PG Dip International Trade and Commercial law

Загальні відомості

Опис програми

Наш PG Dip курс міжнародного торгового та комерційного права * пропонує висококваліфіковану кваліфікацію, яка розроблена на основі ваших знань із модулів програми PG Cert, а також впроваджує навички та методи дослідження, міжнародні перевезення товарів, міжнародне приватне право, законодавство про інтелектуальну власність та вирішення міжнародних комерційних спорів.

Закон є широко визнаним та поважним предметом, а знання, отримані на нашому міжнародному торговому та комерційному праві PG Dip, відкриють для вас багато можливостей для розвитку вашої кар'єри в кар'єрі високого рівня в міжнародній юридичній фірмі, багатонаціональній компанії або урядовій організації.

* Дата початку цього курсу все ще підлягає підтвердженню університетом. У випадку, якщо схвалення не буде надано за датою початку курсу, буде запропонована альтернативна дата або повне відшкодування.

Методика викладання та стиль

Оскільки ми є 100% онлайн-університетом, ми використовуємо віртуальне навчальне середовище, а не традиційний кампус. Система відслідковує і керує процесом навчання в режимі реального часу та надає вам негайний доступ до ваших навчальних матеріалів.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет.

Ви підтримуєте весь навчальний курс видатним студентом та можете регулярно спілкуватися зі студентами та викладачем.

Оцінка

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. Оцінка міжнародного торгового та комерційного права PG Dip буде базуватися на поєднанні письмових курсових робіт.

Ви завжди будете в курсі поточного попереднього рівня з самого початку програми, що дозволить вам оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити напрями, які потребують вдосконалення.

Кар'єрні перспективи

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти на потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Юридичні знання, отримані в рамках міжнародного торгового та комерційного права PG Dip, можуть підготувати вас до участі у міжнародній юридичній фірмі, міжнародній компанії або урядовій організації.

Кваліфіковані адвокати або адвокати також зможуть використовувати навички та знання, отримані при вивченні курсу, для виконання своїх річних вимог щодо підвищення кваліфікації фахівців (CPD).

Вимоги до вступу:

Для цього захоплюючого курсу доступні два маршрути проїзду: Академічний маршрут в'їзду та маршрут роботи на робочому місці.

21-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви берете участь у нашому міжнародному торговельно-комерційному праві PG Dip, але вирішите, що онлайн-навчання не для вас, ми дозволимо вам відкликати його протягом 21 дня від дати початку, зазначеної в листі вашої пропозиції. Якщо ви сплатили перший депозит спершу, ви отримаєте повне відшкодування.

Останнє оновлення Квітень 2018

Про навчальний заклад

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Детальніше

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Згорнути
Колчестер , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше