфіковану кваліфікацію, яка розроблена на основі ваших знань із модулів програми PG Cert, а також впроваджує навички та методи дослідження, міжнародні перевезення товарів, міжнародне приватне право, законодавство про інтелектуальну власність та вирішення міжнародних комерційних спорів.

Закон є широко визнаним та поважним предметом, а знання, отримані на нашому міжнародному торговому та комерційному праві PG Dip, відкриють для вас багато можливостей для розвитку вашої кар'єри в кар'єрі високого рівня в міжнародній юридичній фірмі, багатонаціональній компанії або урядовій організації.

* Дата початку цього курсу все ще підлягає підтвердженню університетом. У випадку, якщо схвалення не буде надано за датою початку курсу, буде запропонована альтернативна дата або повне відшкодування.

Методика викладання та стиль

Оскільки ми є 100% онлайн-університетом, ми використовуємо віртуальне навчальне середовище, а не традиційний кампус. Система відслідковує і керує процесом навчання в режимі реального часу та надає вам негайний доступ до ваших навчальних матеріалів.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет.

Ви підтримуєте весь навчальний курс видатним студентом та можете регулярно спілкуватися зі студентами та викладачем.

Оцінка

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. Оцінка міжнародного торгового та комерційного права PG Dip буде базуватися на поєднанні письмових курсових робіт.

Ви завжди будете в курсі поточного попереднього рівня з самого початку програми, що дозволить вам оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити напрями, які потребують вдосконалення.

Кар'єрні перспективи

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти на потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Юридичні знання, отримані в рамках міжнародного торгового та комерційного права PG Dip, можуть підготувати вас до участі у міжнародній юридичній фірмі, міжнародній компанії або урядовій організації.

Кваліфіковані адвокати або адвокати також зможуть використовувати навички та знання, отримані при вивченні курсу, для виконання своїх річних вимог щодо підвищення кваліфікації фахівців (CPD).

Вимоги до вступу:

Для цього захоплюючого курсу доступні два маршрути проїзду: Академічний маршрут в'їзду та маршрут роботи на робочому місці.

21-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви берете участь у нашому міжнародному торговельно-комерційному праві PG Dip, але вирішите, що онлайн-навчання не для вас, ми дозволимо вам відкликати його протягом 21 дня від дати початку, зазначеної в листі вашої пропозиції. Якщо ви сплатили перший депозит спершу, ви отримаєте повне відшкодування.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 7 інших курсів в University of Essex Online »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
16 Місяця
Денне навчання
Price
7,271 GBP
щомісячно сплачується.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date