Клас магістра права (LLM) на юридичному факультеті УГМ призначений для задоволення потреб експертів у різних галузях права, які є значущими для Індонезії, як локально, так і глобально. Вона пропонує унікальні модулі для підвищення знань і здібностей студентів при аналізі закону в індонезійському контексті, а також сприяє розвитку права в глобальному контексті. Обладнані ступенем LLM, наші випускники спрямовані на те, щоб вони могли заповнювати критичні посади в широкому спектрі галузей, від міжнародних корпорацій до міжнародних організацій.

Через наші зони концентрації студенти магістратури будуть ознайомлені з досвідом викладачів університетів-партнерів UGM з усього світу. Можливості відкриті для численних програм обміну та подвійного ступеня, з індивідуальними схемами для Університету Квінсленду, Університету Королеви Мері, Лондона, Університету Еразма Роттердама, Університету Лейдена, Університету Редінгу та інших відомих університетів у всьому світі.

Місія

Метою навчальної програми є:

 1. проводити освіту, що може підвищити академічні знання через критичне, прогресивне та інноваційне мислення для розвитку юридичної науки;
 2. проводити дослідження для розвитку правової науки та переваг суспільства;
 3. виконувати громадську діяльність з метою поліпшення знань і свідомості людей;
 4. розвивати співпрацю на національному та міжнародному рівнях.

Бачення

Бачення навчальної програми - це класове слово, конкурентоспроможна та новаторська навчальна програма з точки зору зміцнення юридичної науки в рамках зусиль, спрямованих на інтереси нації та держави на основі індонезійської культури, людства, що відповідає Панчасілі.

Вихід і цілі

Метою навчальної програми є створення випускників високої якості, які володіють знаннями в юридичній науці, і здатні забезпечити вирішення юридичних питань, що виникають у суспільстві.

Навчальний план

Навчальний план програми LL.M складається з основних, обов'язкових концентрацій та факультативних курсів. Сфери зосередження в LL.M. Програма складається з господарського права, міжнародного права та права та управління. Відповідно до Положення про ступінь магістра, студенти повинні заповнити 45 кредитів, які розділені на наступні п'ять типів модулів:

 1. Обов'язкові модулі, що складаються з п'яти курсів на загальну суму 21 кредит;
 2. Тематичні модулі за чотирма кластерами: господарське право, міжнародне право, кримінальне право і право, управління. Кожен кластер пропонує чотири курси на загальну суму 12 кредитів;
 3. Виборчі модулі, які повинні бути взяті поза тематичним курсом студента, що складається з чотирьох курсів загальною кількістю 12 кредитів.

Розбивка курсів кожного модуля полягає в наступному:

 1. Обов'язкові курси (12 кредитів)
  1. Теорія права (3 кредити)
  2. Правова політика (2 кредити)
  3. Соціологія права (2 кредити)
  4. Закон про права людини (2 кредити)
  5. Методологія юридичних досліджень (3 кредити) \ t
  6. Міжнародна експозиція (3 кредити)
  7. Магістерська робота (6 кредитів)
 2. Тематичні курси (12 кредитів)
  • Кластер бізнес-права
   1. Банківське право (3 кредити)
   2. Діяльність на ринку капіталу (3 кредити)
   3. Страхове право (3 кредити)
   4. Корпоративне право (3 кредити)
 3. Кластер міжнародного права
  1. Міжнародне публічне право (3 кредити)
  2. Закон про міжнародну організацію (3 кредити)
  3. Морське право (3 кредити)
  4. Міжнародне гуманітарне право (3 кредити)
 4. Кластер з питань права та управління
  1. Конституційний розвиток і принципи належного врядування (3 кредити)
  2. Державна політика, законодавство та механізм розгляду (3 кредити)
  3. Місцеве самоврядування: перспективи національного та порівняльного права (3 кредити)
  4. Державні фінанси та державні витрати (3 кредити)
 5. Кримінальне право
  1. Порівняльне кримінальне право (3 кредити)
  2. Міжнародне кримінальне право (3 кредити)
  3. Індонезійська система кримінального правосуддя (3 кредити)
  4. Кримінологія та віктимологія (3 кредити)
 6. Вибіркові курси (12 кредитів) Елективні курси повинні бути обрані з будь-якого кластера поза межами концентрації студента / тематичної області.

Вимоги до прийому

Кандидати, які відповідають наведеним нижче вимогам, можуть подати заявку на аспірантуру до тих пір, поки не будуть зараховані до того ж польового дослідження бакалавра або інших областей навчання, які затверджуються керівником програми:

 1. Кольорові фотографії, офіційне плаття і позі (прийняті дивлячись прямо вперед до камери), з синьому тлі.
 2. Оригінал сертифіката або легалізований сертифікат. Сертифікат ступеня бакалавра або еквівалент, що є акредитованою навчальною програмою в тій же області та / або пов'язаної з аспірантурою, буде прийнятий в УГМ.
  • Лист випуску не визнається.
  • Іноземні заявники повинні мати еквівалентний диплом Міністерства вищої освіти Індонезії (DIKTI).
 3. Оригінал транскрипту або легалізована копія оригіналу
 4. Свідоцтво про акредитацію бакалавра або еквівалент, за кількома вимогами:
  • Акредитація навчальної програми є поточною акредитацією та підтверджена перевіркою або друк екрана акредитаційного свідоцтва Національної ради з акредитації (BAN-PT), що діє.
  • Програма навчання, яку акредитація продовжує продовжувати, підтверджується отриманням форми подання до Національної ради з акредитації (BAN-PT), а не за рекомендаційним листом від університету.
  • Акредитація сертифікату для іноземних заявників підтверджується Листом еквівалентного іноземного диплома (Сурат Кепутусан Пенетіраан Іяза Луар Негері) від DIKTI.Якщо сертифікат акредитації недійсний, він не буде оброблений.
 5. Дійсний сертифікат про тестування академічного потенціалу, термін дії - лише 2 роки після випуску балів.
  • Тест на академічний потенціал або Tes Potensi Akademik (TPA) BAPPENAS
  • Аспірантський академічний потенційний тест або Tes Potensi Akademik Pascasarjana (PAPs) UGM
  • Базовий академічний тест на здатність до асоціації індонезійських психологів або Tes Potensi Dasar Akademik (TPDA PLTI)
 6. Дійсний сертифікат англійської мови, дійсний лише протягом 2 років після випуску балів. Дійсний сертифікат англійської мови видається:
  • Академічний тест на володіння англійською мовою (AcEPT) з UGM,
  • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) в установах ВПО,
  • Інтернет-інтерфейс (iBT) TOEFL в установах IIEF,
 7. Рекомендаційний лист від 2 (двох) лекторів з попереднього дослідження програми, бажано Академічних радників або Керівника відділу.
 8. Сертифікат здоров'я лікаря в лікарні або клініці.
 9. Специфічні вимоги:
  • Проектування кандидатів у наступній аспірантурі на УГМ, що містить підстави, очікування, план теми дослідження та плани після закінчення.
  • Дослідницька пропозиція / написання есе / іншої конкретної вимоги відділом або навчальною програмою надсилається безпосередньо на навчальну програму (не потрібно завантажувати її) та подається разом з копією реєстраційної форми.
 10. Дозвіл на навчання в установі, де працюють заявники.

Процедура прийому

 1. Зверніться до програми дослідження, щоб визначити конкретні терміни або додаткові вимоги, необхідні для відбору.
 2. Створіть обліковий запис через онлайн-реєстрацію.
 3. Реєстрація онлайн.
  • Заявники повинні підготувати всі необхідні документи. Неотримані документи після реєстрації не обробляються.
  • Заявники повинні просканувати необхідні документи (мінімальний розмір - 150 КБ, максимальний розмір - 800 КБ кожного файлу, сканування документів має бути чітко видно і пофарбовано), а потім завантажувати всі документи через онлайн-реєстрацію.
 4. Рекомендаційний лист від 2 (двох) лекторів з попереднього дослідження програми, бажано Академічних радників або Керівника відділу. Посилання на веб-сайт для онлайн-подання буде надано Комітетом UM UGM безпосередньо до Академічних радників або Керівника Управління через електронну пошту. Будь ласка, переконайтеся, що адреса електронної пошти арбітра є активною адресою електронної пошти.
 5. Сплатити непідсумковий внесок за допомогою багаторазової системи банку Mandiri, BNI, BRI, BTN, BPD DIY, CIMB NIAGA або банку Syariah Mandiri (BSM) за запитом.
 6. Надрукуйте реєстраційну форму, яка буде використана для реєстрації (для заявників, які були прийняті в якості аспірантів).
 7. Якщо ви не можете роздрукувати анкету або ваша онлайн-заявка невдала, зв'яжіться з нами.

Загальні академічні правила

Всі студенти повинні дотримуватися Загальних академічних правил на юридичному факультеті УГМ наступним чином:

 1. Всі студенти повинні виконувати всі завдання і відвідувати мінімум 75% від загальної кількості зустрічей у класі. Невиконання цієї вимоги може призвести до виключення з фінальної експертизи, що може призвести до призупинення або пошкодження остаточної оцінки, стажування, призупинення або звільнення.
 2. У випадку, коли викладач дізнається, що студент був відсутній без дійсного виправдання для більшого, ніж Застосування обмеження відсутності, такий викладач повинен повідомити про це секретаріат. Керівництво, у світлі всіх обставин, що застосовуються, та після консультацій з викладачем, що приймає звіт, приймає рішення щодо будь-якого або всіх з наступного:
  • Виключення студента з курсу;
  • Надання вчителів класу Е для цього курсу.
 3. Кожен викладач має право виправдати відсутність студента з поважної причини. Заступник декана з академічних і студентських справ може вирішити, що у зв'язку з надзвичайними обставинами, що впливають на тривалий період часу, студент може бути звільнений протягом визначеного періоду часу від зустрічей курсів, які він або вона приймає.
 4. Кожен студент зобов'язаний проводити зустрічі та іспити всіх курсів, в яких він або вона зареєстровані в навчальному плані (KRS).
 5. Підробка підпису іншого студента або члена факультету або персоналу для відвідування занять у класі або будь-яких інших цілях забороняється і вважається кримінальним злочином згідно з Індонезійським кримінальним кодексом. Студент, який був ідентифікований як свідомо підроблений підпис іншої особи для відвідування занять, може бути припинений із зарахування до цього курсу.
 6. Тільки студенти, які належним чином одягнені, можуть бути прийняті до класу або будь-якої академічної діяльності на факультеті.
 7. У класі суворо заборонені безрукавки, футболки, короткі штани, тапочки та будь-який прозорий, розірваний або розкритий одяг. Викладач має повну прерогативу вигнати студента з класу, якщо такий студент не дотримується відповідного стандарту одягу.
 8. Студенти, які затримуються більше ніж на 15 хвилин, не допускаються до заняття з будь-якої причини.
 9. Куріння заборонено у всіх місцях, що знаходяться на території кампусу, і їжа в класі заборонена.
 10. Мобільні телефони зазвичай заборонені в класі і під час експертизи.
 11. Жоден студент не повинен записувати доповіді на заняття класу без явної згоди викладача.
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Червень 9, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
4 Семестри
Денне навчання
Price
70,000,000 IDR
Індонезійський студент: 70 000 000 рупій; Не-індонезійський студент: 120 000 000 рупій.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date